Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

1177 stemmen
Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

KRC Genk wil er in de komende weken alles aan doen om zijn leidersplaats met succes te verdedigen en met een voorsprong de Champions' Play-Offs in te duiken. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gekeken. Zo belooft het weer een interessante transferzomer te worden in de Cegeka Arena.


Uiteraard kan er nog veel gebeuren in de ontknoping van dit seizoen, maar het lijkt quasi zeker dat Racing met een Europees ticket aan de haal zal gaan. En dus zullen de Limburgers in de komende jaargang weer op meerdere fronten gaan strijden. Extra versterking in de breedte is bijgevolg geen overbodige luxe. Daarnaast hoopt Genk zijn huidige sterkhouders aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. Een aantal smaakmakers kan nu immers al rekenen op de nodige interesse. Niet in het minst Bilal El Khannouss.

De Marokkaanse spelmaker is bezig aan een sterk seizoen en toonde zich ook al op het internationale niveau. Zo kon hij met zijn nationale ploeg charmeren op het WK, afgelopen weekend maakte El Khannouss dan weer een goede beurt in de oefenpot tegen Brazilië. Maar 'Head of Football' Dimitri De Condé is duidelijk: het goudhaantje zal komende zomer niet vertrekken. "Bilal blijft sowieso bij Genk volgend seizoen. Het jaar daarop zullen we een heel ander verhaal hebben, met voor Bilal hopelijk een mooie transfer", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

HUUR-CONSTRUCTIE
Wat Genk niet uitsluit is een constructie waarbij El Khannouss wordt verkocht en vervolgens meteen weer wordt terug verhuurd. Een deal die de club ook al sloot met RB Leipzig over doelman Maarten Vandevoordt. Maar die kans acht De Condé vrij klein. "Dat kan, maar clubs willen dat vaak alleen doen om de prijs te drukken. Ook in die constructie zullen ze de juiste prijs moeten betalen. Bedragen noem ik niet, maar het feit dat Bilal na Belofte van het Jaar ook de D’Onofrio-prijs kreeg, zegt veel."

LEES OOK: De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

El Khannouss is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

27
27
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

63
63
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

99
99
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

75
75
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

104
104
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

418
418
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

243
243
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

71
71
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

387
387
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

130
130
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

780
780
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

121
121
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

90
90
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

211
211
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

396
396
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

360
360
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

594
594
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

933
933
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1049
1049
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

228
228

Meer sportnieuws