'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

1368
'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

Hoewel het nog altijd maar begin mei is, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Tijdens de afgelopen dagen werd bijvoorbeeld al aan de staf van hoofdcoach Brian Riemer gesleuteld. En ook op transfervlak beweegt al één en ander in het Lotto Park.


Na het pijnlijke mislopen van deelname aan de Play-Offs, liet Riemer al verstaan dat een grote kuis zou volgen binnen de spelersselectie. Iets wat daags nadien ook bevestigd werd door sportieve baas Jesper Fredberg. Vorige week werd alvast het afscheid van Lior Refaelov aangekondigd, wiens aflopende contract niet verlengd wordt. Eerder was al bekend dat dit ook bij Adrien Trebel het geval zal zijn. En er zullen allicht nog meer spelers vertrekken die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

Daarnaast hoopt Paars-Wit ook extra middelen te vergaren met de verkoop van de bepaalde jongens, die in principe nog een aardig bedrag kunnen opbrengen. Wat dat betreft krijgt Fredberg nu alvast een welgekomen opsteker. Wat al even in de lucht hing, wordt nu immers ook bevestigd door Het Nieuwsblad: zo neemt RSCA weldra definitief afscheid van Bogdan Mykhaylichenko. De Oekraïense back wordt dit seizoen verhuurd aan Shakhtar Donetsk en die club zal hem permanent overnemen.

AUTOMATISCHE OPTIE
In de huurovereenkomst werd immers een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zou worden indien aan bepaalde sportieve voorwaarden wordt voldaan. En vermits Mykhaylichenko er doorgaans in de basis staat, mag dat geen problemen opleveren. De verkoop van de Oekraïner zou zo'n 2.5 miljoen euro opbrengen. Geld dat Anderlecht zelf kan gebruiken bij het aanwerven van onder meer ... nieuwe backs.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Anderlecht moet in de zomer minstens twee backs aantrekken ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

11
11
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

111
111
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

27
27
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

30
30
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

63
63
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

97
97
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

121
121
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

288
288
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

630
630
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

78
78
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

152
152
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

185
185
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

348
348
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

659
659
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

248
248
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

200
200
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

593
593
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws