Smaakmaker spuit mist over Cercle-toekomst

door
Smaakmaker spuit mist over Cercle-toekomst

Met nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie, blijft Cercle Brugge in de running voor deelname aan de Europe Play-Offs. Bij Groen-Zwart kan men dus spreken over een behoorlijk geslaagd seizoen. Coach Miron Muslic kan dan ook rekenen op een sterke ploeg met daarin enkele uitblinkers.


In de defensie bijvoorbeeld, is Jesper Daland ook dit seizoen weer een steunpilaar. De 23-jarige Noor werd in de zomer van 2021 overgenomen van IK Start en al snel veroverde hij een vaste basisplaats bij de Vereniging. Inmiddels heeft hij al meer dan 60 wedstrijden namens Groen-Zwart op de teller staan. De vraag is echter hoeveel er daar nog zullen bij komen.

In een interview op de clubwebstek houdt Daland zijn opties voor komende zomer immers open. "Er is momenteel weinig tijd om aan het volgende seizoen te denken. En in de voetbalwereld kun je ook weinig voorspellen. Alles verandert heel snel. Vooral nu we staan waar we staan, probeer ik me te concentreren op wat nu belangrijk is", klinkt het.

STAP VOORUIT
Voorlopig geeft Daland echter nog alles voor Groen-Zwart. Zijn keuze voor de Belgische competitie heeft hij zich dan ook nog niet beklaagd. "In Noorwegen groeit de belangstelling voor het voetbal, maar hier in België is er toch nog veel meer aandacht. Het soort voetbal hier is ook verschillend van het Noorse spel. Hier gaat het er zeer fysisch aan toe, en er lopen doorgaans toch ook kwaliteitsvollere voetballers op de velden. In elk geval heb ik dat als een grote stap vooruit ervaren."

LEES OOK: Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Het seizoen van Cercle is sowieso al geslaagd ...

Meest recent

Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

5
5
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

53
53
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

24
24
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

103
103
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

53
53
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

125
125
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

101
101
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

147
147
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

104
104
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

307
307
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

307
307
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

707
707
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

63
63
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

164
164
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

127
127
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

324
324
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

451
451
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

190
190
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

126
126
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

184
184
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

318
318
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50

Meer sportnieuws