Transfertip Anderlecht: "Haal hem als concurrent voor Slimani"

717 stemmen
Transfertip Anderlecht:

De spelers van Anderlecht kunnen al met vakantie, want in de voorbije week maakten zij met nederlagen tegen AZ in de Conference League en KV Mechelen in de competitie meteen een einde aan hun seizoen. Voor Jesper Fredberg worden het echter zeer drukke dagen, want de CEO Sports moet werk maken van de kern voor volgend seizoen. Een grote kuis dringt zich op.


De komende dagen zullen wellicht de nodige spelers te horen krijgen dat ze mogen vertrekken, terwijl de Deen ook al een uitgebreid wenslijstje klaar heeft liggen om mee de transfermarkt op te trekken. Eén van de posities waarop versterking broodnodig lijkt, is de spits. Islam Slimani deed het de voorbije maanden aardig en krijgt wellicht een nieuw contract, maar er zal toch een waardige concurrent of alternatief voor de al 35-jarige Algerijn moeten komen.

In MIDMID doet Gilles Mbiye-Beya alvast een opmerkelijke suggestie. Hij stelt dat Anderlecht misschien bij SK Beveren moet gaan aankloppen voor Thierno Barry. "Niet om te zeggen dat hij meteen titularis zal worden, maar leg die nu vast als concurrent van Slimani. Zeg hem dat hij minstens mag invallen en in de beker start, en dan kan je in december zien of hij eerste spits kan worden", klinkt het. "Zowel fysiek als qua kwaliteit heb ik het gevoel dat hij dat wel zou aankunnen."

CONTRACTVERLENGING
De 20-jarige Barry was dit seizoen één van de sensaties in de Challenger Pro League. Beveren haalde hem als nobele onbekende weg uit de B-ploeg van Sochaux, maar de Fransman scoorde prompt achttien keer. Hij zou wel niet goedkoop worden, want er is naar verluidt veel interesse en in maart verlengde Barry nog zijn contract op de Freethiel tot 2025. Het staat in ieder geval wel vast dat Anderlecht nog een spits zal moeten zoeken, want Benito Raman voldoet niet als alternatief en verder zijn er enkel de jonkies Stroeykens en Stassin, waarbij die laatste niet in de bovenste schuif lijkt te liggen bij Brian Riemer.

LEES OOK: SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

Moet Anderlecht een poging wagen voor Barry?

Meest recent

Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

6
6
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

33
33
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

89
89
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

165
165
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

51
51
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

43
43
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

195
195
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

76
76
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

260
260
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

216
216
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

65
65
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

56
56
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

478
478
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

61
61
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

169
169
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

294
294
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

62
62
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

157
157
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

286
286
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

45
45
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

65
65
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

79
79
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

128
128
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

112
112
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

40
40

Meer sportnieuws