RSCA-fans hebben gekozen: dit is de vervanger van Verschaeren

826 stemmen
RSCA-fans hebben gekozen: dit is de vervanger van Verschaeren

Brian Riemer kreeg de afgelopen dagen slecht nieuws te verwerken. Yari Verschaeren is negen maanden out en Islam Slimani zal drie weken buiten strijd zijn. Paars-Wit moet vooral voor Verschaeren een vervanger op de lange termijn zoeken. De fans hebben alvast een voorkeur.


Verschaeren groeide onder Riemer uit tot een centrale speler, die de ideale verbinding was tussen defensie en aanval. Aangezien Majeed Ashimeru en Amadou Diawara veel moeite hebben met de laatste pass, was Verschaeren een openbaring geworden als spelmaker. Hij was zeer aanwezig. Zijn uitvallen is een bijzonder grote domper voor de Brusselaars, die op aanvallend vlak al geen overschot aan kwaliteit hebben.

We opperden drie vervangers: Kristian Arnstad, Lior Refaelov en Mario Stroeykens. Arnstad geniet de voorkeur van de fans, wat wellicht veroorzaakt werd door zijn goede invalbeurten tegen Villarreal en OHL. Arnstad heeft het loopvermogen en de diepgang die Verschaeren ook heeft, maar in de laatste fase moet hij nog vaker de juiste keuzes maken. Arnstad is vooral goed als hij ruimtes kan induiken. Bovendien lijkt hij meer het profiel te hebben van en een dynamische nummer 6. Toch kiest 43% voor hem.

STROEYKENS ALS ALTERNATIEF
We stelden ook Stroeykens voor, aangezien hij ook de fysieke kracht heeft om duels aan te gaan op het middenveld. Hij werd vaak opgesteld als spits, maar tegen onder meer Club Brugge thuis was hij oustanding als creatieve man achter de aanvallers. Hij heeft loopvermogen, creativiteit en een goede positionering. Ongeveer 37% van de fans zou hem een kans geven. Refaelov krijgt maar 20% van de stemmen. Hij lijkt vooral als ideale invaller te worden bestempeld. Refaelov is wellicht de meeste creatieve speler van de drie, maar zijn verhaal lijkt toch stilaan af te lopen in het Lotto Park, waar hij einde contract is.


LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Is Arnstad de beste keuze?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

40
40
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

61
61
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

27
27
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

62
62
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

95
95
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

92
92
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

342
342
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

124
124
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

306
306
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

147
147
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

258
258
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

376
376
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

390
390
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

187
187
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws