Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

door
Hoefkens genomineerd voor 'Trofee Raymond Goethals'

Carl Hoefkens werd vorige zomer aangesteld als hoofdtrainer bij Club Brugge, maar ondanks goede prestaties in de Champions League duurde dat avontuur niet lang. Zo werd hij vlak voor de jaarwissel weer op straat gezet. Desondanks is hij toch één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'.


Na het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax, besloot Club Brugge intern op zoek te gaan naar een geschikte nieuwe hoofdcoach. En zo belandde men bij Hoefkens, die eerder al goed werk had geleverd binnen de jeugdopleiding en als assistent-trainer. Onder zijn bewind schreef Blauw-Zwart ook geschiedenis door zich voor te overwinteren in de Champions League. Maar in eigen land vielen de resultaten flink tegen. En dus werd Hoefkens eind december naar de uitgang begeleid.

Ondanks dat snelle ontslag, is hij één van de kandidaten voor de 'Trofee Raymond Goethals'. Een prestigieuze prijs die jaarlijks wordt uitgedeeld aan de beste trainer in België met een Belgische, of deels Belgische, nationaliteit. Hoefkens werd genomineerd door de jury die bestaat uit oud-winnaars, voormalige bondscoaches, scheidsrechters en leden van de organisatie. De kans dat hij ook gaat winnen is echter klein, zo is de concurrentie erg zwaar.

VRANCKEN EN GERAERTS
Wouter Vrancken zette afgelopen zomer immers de stap naar KRC Genk en ondanks het vertrek van verschillende sterkhouders, kneedde hij al snel een ploeg die nu al maanden lang het klassement in de Jupiler Pro League aanvoert. Karel Geraerts promoveerde net als Hoefkens van assistent-trainer naar hoofdcoach bij Union SG. Onder zijn bewind zijn de Brusselaars bezig aan een geweldig seizoen, waarin ze indruk konden maken op drie fronten. Aanstaande maandag wordt de winnaar van de 'Trofee Raymond Goethals' bekend gemaakt.

LEES OOK: Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

Wie verdient de trofee het meest?

Meest recent

'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

1
1
Deschacht: "Hij had vroeger moeten vertrekken bij Anderlecht"

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

37
37
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

12
12
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

76
76
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

78
78
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

179
179
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

267
267
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

109
109
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

59
59
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

166
166
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

154
154
Kompany zet Bayern-top onder druk met beslissing van formaat

Bayern zit in een beslissende fase rond een transfertarget die Kompany al maanden bovenaan zijn ...

85
85
Nainggolan spreekt klare taal over vertrek bij Patro

Patro Eisden stuntte door Radja Nainggolan in januari naar Maasmechelen te halen. De voormalige Rode ...

291
291
'Anderlecht botst met Napoli: strijd barst los'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. De Brusselaars willen de kern in de ...

142
142
Hubert geeft verklaring voor pover Union SG

Union SG speelde een povere partij, niet de eerste, tegen AA Gent. Deze keer konden ze geen ...

215
215
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"

Club Brugge uit en thuis is een enorm verschil. Na RSC Anderlecht werd ook KV Mechelen vlot ...

156
156
Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

87
87
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

223
223
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

99
99
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

159
159
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

306
306
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

362
362
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

29
29
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

717
717
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

498
498

Meer sportnieuws