Smaakmaker spuit mist over Cercle-toekomst

door
Smaakmaker spuit mist over Cercle-toekomst

Met nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie, blijft Cercle Brugge in de running voor deelname aan de Europe Play-Offs. Bij Groen-Zwart kan men dus spreken over een behoorlijk geslaagd seizoen. Coach Miron Muslic kan dan ook rekenen op een sterke ploeg met daarin enkele uitblinkers.


In de defensie bijvoorbeeld, is Jesper Daland ook dit seizoen weer een steunpilaar. De 23-jarige Noor werd in de zomer van 2021 overgenomen van IK Start en al snel veroverde hij een vaste basisplaats bij de Vereniging. Inmiddels heeft hij al meer dan 60 wedstrijden namens Groen-Zwart op de teller staan. De vraag is echter hoeveel er daar nog zullen bij komen.

In een interview op de clubwebstek houdt Daland zijn opties voor komende zomer immers open. "Er is momenteel weinig tijd om aan het volgende seizoen te denken. En in de voetbalwereld kun je ook weinig voorspellen. Alles verandert heel snel. Vooral nu we staan waar we staan, probeer ik me te concentreren op wat nu belangrijk is", klinkt het.

STAP VOORUIT
Voorlopig geeft Daland echter nog alles voor Groen-Zwart. Zijn keuze voor de Belgische competitie heeft hij zich dan ook nog niet beklaagd. "In Noorwegen groeit de belangstelling voor het voetbal, maar hier in België is er toch nog veel meer aandacht. Het soort voetbal hier is ook verschillend van het Noorse spel. Hier gaat het er zeer fysisch aan toe, en er lopen doorgaans toch ook kwaliteitsvollere voetballers op de velden. In elk geval heb ik dat als een grote stap vooruit ervaren."

LEES OOK: Kassa Cercle: 60 miljoen euro én straffe herinvestering

Het seizoen van Cercle is sowieso al geslaagd ...

Meest recent

Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

41
41
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

25
25
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

113
113
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

52
52
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

318
318
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

46
46
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

230
230
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

564
564
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

185
185
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

844
844
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

477
477
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

410
410
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

561
561
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

519
519
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

394
394
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

281
281
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

322
322
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

103
103
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

734
734
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

283
283
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

548
548
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

787
787
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

221
221

Meer sportnieuws