'Antwerp gaat transferstrijd met Club Brugge aan'

787
'Antwerp gaat transferstrijd met Club Brugge aan'

De climax van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden, ondertussen zijn de meeste clubs echter ook al bezig met de voorbereidingen op de komende transferperiode. Dat is onder meer bij Antwerp FC het geval. De Great Old zou van plan zijn om de degens te kruisen met Club Brugge.


Terwijl Mark van Bommel zijn troepen voorbereidt op het slot van het reguliere seizoen en de bekerfinale, is sportieve baas Marc Overmars al volop bezig met het komende seizoen. Zo maakte Antwerp donderdag al zijn uitgaande recordtransfer bekend. Willian Pacho verhuist zoals verwacht naar het Duitse Eintracht Frankfurt. De Ecuadoraanse verdediger zou volgens bepaalde bronnen tot 16 miljoen euro kunnen opleveren.

Een knap staaltje zaakmanschap, Pacho werd vorige zomer nog op de kop getikt voor een slordige 3 miljoen euro. Maar het wegvallen van de defensieve steunpilaar zorgt wel voor een sportieve aderlating. Naar volgend seizoen toe moet dan ook een nieuwe partner voor Toby Alderweireld gevonden worden. En het eerste target lijkt alvast bekend. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Antwerp immers zijn zinnen gezet op Kouame Autonne Kouadio.

CONCURRENTIE UIT EIGEN LAND
Deze 22-jarige Ivoriaan is momenteel aan de slag in de Verenigde Arabische Emiraten bij Al-Ain, dat zo'n 2 miljoen euro zou verlangen voor zijn sterkhouder. Geen onhaalbaar bedrag voor de Great Old. Maar er heerst wel concurrentie. Zo zou ook Club Brugge hem volgen voor in het geval dat een verdediger als Abakar Sylla zou vertrekken. Ook RSC Anderlecht zou op de loer liggen, maar de Brusselaars lijken financieel gezien niet te kunnen optornen tegen hun twee competitiegenoten.

LEES OOK: Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

Bij welke club verwacht u de drukste zomermercato?

Meest recent

Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

1
1
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

17
17
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

87
87
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

86
86
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

106
106
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

85
85
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

157
157
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

211
211
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

80
80
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

81
81
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

124
124
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

82
82
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

223
223
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

126
126
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

110
110
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1012
1012
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

167
167
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

112
112
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

402
402
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

444
444

Meer sportnieuws