Transfertip Anderlecht: "Haal hem als concurrent voor Slimani"

door
Transfertip Anderlecht:

De spelers van Anderlecht kunnen al met vakantie, want in de voorbije week maakten zij met nederlagen tegen AZ in de Conference League en KV Mechelen in de competitie meteen een einde aan hun seizoen. Voor Jesper Fredberg worden het echter zeer drukke dagen, want de CEO Sports moet werk maken van de kern voor volgend seizoen. Een grote kuis dringt zich op.


De komende dagen zullen wellicht de nodige spelers te horen krijgen dat ze mogen vertrekken, terwijl de Deen ook al een uitgebreid wenslijstje klaar heeft liggen om mee de transfermarkt op te trekken. Eén van de posities waarop versterking broodnodig lijkt, is de spits. Islam Slimani deed het de voorbije maanden aardig en krijgt wellicht een nieuw contract, maar er zal toch een waardige concurrent of alternatief voor de al 35-jarige Algerijn moeten komen.

In MIDMID doet Gilles Mbiye-Beya alvast een opmerkelijke suggestie. Hij stelt dat Anderlecht misschien bij SK Beveren moet gaan aankloppen voor Thierno Barry. "Niet om te zeggen dat hij meteen titularis zal worden, maar leg die nu vast als concurrent van Slimani. Zeg hem dat hij minstens mag invallen en in de beker start, en dan kan je in december zien of hij eerste spits kan worden", klinkt het. "Zowel fysiek als qua kwaliteit heb ik het gevoel dat hij dat wel zou aankunnen."

CONTRACTVERLENGING
De 20-jarige Barry was dit seizoen één van de sensaties in de Challenger Pro League. Beveren haalde hem als nobele onbekende weg uit de B-ploeg van Sochaux, maar de Fransman scoorde prompt achttien keer. Hij zou wel niet goedkoop worden, want er is naar verluidt veel interesse en in maart verlengde Barry nog zijn contract op de Freethiel tot 2025. Het staat in ieder geval wel vast dat Anderlecht nog een spits zal moeten zoeken, want Benito Raman voldoet niet als alternatief en verder zijn er enkel de jonkies Stroeykens en Stassin, waarbij die laatste niet in de bovenste schuif lijkt te liggen bij Brian Riemer.

LEES OOK: 'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Moet Anderlecht een poging wagen voor Barry?

Meest recent

Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

13
13
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

269
269
Lammens krijgt enorm compliment van Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

72
72
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

86
86
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

44
44
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

78
78
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

84
84
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

112
112
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

214
214
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

553
553
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

97
97
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

454
454
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

89
89
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

63
63
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

138
138
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

117
117
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

134
134
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

127
127
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

135
135
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

315
315
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

529
529
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

153
153
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

86
86
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

112
112
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

376
376

Meer sportnieuws