Ronaldo stelt 'ideale elftal' samen: één verrassende naam

402 stemmen
Ronaldo stelt 'ideale elftal' samen: één verrassende naam

Cristiano Ronaldo mag vandaag dan wel voor het Saudi-Arabische Al Nassr voetballen, de aanvoerder van Portugal maakte tijdens zijn lange carrière furore bij enkele van de grootste clubs ter wereld. Uit die tijd waarin hij vijf keer met een Ballon d'Or gevierd werd heeft Ronaldo nu zijn favoriete elftal bekendgemaakt met spelers waarmee hij zelf de kleedkamer deelde.


Ronaldo laat in gesprek met GOAL Arabia zijn voorliefde voor Real Madrid blijken, met maar liefst zeven spelers met wie hij bij de Koninklijke samenspeelde. Doelman Iker Casillas wordt in de verdediging vergezeld door twee ex-Madrilenen: Marcelo en Sergio Ramos kregen een plaatsje naast Rio Ferdinand en Giorgio Chiellini. Ferdinand speelde samen met Ronaldo bij United, Chiellini was Ronaldos ploeggenoot bij Juventus.

Ook op het middenveld is Real goed vertegenwoordigd. Ronaldo kiest namelijk voor Toni Kroos en Luka Modric, die tot op vandaag nog voor de club spelen. De derde plaats op het middenveld is voor Paul Scholes, ex-ploeggenoot van Ronaldo bij United. Daar speelde hij ook met Wayne Rooney, die in CR7's exclusieve aanvalstrio werd opgenomen. Karim Benzema, met wie Ronaldo in Madrid de aanval vormde, vergezelt de Brit. De meest verrassende naam is dan weer die van Gareth Bale.

HET VOLLEDIGE ELFTAL
Doelman: Casillas
Verdediging: Marcelo, Ramos, Ferdinand, Chiellini
Middenveld: Kroos, Modric, Scholes
Aanval: Rooney, Benzema, Bale

LEES OOK: Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Wie ontbreekt volgens jou in het elftal?

Meest recent

'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

2
2
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

100
100
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

358
358
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

59
59
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

226
226
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

287
287
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

30
30
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

32
32
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

38
38
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

91
91
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

120
120
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

96
96
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

130
130
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

503
503
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

321
321
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

84
84
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

50
50
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

402
402
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

141
141
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

821
821
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

130
130
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

116
116
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

96
96
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

223
223

Meer sportnieuws