'Overmars vindt vervanger Pacho in Argentinië'

door
'Overmars vindt vervanger Pacho in Argentinië'

Marc Overmars heeft de nodige contacten in Zuid-Amerika. Niet altijd volgt daar een toptransfer. De Nederlander onderhoudt zijn contacten onder meer in Argentinië, want Royal Antwerp FC zou op het spoor zijn gekomen van een centrale verdediger. Volgt er een transfer?


Volgens Argentijnse media heeft Antwerp interesse in Jeremías James. Dat is een stevige centrale verdediger van San Lorenzo, waar hij nog tot december 2025 onder contract ligt. James is sterke centrale verdediger van 1m91 en past dus wel in het plaatje als mogelijke opvolger voor Willian Pacho.

MILJOENEN

Antwerp zal een pittig bod moeten uitbrengen. Transfermarkt taxeert hem op 100.000 euro, maar dat klopt allerminst. De Argentijn is een stuk meer waard en zal sowieso enkele miljoenen euro’s moeten kosten, zeker aangezien hij twee weken geleden pas bijtekende tot december 2025. Overmars zal wellicht nog de nodige spelers op het oog hebben om Pacho op te vangen.

In onderstaand filmpje kan je James, die dit seizoen lange tijd out was met een blessure, aan het werk zien. Zal hij weldra zijn kunsten verdienen bij de Great Old? De toekomst zal het uitwijzen. Overmars haalde vorig jaar al Gonzalo Avila vanuit Argentinië, maar de dure linksachter kon tot op heden nog niet overtuigen in Antwerpen.

   

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Moet Antwerp doorduwen voor hem?

Meest recent

'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

11
11
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

92
92
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

265
265
Thorgan Hazard onthult verrassende ambities Anderlecht

De supporters van RSC Anderlecht snakken naar een prijs. Het is al acht jaar geleden wanneer ...

204
204
‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Club Brugge neemt afscheid van Kaye Furo. Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat de jonge ...

236
236
‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

318
318
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

231
231
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

450
450
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

124
124
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

429
429
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

40
40
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

83
83
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

280
280
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

319
319
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

662
662
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

623
623
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

481
481
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

615
615
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

67
67
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

141
141
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

46
46
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

690
690
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

99
99
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

441
441

Meer sportnieuws