Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

door
Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

KRC Genk wil er in de komende weken alles aan doen om zijn leidersplaats met succes te verdedigen en met een voorsprong de Champions' Play-Offs in te duiken. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gekeken. Zo belooft het weer een interessante transferzomer te worden in de Cegeka Arena.


Uiteraard kan er nog veel gebeuren in de ontknoping van dit seizoen, maar het lijkt quasi zeker dat Racing met een Europees ticket aan de haal zal gaan. En dus zullen de Limburgers in de komende jaargang weer op meerdere fronten gaan strijden. Extra versterking in de breedte is bijgevolg geen overbodige luxe. Daarnaast hoopt Genk zijn huidige sterkhouders aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. Een aantal smaakmakers kan nu immers al rekenen op de nodige interesse. Niet in het minst Bilal El Khannouss.

De Marokkaanse spelmaker is bezig aan een sterk seizoen en toonde zich ook al op het internationale niveau. Zo kon hij met zijn nationale ploeg charmeren op het WK, afgelopen weekend maakte El Khannouss dan weer een goede beurt in de oefenpot tegen Brazilië. Maar 'Head of Football' Dimitri De Condé is duidelijk: het goudhaantje zal komende zomer niet vertrekken. "Bilal blijft sowieso bij Genk volgend seizoen. Het jaar daarop zullen we een heel ander verhaal hebben, met voor Bilal hopelijk een mooie transfer", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

HUUR-CONSTRUCTIE
Wat Genk niet uitsluit is een constructie waarbij El Khannouss wordt verkocht en vervolgens meteen weer wordt terug verhuurd. Een deal die de club ook al sloot met RB Leipzig over doelman Maarten Vandevoordt. Maar die kans acht De Condé vrij klein. "Dat kan, maar clubs willen dat vaak alleen doen om de prijs te drukken. Ook in die constructie zullen ze de juiste prijs moeten betalen. Bedragen noem ik niet, maar het feit dat Bilal na Belofte van het Jaar ook de D’Onofrio-prijs kreeg, zegt veel."

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

El Khannouss is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

27
27
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

80
80
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

31
31
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

28
28
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

124
124
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

310
310
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

50
50
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

32
32
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

34
34
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

45
45
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

37
37
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

640
640
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

140
140
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

144
144
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

108
108
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

112
112
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

200
200
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

56
56
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

12
12
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

106
106
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws