Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

134 stemmen
Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC gepast gereageerd na de overwinning van eerste achtervolger Manchester City tegen Liverpool FC. De Gunners haalden het zaterdagmiddag met 4-1 tegen Leeds United. Leandro Trossard droeg zijn steentje bij met een puik assist, maar de uitblinker van de match was Gabriel Jesus.


De Braziliaanse spits werd in de zomer overgenomen van Manchester City en toonde zich in de eerste weken van het seizoen meteen een smaakmaker bij de Gunners. Maar tijdens het WK liep hij een zware knieblessure op en daardoor stond hij maanden aan de kant. Vlak voor de interland-break kon hij evenwel zijn wederoptreden maken met enkele invalbeurten. En zaterdag stond Jesus eindelijk weer in de basis, meteen kroonde hij zich tot matchwinnaar.

Na 35 minuten kon de Braziliaan de score openen van op de stip. Dat doelpunt zorgde voor het nodige vertrouwen, want vlak na de pauze kon Ben White er 2-0 van maken. En niet veel later sloeg Jesus opnieuw toe. Trossard, die zich herpakte na zijn mindere interlands, maakte een puike actie op rechts en bood zijn Braziliaanse ploegmaat de 3-0 op een schoteltje aan.

ACHT PUNTEN-KLOOF
Leeds zorgde via Rasmus Kristensen nog voor de 3-1, dat bleek louter een eerredder. In de 84ste minuut deed Granit Xhaka de boeken immers helemaal dicht. Arsenal kon zo opnieuw acht punten uitlopen op City. Maar de Londenaren hebben wel een wedstrijd meer gespeeld en hebben nog een behoorlijk lastig programma voor de boeg. In de komende vijf speeldagen vormen onder meer Liverpool, City en Chelsea de tegenstanders van dienst.

LEES OOK: 'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

58
58
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

77
77
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

23
23
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

79
79
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

146
146
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

95
95
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

253
253
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

66
66
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

430
430
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

382
382
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

153
153
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

686
686
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

128
128
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

104
104
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

205
205
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

94
94
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

186
186
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws