'Real moet giga-som dokken voor Napoli-ster'

203 stemmen
'Real moet giga-som dokken voor Napoli-ster'

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli recht op de titel af te stevenen, terwijl de club ook nog in de Champions League actief is. Coach Luciano Spalletti beschikt dan ook over een sterke selectie met daarin enkele jeugdige smaakmakers. En die zijn uiteraard grof wild op de transfermarkt geworden.


Hoewel Napoli in elke linie wel enkele uitblinkers heeft rondlopen, steken twee sterkhouders er bovenuit. Topschutter Victor Osimhen bijvoorbeeld. De Nigeriaanse oud-spits van Sporting Charleroi scoort dit seizoen wederom aan de lopende band. Over alle competities heen zit hij inmiddels aan 25 goals in 29 duels. Logischerwijs wordt aan zijn mouw getrokken van over heel Europa, al zou Napoli dromen van zo'n 150 miljoen euro voor Osimhen.

De andere grote smaakmaker is Khvicha Kvaratskhelia. De Georgiër groeide dit seizoen vanuit het niets uit tot één van de absolute revelaties op de Europese velden. Ook zijn cijfers mogen gezien worden met 14 goals en 16 assists in 30 wedstrijden. Kvaratskhelia kan op zijn beurt dan ook rekenen op de nodige belangstelling. Volgens Calciomercato zou Real Madrid alvast gecharmeerd zijn door de 22-jarige.

VERBETERD CONTRACT
Toch is de kans klein dat de Georgiër weldra de overstap zal maken naar de Spaanse hoofdstad. Kvaratskhelia zou op termijn weliswaar een stap naar de absolute top overwegen, maar momenteel heeft hij het nog te veel naar zijn zin in Napels. De Serie A-leider zou hem bovendien ook van een contractverbetering willen voorzien. Moest een andere club toch doordrukken voor zijn komst, verlangen de Italianen ruim 100 miljoen euro.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Napoli kan de CL winnen dit seizoen ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

41
41
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

80
80
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

56
56
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

86
86
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

357
357
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

197
197
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

367
367
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

747
747
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

112
112
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

379
379
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

348
348
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

930
930
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1006
1006
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws