Verstoppertje spelen voorbij: "Genk gaat voor titel"

door
Verstoppertje spelen voorbij:

De Jupiler Pro League heeft zich vrijdagavond weer op gang getrokken en het belooft een bijzonder interessant einde van het seizoen te gaan worden. Op verschillende fronten wordt nog volop gestreden. Ook het gevecht om de landstitel ligt allerminst al in een beslissende plooi.


Enkele weken geleden leek niemand nog iets te kunnen doen aan KRC Genk. De Limburgers lieten zich amper op fouten betrappen en hadden een aanzienlijke voorsprong bij mekaar gespeeld. Maar Racing liet vervolgens de nodige punten liggen. En ondertussen konden achtervolgers Union SG en Antwerp FC weer gevaarlijk dichtbij sluipen. Zeker gezien de puntenhalvering die voor de start van de Play-Offs wordt doorgevoerd.

Desondanks blijft Genk voorlopig over de beste papieren beschikken. En in de Cegeka Arena is het verstoppertje spelen ook gedaan. Zo bevestigde coach Wouter Vrancken dat de titel wel degelijk het doel is. "We willen op het einde van de Play-Offs op het hoogste schavotje eindigen. Zodra je in Play-Off I zit, speel je om die te winnen. Om de titel dus. Zo simpel is het", klonk het bij Sporza.

LASTIG PROGRAMMA
Voor Racing wordt het dus zaak om met zoveel mogelijk voorsprong aan de nacompetitie te beginnen. Al zullen de Limburgers dat niet cadeau krijgen. "We hebben voor de start van de play-offs nog 4 moeilijke tegenstanders (OHL, Standard, Anderlecht en Charleroi, red.). Ploegen die ons zullen verplichten om op niveau te spelen. Dat is de beste voorbereiding op de play-offs zelf", ziet Vrancken toch ook een positieve kant.

LEES OOK: "Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Genk is momenteel de grootste titelkandidaat ...

Meest recent

Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

7
7
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

10
10
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

134
134
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

125
125
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

161
161
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

39
39
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

184
184
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

126
126
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

40
40
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

61
61
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

761
761
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

474
474
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

170
170
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

91
91
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

170
170
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

345
345
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

88
88
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

299
299
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

145
145
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

273
273
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

277
277
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

227
227
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

118
118
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

61
61

Meer sportnieuws