'Make-over Liverpool: peperduur duo vertrekt gratis'

door
'Make-over Liverpool: peperduur duo vertrekt gratis'

Liverpool FC was in de vorige jaargang lange tijd in de running om de historische quadruple te halen, maar in het huidige seizoen stapelen de teleurstellingen zich op. En dus zal tijdens de komende transferperiode opnieuw aan de selectie gesleuteld moeten worden. Daarvoor zal men wel eerst een grote schoonmaak moeten houden.


Nadat de Reds eerder al sneuvelden in Engelse bekercompetities en uit de Champions League werden gewipt door Real Madrid, is het behalen van de top 4 in de Premier League het enige overgebleven doel. Maar momenteel staat Liverpool slechts zesde. Bovendien komt er een loodzwaar drieluik aan tegen Manchester City, Chelsea en Arsenal. De ploeg van coach Jürgen Klopp stevent dus af op een dramatisch seizoen. En dat zal uiteraard gevolgen hebben op de transfermarkt.

Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano wil Liverpool onder meer het middenveld van een make-over voorzien. Daarvoor worden verschillende pistes gevolgd. Matheus Nunes bijvoorbeeld, die een knap eerste seizoen beleeft bij Wolverhampton. Ook de situatie van Mason Mount wordt gevolgd. De Engelse international is een vaste sterkhouder bij Chelsea, maar gaat daar zijn laatste contractjaar in en dus zijn de Blues allicht genoodzaakt om mee te werken aan een transfer. Al ligt Bayern München op de loer.

100 MILJOEN GRATIS DE DEUR UIT
Welke targets het uiteindelijk ook zullen worden, sowieso wil Liverpool een extra kwaliteitsinjectie op het middenveld doorvoeren. Maar dan moet er ook ruimte gecreëerd worden. En daarom zouden Alex Oxlade Chamberlain en Naby Keita gratis mogen vertrekken. Het duo beschikt over een aflopend contract dat niet verlengd zal worden. Dat lijkt een bepaalde vorm van kapitaalsvernietiging. Oxlade Chamberlain werd destijds namelijk voor een kleine 40 miljoen euro overgenomen van Arsenal, Keita kwam in 2018 voor zo'n 60 miljoen euro van RB Leipzig.

LEES OOK: In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

Liverpool heeft stilaan nood aan een nieuwe coach ...

Meest recent

'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

51
51
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

51
51
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

17
17
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

28
28
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

29
29
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

158
158
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

256
256
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

109
109
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

76
76
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

192
192
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

435
435
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

327
327
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

108
108
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

350
350
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

402
402
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

116
116
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

90
90
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

118
118
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

189
189
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

185
185
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

204
204
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

98
98

Meer sportnieuws