Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

door
Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

Carl Hoefkens werd vorige zomer aangesteld als hoofdtrainer bij Club Brugge, maar ondanks goede prestaties in de Champions League duurde dat avontuur niet lang. Zo werd hij vlak voor de jaarwissel weer op straat gezet. Desondanks is hij toch één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'.


Na het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax, besloot Club Brugge intern op zoek te gaan naar een geschikte nieuwe hoofdcoach. En zo belandde men bij Hoefkens, die eerder al goed werk had geleverd binnen de jeugdopleiding en als assistent-trainer. Onder zijn bewind schreef Blauw-Zwart ook geschiedenis door zich voor te overwinteren in de Champions League. Maar in eigen land vielen de resultaten flink tegen. En dus werd Hoefkens eind december naar de uitgang begeleid.

Ondanks dat snelle ontslag, is hij één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'. Een prestigieuze prijs die jaarlijks wordt uitgedeeld aan de beste trainer in België met een Belgische, of deels Belgische, nationaliteit. Hoefkens werd genomineerd door de jury die bestaat uit oud-winnaars, voormalige bondscoaches, scheidsrechters en leden van de organisatie. De kans dat hij ook gaat winnen is echter klein, zo is de concurrentie erg zwaar.

VRANCKEN EN GERAERTS
Wouter Vrancken zette afgelopen zomer immers de stap naar KRC Genk en ondanks het vertrek van verschillende sterkhouders, kneedde hij al snel een ploeg die nu al maanden lang het klassement in de Jupiler Pro League aanvoert. Karel Geraerts promoveerde net als Hoefkens van assistent-trainer naar hoofdcoach bij Union SG. Onder zijn bewind zijn de Brusselaars bezig aan een geweldig seizoen, waarin ze indruk konden maken op drie fronten. Aanstaande maandag wordt de winnaar van de 'Trofee Raymond Goethals' bekend gemaakt.

LEES OOK: Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Wie verdient de trofee het meest?

Meest recent

Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

2
2
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

0
0
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

12
12
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

12
12
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

68
68
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

71
71
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

68
68
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

40
40
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

596
596
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

40
40
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

74
74
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

173
173
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

98
98
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

65
65
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

118
118
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

170
170
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

334
334
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

344
344
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

143
143
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

179
179
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

495
495

Meer sportnieuws