'Vrancken gooit roer om voor trip naar Bosuil'

door
'Vrancken gooit roer om voor trip naar Bosuil'

In de Champions' Play-Offs staat zondagavond een bijzonder interessante affiche op het programma. Antwerp FC en KRC Genk begonnen immers met een perfect rapport aan de nacompetitie. En dit weekend kruisen beide titelpretendenten met mekaar de degens op de Bosuil.


Genk maakte afgelopen zondag een statement door met 3-1 te winnen van Club Brugge en de titelverdediger zo meteen uit de race voor het kampioenschap te knikkeren. Maar de reactie van Antwerp mocht gezien worden. Enkele dagen na de overwinning in de bekerfinale, pakte de Great Old de volle buit op het veld van het stugge Union SG. Bijgevolg zijn de Antwerpenaren genaderd tot op twee punten van de Limburgers, zondag wordt dus in een rechtstreeks duel gestreden om de leidersplaats.

Het wordt wel een wedstrijd tussen twee ploegen die op een totaal andere manier voetballen. Terwijl coach Mark van Bommel bij Antwerp uitgaat van een strakke organisatie, houdt zijn collega Wouter Vrancken bij Genk vast aan een 'georganiseerde chaos' met veel positiewissels en aanvallende impulsen. "Maar ik ben benieuwd of Genk met een open vizier naar de Bosuil trekt", vraagt analist Wim De Coninck zich af bij Sporza.

BRAVERE AANPAK
Voor Racing zou een puntje op de Bosuil alvast een goed resultaat zijn. De Coninck verwacht dan ook dat Vrancken het over een andere boeg zal gooien. "De laatste twee confrontaties kon Genk niet scoren tegen en verloor het van Antwerp. Dus ik verwacht een tactische aanpak van Vrancken. Misschien een iets bravere dan dat we van hem gewoon zijn", klinkt het.

LEES OOK: Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

Welke trainer schat u momenteel het hoogst in?

Meest recent

Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

4
4
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

92
92
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

139
139
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

234
234
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

242
242
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

104
104
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

109
109
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

88
88
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

118
118
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

68
68
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

221
221
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

28
28
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

493
493
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

62
62
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

102
102
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

185
185
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

325
325
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

95
95
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

103
103
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

290
290
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

524
524
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

169
169
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

124
124
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

581
581
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

149
149

Meer sportnieuws