TRANSFERUURTJE: 'Club beslist over Lang, nieuwe spits voor Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club beslist over Lang, nieuwe spits voor Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge laten ze in de zomer wellicht enkele smaakmakers vertrekken. Ook Noa Lang wordt alweer uitgebreid aan een transfer gelinkt. Vorige zomer aarzelde Club nog om de Nederlander én Charles De Ketelaere in dezelfde zomer te laten vertrekken, maar nu zouden ze wel bereid zijn om vol mee te werken aan een transfer. De kans is dus zeer groot dat Lang deze keer daadwerkelijk andere oorden zal opzoeken.



Anderlecht zoekt dan weer volop naar een nieuwe spits en één doelwit wordt alvast duidelijk. Mattia-Croci Torti, de trainer van het Zwitserse Lugano, bevestigde afgelopen weekend immers dat Paars-Wit aan de mouw van zijn spits Mohamed Amorua trekt. Al lijkt de belangstelling van Paars-Wit afgaande op zijn woorden nog niet al te concreet te zijn.

AA Gent kan opnieuw rekenen op Tarik Tissoudali, die tijdens zijn lange afwezigheid ook zijn contract verlengde tot 2026. De Marokkaanse aanvaller laat nu al weten dat hij zeker tot zijn laatste contractjaar zal blijven en dat hij daarna zeker niet naar een andere Belgische club zal vertrekken. Meer dan waarschijnlijk zal hij in de herfst van zijn carrière nog een avontuur in het Midden-Oosten aangaan.



Daarnaast blijven de Buffalo's ook inzetten op de eigen jeugd. Opnieuw mocht een talent van eigen bodem zijn handtekening zetten onder een profcontract, want ook Gyano Vanderdonck werd vastgelegd. De 16-jarige middenvelder is de zoon van Nico Vanderdonck, die in de jaren '90 nog voor de Buffalo's speelde. 

BUITENLAND

Het is nog niet duidelijk waar de toekomst van Lionel Messi ligt, maar er wordt in ieder geval stevig aan zijn mouw getrokken vanuit Saudi-Arabië. En die piste lijkt de Argentijnse ster ook alsmaar meer te overwegen, want in Europa lijken de opties eerder beperkt te zijn. Hij zou wel de nodige eisen stellen, waaronder ook de komst van twee van zijn ex-ploegmaats. Als hij bij Al-Hilal zou tekenen, wil hij dat Sergio Busquets en Jordi Alba hem volgen.



Bij PSG was het de laatste weken crisis en dat zorgt ervoor dat ze voor volgend seizoen op zoek gaan naar een nieuwe trainer in het Parc des Princes. Als het afhangt van sportief adviseur Luis Campos, wordt dat José Mourinho. De Special One zou alvast openstaan voor een overstap naar Parijs en Campos zou de onderhandelingen met zijn makelaar Jorge Mendes al volop gestart zijn.

De voorbije weken werd Vincent Kompany gelinkt aan Engelse grootmachten als Chelsea en Tottenham, maar onze landgenoot maakte zondag duidelijk waar zijn toekomst ligt. Burnley maakte immers bekend dat de 37-jarige zijn handtekening gezet heeft onder een nieuwe overeenkomst voor maar liefst vijf jaar. Kompany gaat volgend seizoen dus gewoon met de Clarets de Premier League in.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Geloof je dat Messi echt naar Saudi-Arabië zal trekken?

Meest recent

Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

14
14
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

73
73
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

38
38
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

113
113
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

75
75
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

179
179
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

215
215
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

115
115
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

373
373
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

284
284
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

223
223
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

82
82
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

139
139
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42

Meer sportnieuws