'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

1368 stemmen
'Anderlecht heeft opnieuw prijs: transfer van 2.5 miljoen'

Hoewel het nog altijd maar begin mei is, wordt bij RSC Anderlecht al volop richting het komende seizoen toegewerkt. Tijdens de afgelopen dagen werd bijvoorbeeld al aan de staf van hoofdcoach Brian Riemer gesleuteld. En ook op transfervlak beweegt al één en ander in het Lotto Park.


Na het pijnlijke mislopen van deelname aan de Play-Offs, liet Riemer al verstaan dat een grote kuis zou volgen binnen de spelersselectie. Iets wat daags nadien ook bevestigd werd door sportieve baas Jesper Fredberg. Vorige week werd alvast het afscheid van Lior Refaelov aangekondigd, wiens aflopende contract niet verlengd wordt. Eerder was al bekend dat dit ook bij Adrien Trebel het geval zal zijn. En er zullen allicht nog meer spelers vertrekken die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen.

Daarnaast hoopt Paars-Wit ook extra middelen te vergaren met de verkoop van de bepaalde jongens, die in principe nog een aardig bedrag kunnen opbrengen. Wat dat betreft krijgt Fredberg nu alvast een welgekomen opsteker. Wat al even in de lucht hing, wordt nu immers ook bevestigd door Het Nieuwsblad: zo neemt RSCA weldra definitief afscheid van Bogdan Mykhaylichenko. De Oekraïense back wordt dit seizoen verhuurd aan Shakhtar Donetsk en die club zal hem permanent overnemen.

AUTOMATISCHE OPTIE
In de huurovereenkomst werd immers een aankoopoptie opgenomen die automatisch gelicht zou worden indien aan bepaalde sportieve voorwaarden wordt voldaan. En vermits Mykhaylichenko er doorgaans in de basis staat, mag dat geen problemen opleveren. De verkoop van de Oekraïner zou zo'n 2.5 miljoen euro opbrengen. Geld dat Anderlecht zelf kan gebruiken bij het aanwerven van onder meer ... nieuwe backs.

LEES OOK: 'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Anderlecht moet in de zomer minstens twee backs aantrekken ...

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

13
13
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

96
96
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

169
169
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

326
326
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

324
324
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

125
125
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws