Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

995
Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

Dramatisch nieuws voor RSC Anderlecht en Yari Verschaeren. De aanvallende middenvelder is minstens 9 maanden buiten strijd met een zware knieblessure. Brian Riemer gaat dus een oplossing moeten zoeken om de onfortuinlijke Verschaeren te vervangen. Hij heeft wel de nodige mogelijkheden.


Inzake profiel van speler lijkt Lior Refaelov het meest op Verschaeren. Alleen is Refaelov geen speler meer die 90 minuten het hoge tempo aankan. Op zijn 36ste zijn bovendien zijn flitsen ook minder geworden, maar hij heeft wel dat creatieve in zich wat Verschaeren ook heeft. Verschaeren is zeer doelgericht, wat Refaelov ook heeft. Alleen is het loopvermogen van de jonge Belg een heel stuk groter dan dat van Refaelov. Vooral dat laatste aspect speelt in het nadeel voor een basisplaats.

STROEYKENS ALS VERRASSING?

Kristian Arnstad heeft dat wél. De jonge Noor heeft een grote motor en is inzake het defensieve aspect een absolute meerwaarde. Hij scoorde een goede goal tegen OHL en verving Verschaeren eerder al tegen Villarreal. Toch heeft Arnstad minder creatieve kwaliteiten en lijkt zijn toekomst vanwege zijn zeer goede defensieve mogelijkheden toch eerder op de 6 te liggen. Maar met zijn diepgang en loopvermogen kan hij wel bepaalde leemtes opvullen die Verschaeren achterlaat.

Riemer kan ook proberen om Mario Stroeykens uit te testen. De 18-jarige speler werd vooral als spits uitgespeeld, maar hij is geen centrumspits pur sang. Stroeykens, die ook weinig succesvol af en toe op de flank depanneerde wegens een gebrek aan andere opties, heeft alle kwaliteiten om de plaats van Verschaeren in te nemen. Hij heeft loopvermogen, is sterk in duel, heeft technisch vermogen en is een speler die liever met de neus naar de goal speelt. Krijgt hij een uitgelezen kans om helemaal te ontbolsteren?

CR

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Wie moet Riemer opstellen in de plaats van Verschaeren?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

0
0
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

10
10
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

72
72
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

258
258
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

43
43
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

70
70
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

133
133
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

89
89
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

53
53
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

82
82
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

179
179
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

394
394
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

36
36
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

156
156
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

176
176
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

103
103
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

456
456
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws