'AS Monaco berooft Cercle Brugge van belangrijke pion'

door
'AS Monaco berooft Cercle Brugge van belangrijke pion'

Cercle Brugge moest vorig weekend na een 1-1-gelijkspel tegen leider Genk wel zijn plaats in de top acht afstaan aan Anderlecht, maar de Vereniging is zeker nog niet uitgeteld voor de play-offs. Ze hebben nog vier wedstrijden om hun achterstand van één punt op Paars-Wit goed te maken en spelen nog tegen KV Kortrijk, Antwerp, STVV en Zulte Waregem.


Als dat niet zou lukken, zit het seizoen van Cercle er al op en kunnen ze beginnen denken aan volgend seizoen. Er ligt immers nog het nodige werk op de plank, zeker als ze in Brugge een belangrijke pion zouden zien vertrekken. GBeNeFN meldt immers dat moederclub AS Monaco weleens technisch directeur Carlos Aviña zou kunnen komen weghalen.

De Monegasken moeten op zoek naar een nieuwe sportieve baas, want Paul Mitchell kondigde in L'Equipe aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen. De Engelsman zou in gesprek zijn met Liverpool. Monaco zou in eerste instantie intern rondkijken naar een vervanger en dan komt Aviña nadrukkelijk in beeld, want hij leverde bij Cercle de laatste jaren uitstekend werk.

MEXICO
De 32-jarige Mexicaan werd in september 2020 aangesteld bij Cercle, nadat hij daarvoor in zijn thuisland opgeklommen was tot sportief directeur van topclub America. Hij liet zich sindsdien opmerken met slimme transfers en gepaste trainerswissels. Zowel vorig seizoen als dit seizoen maakte Cercle immers een stevige opmars nadat van coach veranderd werd.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Zou dat een aderlating zijn voor Cercle?

Meest recent

Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

54
54
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

41
41
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

142
142
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

44
44
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

383
383
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

139
139
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

48
48
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

242
242
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

200
200
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

122
122
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

145
145
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

106
106
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

196
196
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

19
19
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

324
324
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

423
423
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

390
390
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

79
79
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

457
457
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

273
273
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

379
379
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

103
103
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

203
203
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

101
101
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

202
202

Meer sportnieuws