AA Gent moet alweer een zware domper slikken

door
AA Gent moet alweer een zware domper slikken

AA Gent zorgde zondag voor dé verrassing van het weekend, zij het in negatieve zin. De Buffalo's gaven tot ieders verbazing de vierde plaats nog uit handen door in eigen stadion met 1-2 te verliezen tegen KV Oostende, dat nochtans al tot degradatie veroordeeld was. Daardoor grijpen ze naast de Champions' Play-Off en moeten ze vrede nemen met de Europe Play-Off.


Gent liep twee minuten voor tijd nog op een tegendoelpunt van Bätzner, op een moment dat het al met tien stond. Enkele minuten eerder hadden ze immers Laurent Depoitre zien uitvallen. De spits was nog maar net Orban komen vervangen, maar greep naar zijn voet en ging erbij zitten. Hij kon niet meer verder en Gent had zijn wissels al opgebruikt.

Een dag later komt er zeer slecht nieuws voor Depoitre. AA Gent laat immers weten dat de 34-jarige spits zijn achillespees gescheurd heeft. Dat betekent dat hij zeer lange tijd out zal zijn, want op dergelijke blessures staat vaak een afwezigheid van een maand of negen. Gezien zijn leeftijd worden er dan ook vragen gesteld. "Dit is misschien het einde van zijn carrière", opperde Sporza-commentator Tom Boudeweel bijvoorbeeld.

JAAR CONTRACT
Depoitre heeft wel nog een contract tot 2024 bij AA Gent, maar moest er dit seizoen wel vrede nemen met een rol als invaller. Hij zal wel voor altijd een Gents icoon blijven voor zijn aandeel in de landstitel van 2015, nog steeds de enige in de clubgeschiedenis. Depoitre kwam in zijn carrière ook nog uit voor Doornik, Péruwelz, Eendracht Aalst, KV Oostende, FC Porto en Huddersfield. Hij mocht ook één keer opdraven als Rode Duivel. In 2015 scoorde hij zelfs meteen bij zijn debuut tegen Andorra.


LEES OOK: Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

🚀

Zien we Depoitre nog terug bij AA Gent?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

77
77
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

27
27
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

224
224
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

88
88
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

194
194
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

144
144
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

345
345
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

231
231
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

270
270
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

60
60
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

148
148
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

265
265
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

420
420
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

335
335
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

552
552

Meer sportnieuws