Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

1177
Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

KRC Genk wil er in de komende weken alles aan doen om zijn leidersplaats met succes te verdedigen en met een voorsprong de Champions' Play-Offs in te duiken. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gekeken. Zo belooft het weer een interessante transferzomer te worden in de Cegeka Arena.


Uiteraard kan er nog veel gebeuren in de ontknoping van dit seizoen, maar het lijkt quasi zeker dat Racing met een Europees ticket aan de haal zal gaan. En dus zullen de Limburgers in de komende jaargang weer op meerdere fronten gaan strijden. Extra versterking in de breedte is bijgevolg geen overbodige luxe. Daarnaast hoopt Genk zijn huidige sterkhouders aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. Een aantal smaakmakers kan nu immers al rekenen op de nodige interesse. Niet in het minst Bilal El Khannouss.

De Marokkaanse spelmaker is bezig aan een sterk seizoen en toonde zich ook al op het internationale niveau. Zo kon hij met zijn nationale ploeg charmeren op het WK, afgelopen weekend maakte El Khannouss dan weer een goede beurt in de oefenpot tegen Brazilië. Maar 'Head of Football' Dimitri De Condé is duidelijk: het goudhaantje zal komende zomer niet vertrekken. "Bilal blijft sowieso bij Genk volgend seizoen. Het jaar daarop zullen we een heel ander verhaal hebben, met voor Bilal hopelijk een mooie transfer", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

HUUR-CONSTRUCTIE
Wat Genk niet uitsluit is een constructie waarbij El Khannouss wordt verkocht en vervolgens meteen weer wordt terug verhuurd. Een deal die de club ook al sloot met RB Leipzig over doelman Maarten Vandevoordt. Maar die kans acht De Condé vrij klein. "Dat kan, maar clubs willen dat vaak alleen doen om de prijs te drukken. Ook in die constructie zullen ze de juiste prijs moeten betalen. Bedragen noem ik niet, maar het feit dat Bilal na Belofte van het Jaar ook de D’Onofrio-prijs kreeg, zegt veel."

LEES OOK: 'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

El Khannouss is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

6
6
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

17
17
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

19
19
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

110
110
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

127
127
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

73
73
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

615
615
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

227
227
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

79
79
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

167
167
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

68
68
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

192
192
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

242
242
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

475
475
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

251
251
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

250
250
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

70
70
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

322
322
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

176
176
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

49
49
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

52
52
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

127
127

Meer sportnieuws