'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

door
'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

Hoewel het nog altijd maar begin mei is, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Tijdens de afgelopen dagen werd bijvoorbeeld al aan de staf van hoofdcoach Brian Riemer gesleuteld. En ook op transfervlak beweegt al één en ander in het Lotto Park.


Na het pijnlijke mislopen van deelname aan de Play-Offs, liet Riemer al verstaan dat een grote kuis zou volgen binnen de spelersselectie. Iets wat daags nadien ook bevestigd werd door sportieve baas Jesper Fredberg. Vorige week werd alvast het afscheid van Lior Refaelov aangekondigd, wiens aflopende contract niet verlengd wordt. Eerder was al bekend dat dit ook bij Adrien Trebel het geval zal zijn. En er zullen allicht nog meer spelers vertrekken die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

Daarnaast hoopt Paars-Wit ook extra middelen te vergaren met de verkoop van de bepaalde jongens, die in principe nog een aardig bedrag kunnen opbrengen. Wat dat betreft krijgt Fredberg nu alvast een welgekomen opsteker. Wat al even in de lucht hing, wordt nu immers ook bevestigd door Het Nieuwsblad: zo neemt RSCA weldra definitief afscheid van Bogdan Mykhaylichenko. De Oekraïense back wordt dit seizoen verhuurd aan Shakhtar Donetsk en die club zal hem permanent overnemen.

AUTOMATISCHE OPTIE
In de huurovereenkomst werd immers een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zou worden indien aan bepaalde sportieve voorwaarden wordt voldaan. En vermits Mykhaylichenko er doorgaans in de basis staat, mag dat geen problemen opleveren. De verkoop van de Oekraïner zou zo'n 2.5 miljoen euro opbrengen. Geld dat Anderlecht zelf kan gebruiken bij het aanwerven van onder meer ... nieuwe backs.

LEES OOK: 'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

Anderlecht moet in de zomer minstens twee backs aantrekken ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

82
82
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

112
112
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

192
192
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

83
83
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

201
201
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

37
37
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

234
234
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

184
184
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

415
415
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

90
90
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

620
620
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1099
1099
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

386
386
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

315
315
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

331
331
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

478
478
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

495
495
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

433
433
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

235
235
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1003
1003
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws