Ronaldo stelt 'ideale elftal' samen: één verrassende naam

door
Ronaldo stelt 'ideale elftal' samen: één verrassende naam

Cristiano Ronaldo mag vandaag dan wel voor het Saudi-Arabische Al Nassr voetballen, de aanvoerder van Portugal maakte tijdens zijn lange carrière furore bij enkele van de grootste clubs ter wereld. Uit die tijd waarin hij vijf keer met een Ballon d'Or gevierd werd heeft Ronaldo nu zijn favoriete elftal bekendgemaakt met spelers waarmee hij zelf de kleedkamer deelde.


Ronaldo laat in gesprek met GOAL Arabia zijn voorliefde voor Real Madrid blijken, met maar liefst zeven spelers met wie hij bij de Koninklijke samenspeelde. Doelman Iker Casillas wordt in de verdediging vergezeld door twee ex-Madrilenen: Marcelo en Sergio Ramos kregen een plaatsje naast Rio Ferdinand en Giorgio Chiellini. Ferdinand speelde samen met Ronaldo bij United, Chiellini was Ronaldos ploeggenoot bij Juventus.

Ook op het middenveld is Real goed vertegenwoordigd. Ronaldo kiest namelijk voor Toni Kroos en Luka Modric, die tot op vandaag nog voor de club spelen. De derde plaats op het middenveld is voor Paul Scholes, ex-ploeggenoot van Ronaldo bij United. Daar speelde hij ook met Wayne Rooney, die in CR7's exclusieve aanvalstrio werd opgenomen. Karim Benzema, met wie Ronaldo in Madrid de aanval vormde, vergezelt de Brit. De meest verrassende naam is dan weer die van Gareth Bale.

HET VOLLEDIGE ELFTAL
Doelman: Casillas
Verdediging: Marcelo, Ramos, Ferdinand, Chiellini
Middenveld: Kroos, Modric, Scholes
Aanval: Rooney, Benzema, Bale

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

🚀

Wie ontbreekt volgens jou in het elftal?

Meest recent

Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

3
3
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

73
73
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

139
139
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

64
64
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

180
180
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

177
177
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

175
175
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

428
428
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

496
496
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

85
85
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

139
139
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

432
432
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

485
485
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

297
297
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

241
241
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

77
77
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

263
263
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

245
245
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

255
255
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

78
78
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

383
383
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

174
174
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

623
623
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

328
328

Meer sportnieuws