'Benfica wil shoppen bij Club Brugge'

door
'Benfica wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge draait in eigen land een dramatisch seizoen, maar dankzij de successen van de afgelopen jaren en de prestaties in de Champions League blijven enkele goudhaantjes van Blauw-Zwart wel grof wild op de transfermarkt. Het wordt dan ook uitkijken wie Jan Breydel komende zomer verlaat.


Zo lijkt Noa Lang alsmaar meer zijn zinnen te hebben gezet op een nieuwe uitdaging, terwijl ook Tajon Buchanan geregeld opduikt in de internationale geruchtenmolen. Daarnaast kunnen pakweg Bjorn Meijer, Abakar Sylla en Andreas Skov Olsen eveneens de nodige miljoenen in het laatje brengen. Net zoals Ferran Jutglà, wiens marktwaarde momenteel op 11 miljoen wordt geschat.

De 24-jarige Spanjaard, vorige zomer voor vijf miljoen overgenomen van Barcelona, ging als een speer van start alvorens hij een tijdje stilviel. Pas sinds de trainerswissel knoopte Jutglà, die tot medio 2027 vastligt in Westkapelle, opnieuw aan met zijn betere vorm. Intussen is hij op die manier toch al goed voor 12 doelpunten en acht assists in 39 optredens voor de landskampioen.

OPVOLGER RAMOS
Hoewel hij tijdens de dubbele confrontatie tegen Benfica in de achtste finale van het kampioenenbal geen potten brak, en in totaal zelfs amper een veertigtal minuten in actie kwam, hebben de Portugezen volgens lokale media daarom toch een oogje op hem laten vallen. Jutglà zou in Lissabon een van de kandidaten zijn om Gonçalo Ramos op te volgen mocht hij een lucratieve transfer versieren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

Trending:

'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Hoeveel is Jutglà volgens u waard?

Meest recent

‘Anderlecht vs Standard: Kaminski verbaast met keuze’

De Belgische (top)clubs kijken elkaar vaak in de ogen op de transfermarkt. Thomas Kaminski werd in ...

32
32
‘Arnaud Bodart heeft knappe knaltransfer te pakken’

Arnaud Bodart speelde jarenlang voor Standard Luik vooraleer hij na een heuse transfersoap in de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club strijden, Tolu kiest'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

238
238
'Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit'

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

223
223
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

366
366
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

99
99
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

104
104
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

488
488
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

85
85
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

139
139
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

402
402
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

648
648
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

245
245
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

208
208
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

647
647
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

103
103
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

166
166
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

481
481
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

466
466
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

645
645
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

238
238
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

815
815
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

1004
1004
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

517
517
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

272
272

Meer sportnieuws