Toby Alderweireld is er nog niet uit waar hij komend seizoen speelt. De verdediger van Ajax heeft aan aanbieding van Spartak Moskou op zak, maar wordt ook genoemd bij diverse Engelse clubs. Een
transfer naar de Premier League verkiest hij boven een avontuur in Rusland.
"Het is belangrijk dat ik een stap vooruit kan zetten", zegt de Belgisch international tegenover
Het Nieuwsblad. "Spartak Moskou is een optie, maar ik zal goed moeten nadenken. Rusland is ver van huis, maar het niveau is er wel hoger dan in Nederland. Om eerlijk te zijn verkies ik wel Engeland boven Rusland. Elke voetballer droomt ervan om in de Premier League te voetballen."
"Everton, Tottenham, Newcastle? We zullen zien welke opties ik heb. Bij Ajax ben ik natuurlijk bijna zeker van mijn basisplaats. Eén jaar voor het
WK is dat ook een belangrijk element." De 24-jarige mandekker speelde eerder deze week nog een goede pot tijdens het vriendschappelijke treffen tussen België en Frankrijk (0-0), iets wat de interesse in zijn persoon alleen maar in zijn voordeel werkt.
LEES OOK:
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan