Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

door
Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

Terwijl het interland-voetbal op volle toeren draait, bereiden de clubs uit de Jupiler Pro League zich voor de vier laatste speeldagen van de reguliere competitie. Dat is ook bij Zulte Waregem het geval, dat zich in extremis wil verzekeren van het behoud. En daarvoor krijgt Essevee er wellicht een belangrijk wapen bij.


De West-Vlamingen strijden al een heel seizoen om het behoud te vrijwaren. Mede dankzij enkele winteraanwinsten kende Essevee vlak na de jaarwissel ook een kleine opflakkering. Maar in de voorbije weken liet Zulte Waregem tegen enkele directe concurrenten dure punten liggen. Hierdoor staan ze momenteel weer op de voorlaatste plek in het klassement.

Vlak voor de interland-break werd dan ook beslist om coach Mbaye Leye de laan uit te sturen en te vervangen door Frederik D’Hollander. Die pakte bij zijn debuut als T1 meteen een punt op Standard. Er is dus nog een sprankel hoop, maar dan mag Essevee in de komende duels (tegen Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle Brugge) amper iets laten liggen.

WEER OP TRAININGSVELD
Een loodzware opdracht, maar de kans is reëel dat Ruud Vormer daarmee zal kunnen helpen. De voormalige Gouden Schoen verhuisde afgelopen winter op huurbasis naar Zulte Waregem en werd meteen de motor van de ploeg. Sinds hij aan de kant stond door een sleutelbeenbreuk ging het echter weer bergaf met de resultaten van Essevee. Maar er is hoop. Zo liet de club zaterdag weten dat Vormer inmiddels weer aan het trainen is. Mogelijk komt hij dus toch nog in actie tijdens de komende cruciale duels.

LEES OOK: Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Essevee gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

25
25
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

106
106
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

52
52
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

151
151
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

154
154
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

166
166
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

190
190
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

372
372
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

124
124
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

95
95
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

51
51
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

49
49
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

29
29
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

151
151
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

105
105
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

54
54
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

86
86
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

382
382
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

132
132
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

558
558
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

611
611
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

85
85
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

394
394
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

256
256
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

323
323

Meer sportnieuws