'Real moet giga-som dokken voor Napoli-ster'

door
'Real moet giga-som dokken voor Napoli-ster'

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli recht op de titel af te stevenen, terwijl de club ook nog in de Champions League actief is. Coach Luciano Spalletti beschikt dan ook over een sterke selectie met daarin enkele jeugdige smaakmakers. En die zijn uiteraard grof wild op de transfermarkt geworden.


Hoewel Napoli in elke linie wel enkele uitblinkers heeft rondlopen, steken twee sterkhouders er bovenuit. Topschutter Victor Osimhen bijvoorbeeld. De Nigeriaanse oud-spits van Sporting Charleroi scoort dit seizoen wederom aan de lopende band. Over alle competities heen zit hij inmiddels aan 25 goals in 29 duels. Logischerwijs wordt aan zijn mouw getrokken van over heel Europa, al zou Napoli dromen van zo'n 150 miljoen euro voor Osimhen.

De andere grote smaakmaker is Khvicha Kvaratskhelia. De Georgiër groeide dit seizoen vanuit het niets uit tot één van de absolute revelaties op de Europese velden. Ook zijn cijfers mogen gezien worden met 14 goals en 16 assists in 30 wedstrijden. Kvaratskhelia kan op zijn beurt dan ook rekenen op de nodige belangstelling. Volgens Calciomercato zou Real Madrid alvast gecharmeerd zijn door de 22-jarige.

VERBETERD CONTRACT
Toch is de kans klein dat de Georgiër weldra de overstap zal maken naar de Spaanse hoofdstad. Kvaratskhelia zou op termijn weliswaar een stap naar de absolute top overwegen, maar momenteel heeft hij het nog te veel naar zijn zin in Napels. De Serie A-leider zou hem bovendien ook van een contractverbetering willen voorzien. Moest een andere club toch doordrukken voor zijn komst, verlangen de Italianen ruim 100 miljoen euro.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Napoli kan de CL winnen dit seizoen ...

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

49
49
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

296
296
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

198
198
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

125
125
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

46
46
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

29
29
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

143
143
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

168
168
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

102
102
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

433
433
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

96
96
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

240
240
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

357
357
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

104
104
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

486
486
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

324
324
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

163
163
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

89
89
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

240
240
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

462
462
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

414
414
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

179
179
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws