Vernedering Barça: Benzema krijgt Camp Nou stil met hattrick

324
Vernedering Barça: Benzema krijgt Camp Nou stil met hattrick

Real Madrid heeft zich woensdagavond voor de finale van de Copa del Rey geplaatst door aartsrivaal FC Barcelona een flinke oplawaai te verkopen. Zo haalden de Madrilenen het met zware 0-4-cijfers in Camp Nou. Karim Benzema kroonde zich met een nieuwe hattrick tot de grote uitblinker.


De thuisploeg begon redelijk gehavend aan de partij. Sterkhouders als Pedri, De Jong en Dembélé lagen immers de lappenmand. Desondanks leek er in eerste instantie geen vuiltje aan de lucht voor de Catalanen. Barça had de heenmatch al met 0-1 gewonnen en kon de partij voor rust lange tijd onder controle houden. Maar in de slotfase van de eerste periode sloegen de Madrilenen toch toe. Courtois kon een gevaarlijke bal van Lewandowski knap redden, vervolgens zetten de Madrilenen een vlijmscherpe counter op waarbij Vinicius de bal met wat meeval over de lijn kreeg.

Die tegentreffer kwam hard aan bij de thuisploeg en na de pauze volgde al snel een nieuwe mokerslag. Na een goede aflegger van Modric kon Benzema zijn eerste van de avond scoren met een fraaie plaatsbal. Barça leek zich daarop te herpakken en creëerde enkele goede kansen, toch liep het opnieuw mis. Vinicius wist Kessié tot een domme penaltyfout te dwingen en Benzema nam het geschenkje gretig in ontvangst.

HATTRICK-HELD BENZEMA
Vervolgens was de veer bij Barcelona helemaal gebroken. Zo maakte het Madrileense koningskoppel er ook 0-4 van: Vinicius gaf subtiel aan, Benzema werkte netjes af. Voor de Ballon d'Or-winnaar zijn tweede hattrick op amper vier dagen tijd. Real liet daarna zelfs nog enkele kansen liggen om de forfait-cijfers op het bord te zetten. De Koninklijke plaatste zich zo voor de bekerfinale, die op 6 mei wordt afgewerkt in Sevilla. Osasuna vormt dan de tegenstander van dienst. Barcelona zal zich moeten troosten door zo snel mogelijk de landstitel te pakken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

2
2
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

16
16
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

33
33
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

71
71
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

287
287
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

82
82
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

28
28
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

114
114
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

28
28
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

147
147
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

387
387
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

48
48
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

418
418
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

177
177
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

188
188
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

572
572
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

160
160
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

170
170
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

780
780
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

193
193
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

113
113
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

158
158
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38

Meer sportnieuws