'Droomtransfer Tuchel krijgt vorm bij Bayern'

door
'Droomtransfer Tuchel krijgt vorm bij Bayern'

De Bundesliga hervat komend weekend met een kraker van formaat. Zo nemen titelverdediger Bayern München en leider Borussia Dortmund het tegen mekaar op in een rechtstreeks duel om de eerste plaats. Die clash wordt tevens het debuut van Thomas Tuchel als hoofdcoach bij Der Rekordmeister.


De opvolger van Julian Nagelsmann moet dus meteen vol aan de bak. Enkele dagen na de competitieclash tegen zijn ex-club Dortmund, wacht immers de kwartfinale in het Duitse bekertoernooi. En weer een week later is er de Champions League-kraker tegen Manchester City. Tuchel weet dus wat hem te doen staat. Maar ondertussen zou hij ook al op de langere termijn aan het werken zijn. De zomerse transferperiode nadert immers ook met rasse schreden en daarin wil de nieuwe trainer toch enkele versterkingen naar de Allianz Arena.

Met Konrad Laimer lijkt de eerste zomeraanwinst al vast te staan. Maar Tuchel heeft nog meer targets en lonkt daarbij ook naar ex-club Chelsea FC. Volgens The Times heeft Bayern immers zijn zinnen gezet op Mason Mount. De Engelse international staat bij Chelsea doorgaans in de basis, maar gaat er komende zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging verlopen erg moeizaam. En de kansen van Bayern op de komst van de middenvelder lijken alvast gunstig.

MOUNT OPEN VOOR REÜNIE
Volgens The Guardian staat Mount immers open voor een overgang naar de Bundesliga-grootmacht. Ploegen als Liverpool, Manchester City en Juventus zouden zijn dossier ook volgen. Maar het vooruitzicht om opnieuw onder Tuchel te werken, zou Mount wel eens over streep kunnen trekken. Indien er geen akkoord gevonden wordt over een verlenging, zal Chelsea in ieder geval moeten meewerken aan een transfer. De club kan zich niet permitteren dat de Engelsman een jaar later gratis de deur zou uitwandelen.

LEES OOK: Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Trending:

Romano blaast alles open: Club-saga barst los
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

Chelsea had Tuchel nooit mogen laten gaan ...

Meest recent

'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

20
20
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

181
181
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

52
52
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

164
164
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

410
410
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

306
306
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

55
55
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

244
244
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

282
282
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

1712
1712
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

194
194
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

239
239
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

230
230
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1132
1132
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

247
247
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

577
577
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

508
508
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

349
349
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

398
398
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

225
225
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

805
805
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

1047
1047
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

374
374
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

229
229
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

273
273

Meer sportnieuws