Transfertip Anderlecht: "Haal hem als concurrent voor Slimani"

717 stemmen
Transfertip Anderlecht:

De spelers van Anderlecht kunnen al met vakantie, want in de voorbije week maakten zij met nederlagen tegen AZ in de Conference League en KV Mechelen in de competitie meteen een einde aan hun seizoen. Voor Jesper Fredberg worden het echter zeer drukke dagen, want de CEO Sports moet werk maken van de kern voor volgend seizoen. Een grote kuis dringt zich op.


De komende dagen zullen wellicht de nodige spelers te horen krijgen dat ze mogen vertrekken, terwijl de Deen ook al een uitgebreid wenslijstje klaar heeft liggen om mee de transfermarkt op te trekken. Eén van de posities waarop versterking broodnodig lijkt, is de spits. Islam Slimani deed het de voorbije maanden aardig en krijgt wellicht een nieuw contract, maar er zal toch een waardige concurrent of alternatief voor de al 35-jarige Algerijn moeten komen.

In MIDMID doet Gilles Mbiye-Beya alvast een opmerkelijke suggestie. Hij stelt dat Anderlecht misschien bij SK Beveren moet gaan aankloppen voor Thierno Barry. "Niet om te zeggen dat hij meteen titularis zal worden, maar leg die nu vast als concurrent van Slimani. Zeg hem dat hij minstens mag invallen en in de beker start, en dan kan je in december zien of hij eerste spits kan worden", klinkt het. "Zowel fysiek als qua kwaliteit heb ik het gevoel dat hij dat wel zou aankunnen."

CONTRACTVERLENGING
De 20-jarige Barry was dit seizoen één van de sensaties in de Challenger Pro League. Beveren haalde hem als nobele onbekende weg uit de B-ploeg van Sochaux, maar de Fransman scoorde prompt achttien keer. Hij zou wel niet goedkoop worden, want er is naar verluidt veel interesse en in maart verlengde Barry nog zijn contract op de Freethiel tot 2025. Het staat in ieder geval wel vast dat Anderlecht nog een spits zal moeten zoeken, want Benito Raman voldoet niet als alternatief en verder zijn er enkel de jonkies Stroeykens en Stassin, waarbij die laatste niet in de bovenste schuif lijkt te liggen bij Brian Riemer.

LEES OOK: Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

Moet Anderlecht een poging wagen voor Barry?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

102
102
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

60
60
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

124
124
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

54
54
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

439
439
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

113
113
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

142
142
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

165
165
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

54
54
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

189
189
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

945
945
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

340
340
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

795
795
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

671
671
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

367
367
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

299
299
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

253
253
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

50
50
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

212
212
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

362
362
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

719
719
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

472
472
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

443
443

Meer sportnieuws