Futures vechten knap terug tegen sterk gestarte Pallieters

door
Futures vechten knap terug tegen sterk gestarte Pallieters

Lierse Kempenzonen heeft vanavond nagelaten om zich nog vol te mengen in de strijd om de derde plek. In het Lotto Park voetbalden de Pallieters zich een knappe 0-2 voorsprong bij mekaar maar in het slot liet het zich nog pijnlijk de kaas van het brood eten.


In de Challenger Pro League was er eigenlijk enkel nog spanning op twee fronten: RWDM en SK Beveren vochten het uit voor de titel en onderin moest SL16 FC een strijdend Virton zien af te houden. In het Lotto Park namen de RSCA Futures het vandaag op tegen Lierse Kempenzonen. De Pallieters hadden nog een kans op plek drie, daarvoor moest het vandaag wel absoluut de zege pakken.

Schouterden doet Paars-Witte talenten pijn

De beste start was ook voor het team van Tom Van Imschoot. In de eerste twintig minuten sloegen de bezoekers twee maal dodelijk toe en evenveel keer was één man de uitblinker. Nils Schouterden joeg na minder dan tien minuten spelen een vrije trap rechtstreeks in doel: 0-1, een paar minuten later al gevolgd door een pré-assist voor Delorge die met het hoofd een doorgekopte hoekschop in doel werkte: 0-2. Via onder meer Michez, Camara en Stassin kregen ook de Paars-Witte talenten de nodige kansen maar hun vizier stond voorlopig niet goed afgesteld. Halfweg leek Lierse op weg naar de zege.

Van Imschoot was bezig aan zijn laatste wedstrijden als T1 van Lierse Kempenzonen.

Slotkwartier is Paars-Wit getint

De Futures zaten al een tijdje in een mindere periode en stonden na de pauze voor een loodzware taak. Pas iets voorbij het uur kwam de thuisploeg nog eens tot een dubbele kans: eerst miste Stassin zijn schot en in de nastoot besloot Michez nipt voorlangs. Diezelfde Michez schoot uit de draai op twintig minuten van het einde nog eens rakelings naast. Een totaal gebrek aan efficiëntie deed het jonge Paars-Wit lange tijd de das om. Op dik tien minuten van het einde kwam de verdiende aansluitingstreffer er dan toch, de onvermijdelijke Stassin verscheen schuin voor De Smet en schoof de 1-2 in doel. Plots kwamen de Futures onder stoom en na een schitterende actie van invaller Takidine zorgde Lapage van dichtbij even later al voor de gelijkmaker: 2-2. Uiteindelijk bleef het bij een gelijkspel in het Lotto Park (Safari knalde nog tegen het doelhout), vooral ontgoochelend voor Lierse Kempenzonen die lange tijd op weg leken naar de zege.

Scoreverloop:

0-1 (9') Schouterden, 0-2 (19') Delorge, 1-2 (78') Stassin, 2-2 (80') Lapage

LEES OOK: Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

Bent u fan van het competitieformat in de CPL?

Meest recent

'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

88
88
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

11
11
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

24
24
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

41
41
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

138
138
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

64
64
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

165
165
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

37
37
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

103
103
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

119
119
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

207
207
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

68
68
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

452
452
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

359
359
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

308
308
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

293
293
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

226
226
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

42
42
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

71
71
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

46
46
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

174
174
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

119
119
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

235
235

Meer sportnieuws