Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

286 stemmen
Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

Terwijl het interland-voetbal op volle toeren draait, bereiden de clubs uit de Jupiler Pro League zich voor de vier laatste speeldagen van de reguliere competitie. Dat is ook bij Zulte Waregem het geval, dat zich in extremis wil verzekeren van het behoud. En daarvoor krijgt Essevee er wellicht een belangrijk wapen bij.


De West-Vlamingen strijden al een heel seizoen om het behoud te vrijwaren. Mede dankzij enkele winteraanwinsten kende Essevee vlak na de jaarwissel ook een kleine opflakkering. Maar in de voorbije weken liet Zulte Waregem tegen enkele directe concurrenten dure punten liggen. Hierdoor staan ze momenteel weer op de voorlaatste plek in het klassement.

Vlak voor de interland-break werd dan ook beslist om coach Mbaye Leye de laan uit te sturen en te vervangen door Frederik D’Hollander. Die pakte bij zijn debuut als T1 meteen een punt op Standard. Er is dus nog een sprankel hoop, maar dan mag Essevee in de komende duels (tegen Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle Brugge) amper iets laten liggen.

WEER OP TRAININGSVELD
Een loodzware opdracht, maar de kans is reëel dat Ruud Vormer daarmee zal kunnen helpen. De voormalige Gouden Schoen verhuisde afgelopen winter op huurbasis naar Zulte Waregem en werd meteen de motor van de ploeg. Sinds hij aan de kant stond door een sleutelbeenbreuk ging het echter weer bergaf met de resultaten van Essevee. Maar er is hoop. Zo liet de club zaterdag weten dat Vormer inmiddels weer aan het trainen is. Mogelijk komt hij dus toch nog in actie tijdens de komende cruciale duels.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Essevee gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

1
1
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

17
17
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

73
73
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

183
183
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

116
116
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

81
81
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

222
222
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

593
593
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

97
97
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

256
256
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

147
147
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

77
77
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

76
76
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

214
214
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

694
694
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

57
57
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

74
74
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

469
469
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

468
468
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

583
583
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1157
1157
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

127
127
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

575
575
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

119
119
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

159
159

Meer sportnieuws