Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

1177 stemmen
Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

KRC Genk wil er in de komende weken alles aan doen om zijn leidersplaats met succes te verdedigen en met een voorsprong de Champions' Play-Offs in te duiken. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gekeken. Zo belooft het weer een interessante transferzomer te worden in de Cegeka Arena.


Uiteraard kan er nog veel gebeuren in de ontknoping van dit seizoen, maar het lijkt quasi zeker dat Racing met een Europees ticket aan de haal zal gaan. En dus zullen de Limburgers in de komende jaargang weer op meerdere fronten gaan strijden. Extra versterking in de breedte is bijgevolg geen overbodige luxe. Daarnaast hoopt Genk zijn huidige sterkhouders aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. Een aantal smaakmakers kan nu immers al rekenen op de nodige interesse. Niet in het minst Bilal El Khannouss.

De Marokkaanse spelmaker is bezig aan een sterk seizoen en toonde zich ook al op het internationale niveau. Zo kon hij met zijn nationale ploeg charmeren op het WK, afgelopen weekend maakte El Khannouss dan weer een goede beurt in de oefenpot tegen Brazilië. Maar 'Head of Football' Dimitri De Condé is duidelijk: het goudhaantje zal komende zomer niet vertrekken. "Bilal blijft sowieso bij Genk volgend seizoen. Het jaar daarop zullen we een heel ander verhaal hebben, met voor Bilal hopelijk een mooie transfer", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

HUUR-CONSTRUCTIE
Wat Genk niet uitsluit is een constructie waarbij El Khannouss wordt verkocht en vervolgens meteen weer wordt terug verhuurd. Een deal die de club ook al sloot met RB Leipzig over doelman Maarten Vandevoordt. Maar die kans acht De Condé vrij klein. "Dat kan, maar clubs willen dat vaak alleen doen om de prijs te drukken. Ook in die constructie zullen ze de juiste prijs moeten betalen. Bedragen noem ik niet, maar het feit dat Bilal na Belofte van het Jaar ook de D’Onofrio-prijs kreeg, zegt veel."

LEES OOK: De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

El Khannouss is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

104
104
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

37
37
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

106
106
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

154
154
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

141
141
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

376
376
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

118
118
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

165
165
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

160
160
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

225
225
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

179
179
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

178
178
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

543
543
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

245
245
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

353
353
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

168
168
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws