Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

door
Trossard met lekkere assist bij hergeboorte Jesus

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC gepast gereageerd na de overwinning van eerste achtervolger Manchester City tegen Liverpool FC. De Gunners haalden het zaterdagmiddag met 4-1 tegen Leeds United. Leandro Trossard droeg zijn steentje bij met een puik assist, maar de uitblinker van de match was Gabriel Jesus.


De Braziliaanse spits werd in de zomer overgenomen van Manchester City en toonde zich in de eerste weken van het seizoen meteen een smaakmaker bij de Gunners. Maar tijdens het WK liep hij een zware knieblessure op en daardoor stond hij maanden aan de kant. Vlak voor de interland-break kon hij evenwel zijn wederoptreden maken met enkele invalbeurten. En zaterdag stond Jesus eindelijk weer in de basis, meteen kroonde hij zich tot matchwinnaar.

Na 35 minuten kon de Braziliaan de score openen van op de stip. Dat doelpunt zorgde voor het nodige vertrouwen, want vlak na de pauze kon Ben White er 2-0 van maken. En niet veel later sloeg Jesus opnieuw toe. Trossard, die zich herpakte na zijn mindere interlands, maakte een puike actie op rechts en bood zijn Braziliaanse ploegmaat de 3-0 op een schoteltje aan.

ACHT PUNTEN-KLOOF
Leeds zorgde via Rasmus Kristensen nog voor de 3-1, dat bleek louter een eerredder. In de 84ste minuut deed Granit Xhaka de boeken immers helemaal dicht. Arsenal kon zo opnieuw acht punten uitlopen op City. Maar de Londenaren hebben wel een wedstrijd meer gespeeld en hebben nog een behoorlijk lastig programma voor de boeg. In de komende vijf speeldagen vormen onder meer Liverpool, City en Chelsea de tegenstanders van dienst.

LEES OOK: 'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Arsenal wordt kampioen dit seizoen ...

Meest recent

'Club tot actie gedwongen: transferoffensief in januari'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

9
9
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

75
75
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

144
144
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

141
141
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

185
185
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

280
280
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

216
216
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

79
79
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

566
566
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

64
64
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

149
149
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

489
489
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

149
149
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

257
257
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

167
167
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

172
172
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

381
381
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

559
559
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

128
128
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

711
711
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

336
336
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

224
224
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

352
352
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

295
295
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1107
1107

Meer sportnieuws