'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

door
'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

Hoewel het nog altijd maar begin mei is, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Tijdens de afgelopen dagen werd bijvoorbeeld al aan de staf van hoofdcoach Brian Riemer gesleuteld. En ook op transfervlak beweegt al één en ander in het Lotto Park.


Na het pijnlijke mislopen van deelname aan de Play-Offs, liet Riemer al verstaan dat een grote kuis zou volgen binnen de spelersselectie. Iets wat daags nadien ook bevestigd werd door sportieve baas Jesper Fredberg. Vorige week werd alvast het afscheid van Lior Refaelov aangekondigd, wiens aflopende contract niet verlengd wordt. Eerder was al bekend dat dit ook bij Adrien Trebel het geval zal zijn. En er zullen allicht nog meer spelers vertrekken die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

Daarnaast hoopt Paars-Wit ook extra middelen te vergaren met de verkoop van de bepaalde jongens, die in principe nog een aardig bedrag kunnen opbrengen. Wat dat betreft krijgt Fredberg nu alvast een welgekomen opsteker. Wat al even in de lucht hing, wordt nu immers ook bevestigd door Het Nieuwsblad: zo neemt RSCA weldra definitief afscheid van Bogdan Mykhaylichenko. De Oekraïense back wordt dit seizoen verhuurd aan Shakhtar Donetsk en die club zal hem permanent overnemen.

AUTOMATISCHE OPTIE
In de huurovereenkomst werd immers een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zou worden indien aan bepaalde sportieve voorwaarden wordt voldaan. En vermits Mykhaylichenko er doorgaans in de basis staat, mag dat geen problemen opleveren. De verkoop van de Oekraïner zou zo'n 2.5 miljoen euro opbrengen. Geld dat Anderlecht zelf kan gebruiken bij het aanwerven van onder meer ... nieuwe backs.

LEES OOK: Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Anderlecht moet in de zomer minstens twee backs aantrekken ...

Meest recent

Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

12
12
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

2
2
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

69
69
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

41
41
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

24
24
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

51
51
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

47
47
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

237
237
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

156
156
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

156
156
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

166
166
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

103
103
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

253
253
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

299
299
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

807
807
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

49
49
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

325
325
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1176
1176
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

406
406
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

141
141
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

165
165
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

393
393
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

163
163

Meer sportnieuws