Tedesco spreekt zich uit over KRC Genk-vete

door
Tedesco spreekt zich uit over KRC Genk-vete

Domenico Tedesco heeft het nodige stof doen opwaaien met zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels. Vooral bij KRC Genk is men razend op de opvolger van Roberto Martinez. Zo hekelden de Limburgers het feit dat Mike Trésor en Bryan Heynen genegeerd werden door de nieuwe bondscoach.


Heynen haalt al een heel seizoen een hoog niveau en Trésor kan met 7 goals en 18 assists geweldige cijfers voorleggen. Desondanks werd het duo niet geselecteerd voor de Duivels. En dat zorgde voor woede bij sportieve baas Dimitri De Condé. Die haalde na de bekendmaking van de selectie flink uit. "Ik stel vast dat spelers die bij hun club niet spelen wél worden opgeroepen. Ik vind dit een totaal gebrek aan respect naar onze club toe", aldus het Head of Football.

En de Limburgse onvrede nam deze week nog toe. Nadat Jérémy Doku zoals verwacht moest afhaken wegens een blessure, werd Trésor getipt als grootste kanshebber om hem te vervangen. Tedesco besloot echter om de voorkeur te geven aan debutant Johan Bakayoko en strooide zo met zout op de Genkse wonde. Op zijn persbabbel van donderdagavond reageerde de bondscoach een eerste keer op de woede vanuit de Cegeka Arena.

VERSCHILLENDE MENINGEN
Zo heeft Tedesco op zich wel begrip voor de misnoegdheid van Genk, maar hij wil niet te zwaar tillen aan de vlijmscherpe reactie. "De onvrede van Genk hoort erbij", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Het gaat om goeie spelers die misschien wel verdienen erbij te zijn. Vraag je het aan tien mensen, dan krijg je tien meningen. En ik zou ook dertig spelers kunnen oproepen, maar dan dan moet ik acht spelers zeggen dat ze niet eens op de bank zitten."

LEES OOK: KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

De reactie van Genk was overdreven ...

Meest recent

Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

20
20
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

8
8
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

20
20
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

116
116
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

49
49
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

58
58
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

131
131
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

63
63
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

292
292
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

120
120
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

247
247
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

192
192
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

307
307
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

192
192
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

196
196
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

152
152
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

274
274
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

52
52
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

367
367
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

123
123
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

247
247
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

139
139
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

21
21
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

48
48
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

353
353

Meer sportnieuws