Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

1177 stemmen
Genk neemt transferbeslissing El Khannouss

KRC Genk wil er in de komende weken alles aan doen om zijn leidersplaats met succes te verdedigen en met een voorsprong de Champions' Play-Offs in te duiken. Ondertussen wordt achter de schermen ook al richting het komende seizoen gekeken. Zo belooft het weer een interessante transferzomer te worden in de Cegeka Arena.


Uiteraard kan er nog veel gebeuren in de ontknoping van dit seizoen, maar het lijkt quasi zeker dat Racing met een Europees ticket aan de haal zal gaan. En dus zullen de Limburgers in de komende jaargang weer op meerdere fronten gaan strijden. Extra versterking in de breedte is bijgevolg geen overbodige luxe. Daarnaast hoopt Genk zijn huidige sterkhouders aan boord te houden. Al wordt dat niet evident. Een aantal smaakmakers kan nu immers al rekenen op de nodige interesse. Niet in het minst Bilal El Khannouss.

De Marokkaanse spelmaker is bezig aan een sterk seizoen en toonde zich ook al op het internationale niveau. Zo kon hij met zijn nationale ploeg charmeren op het WK, afgelopen weekend maakte El Khannouss dan weer een goede beurt in de oefenpot tegen Brazilië. Maar 'Head of Football' Dimitri De Condé is duidelijk: het goudhaantje zal komende zomer niet vertrekken. "Bilal blijft sowieso bij Genk volgend seizoen. Het jaar daarop zullen we een heel ander verhaal hebben, met voor Bilal hopelijk een mooie transfer", klinkt het bij Het Laatste Nieuws.

HUUR-CONSTRUCTIE
Wat Genk niet uitsluit is een constructie waarbij El Khannouss wordt verkocht en vervolgens meteen weer wordt terug verhuurd. Een deal die de club ook al sloot met RB Leipzig over doelman Maarten Vandevoordt. Maar die kans acht De Condé vrij klein. "Dat kan, maar clubs willen dat vaak alleen doen om de prijs te drukken. Ook in die constructie zullen ze de juiste prijs moeten betalen. Bedragen noem ik niet, maar het feit dat Bilal na Belofte van het Jaar ook de D’Onofrio-prijs kreeg, zegt veel."

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

El Khannouss is momenteel het grootste talent op de Belgische velden ...

Meest recent

Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

1
1
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

12
12
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

41
41
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

12
12
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

51
51
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

361
361
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

83
83
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

152
152
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

63
63
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

213
213
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

59
59
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

90
90
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

117
117
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

105
105
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

169
169
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

100
100
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

131
131
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

350
350
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

161
161
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

156
156
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

93
93
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

173
173
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

267
267
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

57
57

Meer sportnieuws