'Standard haalt chouchou Lampard naar Sclessin'

door
'Standard haalt chouchou Lampard naar Sclessin'

Standard is bezig aan een meer dan behoorlijke campagne in de Jupiler Pro League en blijft een waterkansje behouden om zich voor de Champions' Play-Offs te plaatsen. Op die prestaties wil men in Luik dan ook voortbouwen. Maar dan moet er komende zomer wel extra versterking volgen.


De Rouches komen uit een erg tegenvallende periode, vorig seizoen eindigden ze bijvoorbeeld slechts 14de in het klassement. Onder impuls van nieuwe trainer Ronny Deila werd echter de ommekeer ingezet. De Luikenaars vonden opnieuw de aansluiting met de Belgische subtop en willen in de komende jaren stappen blijven zetten. Maar dan zal het bestuur er wel voor zorgen dat de selectie voldoende gewapend is.

Gemakkelijk zal dat echter niet worden. CEO Pierre Locht liet onlangs namelijk al verstaan dat er budgettair weinig zal veranderen en dat de middelen dus beperkt blijven. Bijgevolg zullen de Luikenaars moeten speuren naar buitenkansjes. En men zou alvast eentje in Engeland hebben gevonden. Zo meldt The Daily Mail dat Standard dicht bij de komst van Isaac Price staat.

OOGAPPEL LAMPARD
Deze 19-jarige middenvelder is een jeugdproduct van Everton FC. Daar oogstte hij heel wat lof van voormalig trainer Frank Lampard, die een groot bewonderaar van de jonge Noord-Ier was. Maar Lampard is al een tijdje vertrokken en het aflopende contract van Price werd nog steeds niet verlengd op Goodison Park. Volgens bovengenoemde bron heeft de jongeling inmiddels dan ook beslist dat het beter is voor zijn carrière om elders aan de slag te gaan. En Standard zou dus over de beste papieren beschikken om hem in te lijven.

LEES OOK: 'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

In welke linie heeft Standard het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

64
64
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

306
306
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

143
143
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

212
212
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

319
319
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

950
950
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

343
343
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

380
380
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

275
275
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

411
411
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

964
964
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

231
231
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

484
484
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

351
351
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

415
415
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

137
137
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1607
1607
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

591
591
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

217
217
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

376
376
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

165
165
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

374
374
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

721
721
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

872
872
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

188
188

Meer sportnieuws