Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

286
Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

Terwijl het interland-voetbal op volle toeren draait, bereiden de clubs uit de Jupiler Pro League zich voor de vier laatste speeldagen van de reguliere competitie. Dat is ook bij Zulte Waregem het geval, dat zich in extremis wil verzekeren van het behoud. En daarvoor krijgt Essevee er wellicht een belangrijk wapen bij.


De West-Vlamingen strijden al een heel seizoen om het behoud te vrijwaren. Mede dankzij enkele winteraanwinsten kende Essevee vlak na de jaarwissel ook een kleine opflakkering. Maar in de voorbije weken liet Zulte Waregem tegen enkele directe concurrenten dure punten liggen. Hierdoor staan ze momenteel weer op de voorlaatste plek in het klassement.

Vlak voor de interland-break werd dan ook beslist om coach Mbaye Leye de laan uit te sturen en te vervangen door Frederik D’Hollander. Die pakte bij zijn debuut als T1 meteen een punt op Standard. Er is dus nog een sprankel hoop, maar dan mag Essevee in de komende duels (tegen Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle Brugge) amper iets laten liggen.

WEER OP TRAININGSVELD
Een loodzware opdracht, maar de kans is reëel dat Ruud Vormer daarmee zal kunnen helpen. De voormalige Gouden Schoen verhuisde afgelopen winter op huurbasis naar Zulte Waregem en werd meteen de motor van de ploeg. Sinds hij aan de kant stond door een sleutelbeenbreuk ging het echter weer bergaf met de resultaten van Essevee. Maar er is hoop. Zo liet de club zaterdag weten dat Vormer inmiddels weer aan het trainen is. Mogelijk komt hij dus toch nog in actie tijdens de komende cruciale duels.

LEES OOK: Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Essevee gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

0
0
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

10
10
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

34
34
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

46
46
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

25
25
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

22
22
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

36
36
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

244
244
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

50
50
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

110
110
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

79
79
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

131
131
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

165
165
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

64
64
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

348
348
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

892
892
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

95
95
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

188
188
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

178
178
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

224
224

Meer sportnieuws