Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

door
Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

Carl Hoefkens werd vorige zomer aangesteld als hoofdtrainer bij Club Brugge, maar ondanks goede prestaties in de Champions League duurde dat avontuur niet lang. Zo werd hij vlak voor de jaarwissel weer op straat gezet. Desondanks is hij toch één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'.


Na het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax, besloot Club Brugge intern op zoek te gaan naar een geschikte nieuwe hoofdcoach. En zo belandde men bij Hoefkens, die eerder al goed werk had geleverd binnen de jeugdopleiding en als assistent-trainer. Onder zijn bewind schreef Blauw-Zwart ook geschiedenis door zich voor te overwinteren in de Champions League. Maar in eigen land vielen de resultaten flink tegen. En dus werd Hoefkens eind december naar de uitgang begeleid.

Ondanks dat snelle ontslag, is hij één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'. Een prestigieuze prijs die jaarlijks wordt uitgedeeld aan de beste trainer in België met een Belgische, of deels Belgische, nationaliteit. Hoefkens werd genomineerd door de jury die bestaat uit oud-winnaars, voormalige bondscoaches, scheidsrechters en leden van de organisatie. De kans dat hij ook gaat winnen is echter klein, zo is de concurrentie erg zwaar.

VRANCKEN EN GERAERTS
Wouter Vrancken zette afgelopen zomer immers de stap naar KRC Genk en ondanks het vertrek van verschillende sterkhouders, kneedde hij al snel een ploeg die nu al maanden lang het klassement in de Jupiler Pro League aanvoert. Karel Geraerts promoveerde net als Hoefkens van assistent-trainer naar hoofdcoach bij Union SG. Onder zijn bewind zijn de Brusselaars bezig aan een geweldig seizoen, waarin ze indruk konden maken op drie fronten. Aanstaande maandag wordt de winnaar van de 'Trofee Raymond Goethals' bekend gemaakt.

LEES OOK: ‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Wie verdient de trofee het meest?

Meest recent

KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

11
11
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

70
70
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

31
31
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

137
137
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

61
61
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

58
58
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

121
121
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

173
173
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

434
434
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

97
97
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

63
63
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

157
157
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

569
569
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

179
179
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

224
224
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

796
796
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

352
352
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

129
129
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

142
142
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

158
158
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

58
58
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

104
104
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1468
1468
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

68
68
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

744
744

Meer sportnieuws