Vernedering Barça: Benzema krijgt Camp Nou stil met hattrick

door
Vernedering Barça: Benzema krijgt Camp Nou stil met hattrick

Real Madrid heeft zich woensdagavond voor de finale van de Copa del Rey geplaatst door aartsrivaal FC Barcelona een flinke oplawaai te verkopen. Zo haalden de Madrilenen het met zware 0-4-cijfers in Camp Nou. Karim Benzema kroonde zich met een nieuwe hattrick tot de grote uitblinker.


De thuisploeg begon redelijk gehavend aan de partij. Sterkhouders als Pedri, De Jong en Dembélé lagen immers de lappenmand. Desondanks leek er in eerste instantie geen vuiltje aan de lucht voor de Catalanen. Barça had de heenmatch al met 0-1 gewonnen en kon de partij voor rust lange tijd onder controle houden. Maar in de slotfase van de eerste periode sloegen de Madrilenen toch toe. Courtois kon een gevaarlijke bal van Lewandowski knap redden, vervolgens zetten de Madrilenen een vlijmscherpe counter op waarbij Vinicius de bal met wat meeval over de lijn kreeg.

Die tegentreffer kwam hard aan bij de thuisploeg en na de pauze volgde al snel een nieuwe mokerslag. Na een goede aflegger van Modric kon Benzema zijn eerste van de avond scoren met een fraaie plaatsbal. Barça leek zich daarop te herpakken en creëerde enkele goede kansen, toch liep het opnieuw mis. Vinicius wist Kessié tot een domme penaltyfout te dwingen en Benzema nam het geschenkje gretig in ontvangst.

HATTRICK-HELD BENZEMA
Vervolgens was de veer bij Barcelona helemaal gebroken. Zo maakte het Madrileense koningskoppel er ook 0-4 van: Vinicius gaf subtiel aan, Benzema werkte netjes af. Voor de Ballon d'Or-winnaar zijn tweede hattrick op amper vier dagen tijd. Real liet daarna zelfs nog enkele kansen liggen om de forfait-cijfers op het bord te zetten. De Koninklijke plaatste zich zo voor de bekerfinale, die op 6 mei wordt afgewerkt in Sevilla. Osasuna vormt dan de tegenstander van dienst. Barcelona zal zich moeten troosten door zo snel mogelijk de landstitel te pakken.

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

5
5
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

234
234
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

23
23
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

31
31
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

21
21
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

53
53
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

25
25
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

133
133
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

52
52
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

40
40
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1102
1102
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

33
33
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

45
45
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

56
56
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

481
481
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

140
140
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

740
740
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

472
472
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

72
72
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

82
82
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

889
889
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

648
648
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

139
139
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

381
381
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

36
36

Meer sportnieuws