Xabi Alonso speelt volgend jaar mogelijk in Italië. In navolging van Juventus zou nu ook Fiorentina willen profiteren van de moeizame onderhandelingen tussen Real Madrid en de middenvelder om het contract te verlengen.
De Koninklijke wil het contract van Xabi Alonso, dat komende zomer afloopt, graag verlengen. Echter, is het nog niet van een akkoord gekomen tussen beide partijen en diverse clubs hopen daarvan te kunnen profiteren. Fiorentina hoopt de oud-speler van Liverpool komende zomer transfervrij binnen te hengelen, meldt
Cadena Ser.
De Italianen hebben echter geduchte concurrentie van competitiegenoot Juventus. Real Madrid trok deze zomer de portemonnee voor Spaans jeugdinternational Asier Illarramendi, die gezien wordt als de beoogde opvolger van de 31-jarige Bask op langere termijn. Xabi Alonso speelt sinds 2009 voor Real Madrid en kwam sindsdien tot 132 wedstrijden en zes goals.
LEES OOK:
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"