Transfertip Anderlecht: "Haal hem als concurrent voor Slimani"

door
Transfertip Anderlecht:

De spelers van Anderlecht kunnen al met vakantie, want in de voorbije week maakten zij met nederlagen tegen AZ in de Conference League en KV Mechelen in de competitie meteen een einde aan hun seizoen. Voor Jesper Fredberg worden het echter zeer drukke dagen, want de CEO Sports moet werk maken van de kern voor volgend seizoen. Een grote kuis dringt zich op.


De komende dagen zullen wellicht de nodige spelers te horen krijgen dat ze mogen vertrekken, terwijl de Deen ook al een uitgebreid wenslijstje klaar heeft liggen om mee de transfermarkt op te trekken. Eén van de posities waarop versterking broodnodig lijkt, is de spits. Islam Slimani deed het de voorbije maanden aardig en krijgt wellicht een nieuw contract, maar er zal toch een waardige concurrent of alternatief voor de al 35-jarige Algerijn moeten komen.

In MIDMID doet Gilles Mbiye-Beya alvast een opmerkelijke suggestie. Hij stelt dat Anderlecht misschien bij SK Beveren moet gaan aankloppen voor Thierno Barry. "Niet om te zeggen dat hij meteen titularis zal worden, maar leg die nu vast als concurrent van Slimani. Zeg hem dat hij minstens mag invallen en in de beker start, en dan kan je in december zien of hij eerste spits kan worden", klinkt het. "Zowel fysiek als qua kwaliteit heb ik het gevoel dat hij dat wel zou aankunnen."

CONTRACTVERLENGING
De 20-jarige Barry was dit seizoen één van de sensaties in de Challenger Pro League. Beveren haalde hem als nobele onbekende weg uit de B-ploeg van Sochaux, maar de Fransman scoorde prompt achttien keer. Hij zou wel niet goedkoop worden, want er is naar verluidt veel interesse en in maart verlengde Barry nog zijn contract op de Freethiel tot 2025. Het staat in ieder geval wel vast dat Anderlecht nog een spits zal moeten zoeken, want Benito Raman voldoet niet als alternatief en verder zijn er enkel de jonkies Stroeykens en Stassin, waarbij die laatste niet in de bovenste schuif lijkt te liggen bij Brian Riemer.

LEES OOK: 'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

Moet Anderlecht een poging wagen voor Barry?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

23
23
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

25
25
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

43
43
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

116
116
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

46
46
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

81
81
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

933
933
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

48
48
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

392
392
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

196
196
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

108
108
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

128
128
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

124
124
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

963
963
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

117
117
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

358
358
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

816
816
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

415
415
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

630
630
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

275
275

Meer sportnieuws