Tedesco spreekt zich uit over KRC Genk-vete

door
Tedesco spreekt zich uit over KRC Genk-vete

Domenico Tedesco heeft het nodige stof doen opwaaien met zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels. Vooral bij KRC Genk is men razend op de opvolger van Roberto Martinez. Zo hekelden de Limburgers het feit dat Mike Trésor en Bryan Heynen genegeerd werden door de nieuwe bondscoach.


Heynen haalt al een heel seizoen een hoog niveau en Trésor kan met 7 goals en 18 assists geweldige cijfers voorleggen. Desondanks werd het duo niet geselecteerd voor de Duivels. En dat zorgde voor woede bij sportieve baas Dimitri De Condé. Die haalde na de bekendmaking van de selectie flink uit. "Ik stel vast dat spelers die bij hun club niet spelen wél worden opgeroepen. Ik vind dit een totaal gebrek aan respect naar onze club toe", aldus het Head of Football.

En de Limburgse onvrede nam deze week nog toe. Nadat Jérémy Doku zoals verwacht moest afhaken wegens een blessure, werd Trésor getipt als grootste kanshebber om hem te vervangen. Tedesco besloot echter om de voorkeur te geven aan debutant Johan Bakayoko en strooide zo met zout op de Genkse wonde. Op zijn persbabbel van donderdagavond reageerde de bondscoach een eerste keer op de woede vanuit de Cegeka Arena.

VERSCHILLENDE MENINGEN
Zo heeft Tedesco op zich wel begrip voor de misnoegdheid van Genk, maar hij wil niet te zwaar tillen aan de vlijmscherpe reactie. "De onvrede van Genk hoort erbij", werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Het gaat om goeie spelers die misschien wel verdienen erbij te zijn. Vraag je het aan tien mensen, dan krijg je tien meningen. En ik zou ook dertig spelers kunnen oproepen, maar dan dan moet ik acht spelers zeggen dat ze niet eens op de bank zitten."

LEES OOK: Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

De reactie van Genk was overdreven ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

70
70
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

75
75
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

54
54
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

131
131
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

51
51
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

84
84
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

48
48
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

119
119
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

32
32
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

62
62
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

212
212
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1245
1245
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

127
127
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

61
61
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

178
178
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

364
364
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

73
73
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

139
139
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

190
190
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

353
353
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

78
78
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

95
95

Meer sportnieuws