Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

door
Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC gepast gereageerd na de overwinning van eerste achtervolger Manchester City tegen Liverpool FC. De Gunners haalden het zaterdagmiddag met 4-1 tegen Leeds United. Leandro Trossard droeg zijn steentje bij met een puik assist, maar de uitblinker van de match was Gabriel Jesus.


De Braziliaanse spits werd in de zomer overgenomen van Manchester City en toonde zich in de eerste weken van het seizoen meteen een smaakmaker bij de Gunners. Maar tijdens het WK liep hij een zware knieblessure op en daardoor stond hij maanden aan de kant. Vlak voor de interland-break kon hij evenwel zijn wederoptreden maken met enkele invalbeurten. En zaterdag stond Jesus eindelijk weer in de basis, meteen kroonde hij zich tot matchwinnaar.

Na 35 minuten kon de Braziliaan de score openen van op de stip. Dat doelpunt zorgde voor het nodige vertrouwen, want vlak na de pauze kon Ben White er 2-0 van maken. En niet veel later sloeg Jesus opnieuw toe. Trossard, die zich herpakte na zijn mindere interlands, maakte een puike actie op rechts en bood zijn Braziliaanse ploegmaat de 3-0 op een schoteltje aan.

ACHT PUNTEN-KLOOF
Leeds zorgde via Rasmus Kristensen nog voor de 3-1, dat bleek louter een eerredder. In de 84ste minuut deed Granit Xhaka de boeken immers helemaal dicht. Arsenal kon zo opnieuw acht punten uitlopen op City. Maar de Londenaren hebben wel een wedstrijd meer gespeeld en hebben nog een behoorlijk lastig programma voor de boeg. In de komende vijf speeldagen vormen onder meer Liverpool, City en Chelsea de tegenstanders van dienst.

LEES OOK: 'Arsenal vindt eindelijk superspits: contract tot 2030'

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

4
4
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

13
13
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

336
336
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

37
37
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

105
105
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

235
235
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

177
177
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

475
475
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

419
419
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1074
1074
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

221
221
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

422
422
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

471
471
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

289
289
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

817
817
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

134
134
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

361
361
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

258
258
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1800
1800
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

193
193
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

233
233
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

376
376
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

377
377
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

505
505
'Toptransfer Tolu: grootmacht meldt zich in Genk'

KRC Genk rondde deze week de miljoenentransfer van Christopher Bonsu Baah naar Saudi-Arabië af. ...

661
661

Meer sportnieuws