Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

door
Zulte Waregem doet fans dromen met Vormer-nieuws

Terwijl het interland-voetbal op volle toeren draait, bereiden de clubs uit de Jupiler Pro League zich voor de vier laatste speeldagen van de reguliere competitie. Dat is ook bij Zulte Waregem het geval, dat zich in extremis wil verzekeren van het behoud. En daarvoor krijgt Essevee er wellicht een belangrijk wapen bij.


De West-Vlamingen strijden al een heel seizoen om het behoud te vrijwaren. Mede dankzij enkele winteraanwinsten kende Essevee vlak na de jaarwissel ook een kleine opflakkering. Maar in de voorbije weken liet Zulte Waregem tegen enkele directe concurrenten dure punten liggen. Hierdoor staan ze momenteel weer op de voorlaatste plek in het klassement.

Vlak voor de interland-break werd dan ook beslist om coach Mbaye Leye de laan uit te sturen en te vervangen door Frederik D’Hollander. Die pakte bij zijn debuut als T1 meteen een punt op Standard. Er is dus nog een sprankel hoop, maar dan mag Essevee in de komende duels (tegen Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle Brugge) amper iets laten liggen.

WEER OP TRAININGSVELD
Een loodzware opdracht, maar de kans is reëel dat Ruud Vormer daarmee zal kunnen helpen. De voormalige Gouden Schoen verhuisde afgelopen winter op huurbasis naar Zulte Waregem en werd meteen de motor van de ploeg. Sinds hij aan de kant stond door een sleutelbeenbreuk ging het echter weer bergaf met de resultaten van Essevee. Maar er is hoop. Zo liet de club zaterdag weten dat Vormer inmiddels weer aan het trainen is. Mogelijk komt hij dus toch nog in actie tijdens de komende cruciale duels.

LEES OOK: Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Essevee gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

78
78
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

54
54
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

23
23
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

144
144
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

200
200
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

262
262
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

64
64
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

354
354
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

280
280
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

389
389
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

190
190
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

85
85
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

188
188
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

381
381
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

569
569
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

88
88
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

293
293
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

243
243
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

513
513
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

453
453
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

715
715
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

594
594
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws