'AS Monaco berooft Cercle Brugge van belangrijke pion'

door
'AS Monaco berooft Cercle Brugge van belangrijke pion'

Cercle Brugge moest vorig weekend na een 1-1-gelijkspel tegen leider Genk wel zijn plaats in de top acht afstaan aan Anderlecht, maar de Vereniging is zeker nog niet uitgeteld voor de play-offs. Ze hebben nog vier wedstrijden om hun achterstand van één punt op Paars-Wit goed te maken en spelen nog tegen KV Kortrijk, Antwerp, STVV en Zulte Waregem.


Als dat niet zou lukken, zit het seizoen van Cercle er al op en kunnen ze beginnen denken aan volgend seizoen. Er ligt immers nog het nodige werk op de plank, zeker als ze in Brugge een belangrijke pion zouden zien vertrekken. GBeNeFN meldt immers dat moederclub AS Monaco weleens technisch directeur Carlos Aviña zou kunnen komen weghalen.

De Monegasken moeten op zoek naar een nieuwe sportieve baas, want Paul Mitchell kondigde in L'Equipe aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen. De Engelsman zou in gesprek zijn met Liverpool. Monaco zou in eerste instantie intern rondkijken naar een vervanger en dan komt Aviña nadrukkelijk in beeld, want hij leverde bij Cercle de laatste jaren uitstekend werk.

MEXICO
De 32-jarige Mexicaan werd in september 2020 aangesteld bij Cercle, nadat hij daarvoor in zijn thuisland opgeklommen was tot sportief directeur van topclub America. Hij liet zich sindsdien opmerken met slimme transfers en gepaste trainerswissels. Zowel vorig seizoen als dit seizoen maakte Cercle immers een stevige opmars nadat van coach veranderd werd.

LEES OOK: Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Zou dat een aderlating zijn voor Cercle?

Meest recent

'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

5
5
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

19
19
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

21
21
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

62
62
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

46
46
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

244
244
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

57
57
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

60
60
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

449
449
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

81
81
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

205
205
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

252
252
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

136
136
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

434
434
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

314
314
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

299
299
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

78
78
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

116
116
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

56
56
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

366
366
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

265
265
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

317
317
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

273
273
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

41
41
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

217
217

Meer sportnieuws