'Make-over Liverpool: peperduur duo vertrekt gratis'

door
'Make-over Liverpool: peperduur duo vertrekt gratis'

Liverpool FC was in de vorige jaargang lange tijd in de running om de historische quadruple te halen, maar in het huidige seizoen stapelen de teleurstellingen zich op. En dus zal tijdens de komende transferperiode opnieuw aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarvoor zal men wel eerst een grote schoonmaak moeten houden.


Nadat de Reds eerder al sneuvelden in Engelse bekercompetities en uit de Champions League werden gewipt door Real Madrid, is het behalen van de top 4 in de Premier League het enige overgebleven doel. Maar momenteel staat Liverpool slechts zesde. Bovendien komt er een loodzwaar drieluik aan tegen Manchester City, Chelsea en Arsenal. De ploeg van coach Jürgen Klopp stevent dus af op een dramatisch seizoen. En dat zal uiteraard gevolgen hebben op de transfermarkt.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano wil Liverpool onder meer het middenveld van een make-over voorzien. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Matheus Nunes bijvoorbeeld, die een knap eerste seizoen beleeft bij Wolverhampton. Ook de situatie van Mason Mount wordt gevolgd. De Engelse international is een vaste sterkhouder bij Chelsea, maar gaat daar zijn laatste contractjaar in en dus zijn de Blues allicht genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Al ligt Bayern München op de loer.

100 MILJOEN GRATIS DE DEUR UIT
Welke targets het uiteindelijk ook zullen worden, sowieso wil Liverpool een extra kwaliteitsinjectie op het middenveld doorvoeren. Maar dan moet er ook ruimte gecreëerd worden. En daarom zouden Alex Oxlade Chamberlain en Naby Keita gratis mogen vertrekken. Het duo beschikt over een aflopend contract dat niet verlengd zal worden. Dat lijkt een bepaalde vorm van kapitaalsvernietiging. Oxlade Chamberlain werd destijds namelijk voor een kleine 40 miljoen euro overgenomen van Arsenal, Keita kwam in 2018 voor zo'n 60 miljoen euro van RB Leipzig.

LEES OOK: Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool heeft stilaan nood aan een nieuwe coach ...

Meest recent

'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

21
21
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

71
71
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

75
75
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

18
18
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

181
181
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

208
208
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

122
122
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

41
41
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

204
204
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

40
40
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

98
98
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

248
248
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

105
105
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

190
190
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

110
110
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

390
390
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

156
156
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

347
347
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

276
276
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

495
495
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

252
252
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

222
222
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

175
175
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289

Meer sportnieuws