'Antwerp moet vrezen: clubs in de rij voor smaakmaker'

door
'Antwerp moet vrezen: clubs in de rij voor smaakmaker'

Antwerp gaat dit seizoen vol voor de dubbel. Het volbracht al zijn eerste belangrijke opdracht door de Croky Cup te veroveren ten koste van KV Mechelen en kan zich zondag ook aan de leiding nestelen in de Jupiler Pro League, mits een zege in de kraker tegen KRC Genk. Daarvoor hoopt de Great Old in eerste instantie weer de nul te kunnen houden.


Dat lukte hen woensdag tegen Union al voor de 20ste keer in de Jupiler Pro League en dat zijn zeer straffe cijfers. Het defensieve blok van Antwerp staat dan ook als een huis, maar in de zomer dreigt dat uit elkaar te vallen. Willian Pacho werd immers al verkocht aan Eintracht Frankfurt en Het Laatste Nieuws weet dat ze op de Bosuil ook alsmaar moeten beginnen vrezen voor een vertrek van Jean Butez.

De Franse doelman is alweer aan een ijzersterk seizoen bezig en dat wordt ook opgemerkt in het buitenland. Verschillende teams uit Engeland, Spanje, Duitsland en Frankrijk tonen interesse in de 27-jarige, die na zes jaar in België mogelijk een nieuwe stap hogerop wil gaan zetten. Antwerp zit wel in een sterke onderhandelingspositie, want Butez tekende vorige zomer nog een nieuw contract tot 2026.

MOESKROEN
Als het tot een transfer zou komen, dan zal Antwerp dus een stevige transfersom vangen. Ze beginnen er eindelijk in te slagen om spelers te verkopen en zo minder afhankelijk te worden van de investeringen van Paul Gheysens, want ook Pacho levert al een recordbedrag op. Voor Butez zou een transfer een mooie beloning zijn voor zijn ontwikkeling, nadat hij na passages bij Lille en Moeskroen in 2020 voor 1 miljoen euro op de Bosuil belandde.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

🚀

Zal Antwerp Butez nog kunnen houden?

Meest recent

Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

13
13
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

73
73
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

38
38
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

113
113
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

75
75
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

179
179
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

215
215
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

115
115
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

373
373
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

284
284
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

223
223
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

82
82
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

139
139
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42

Meer sportnieuws