Transfertip Anderlecht: "Haal hem als concurrent voor Slimani"

717
Transfertip Anderlecht:

De spelers van Anderlecht kunnen al met vakantie, want in de voorbije week maakten zij met nederlagen tegen AZ in de Conference League en KV Mechelen in de competitie meteen een einde aan hun seizoen. Voor Jesper Fredberg worden het echter zeer drukke dagen, want de CEO Sports moet werk maken van de kern voor volgend seizoen. Een grote kuis dringt zich op.


De komende dagen zullen wellicht de nodige spelers te horen krijgen dat ze mogen vertrekken, terwijl de Deen ook al een uitgebreid wenslijstje klaar heeft liggen om mee de transfermarkt op te trekken. Eén van de posities waarop versterking broodnodig lijkt, is de spits. Islam Slimani deed het de voorbije maanden aardig en krijgt wellicht een nieuw contract, maar er zal toch een waardige concurrent of alternatief voor de al 35-jarige Algerijn moeten komen.

In MIDMID doet Gilles Mbiye-Beya alvast een opmerkelijke suggestie. Hij stelt dat Anderlecht misschien bij SK Beveren moet gaan aankloppen voor Thierno Barry. "Niet om te zeggen dat hij meteen titularis zal worden, maar leg die nu vast als concurrent van Slimani. Zeg hem dat hij minstens mag invallen en in de beker start, en dan kan je in december zien of hij eerste spits kan worden", klinkt het. "Zowel fysiek als qua kwaliteit heb ik het gevoel dat hij dat wel zou aankunnen."

CONTRACTVERLENGING
De 20-jarige Barry was dit seizoen één van de sensaties in de Challenger Pro League. Beveren haalde hem als nobele onbekende weg uit de B-ploeg van Sochaux, maar de Fransman scoorde prompt achttien keer. Hij zou wel niet goedkoop worden, want er is naar verluidt veel interesse en in maart verlengde Barry nog zijn contract op de Freethiel tot 2025. Het staat in ieder geval wel vast dat Anderlecht nog een spits zal moeten zoeken, want Benito Raman voldoet niet als alternatief en verder zijn er enkel de jonkies Stroeykens en Stassin, waarbij die laatste niet in de bovenste schuif lijkt te liggen bij Brian Riemer.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Moet Anderlecht een poging wagen voor Barry?

Meest recent

'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

24
24
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

18
18
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

22
22
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

9
9
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

129
129
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

46
46
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

91
91
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

66
66
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

85
85
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

79
79
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

303
303
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

62
62
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

302
302
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

280
280
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

222
222
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

176
176
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

115
115
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

204
204
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

206
206
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

259
259
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

129
129
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

149
149
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0

Meer sportnieuws