Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

door
Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

Dramatisch nieuws voor RSC Anderlecht en Yari Verschaeren. De aanvallende middenvelder is minstens 9 maanden buiten strijd met een zware knieblessure. Brian Riemer gaat dus een oplossing moeten zoeken om de onfortuinlijke Verschaeren te vervangen. Hij heeft wel de nodige mogelijkheden.


Inzake profiel van speler lijkt Lior Refaelov het meest op Verschaeren. Alleen is Refaelov geen speler meer die 90 minuten het hoge tempo aankan. Op zijn 36ste zijn bovendien zijn flitsen ook minder geworden, maar hij heeft wel dat creatieve in zich wat Verschaeren ook heeft. Verschaeren is zeer doelgericht, wat Refaelov ook heeft. Alleen is het loopvermogen van de jonge Belg een heel stuk groter dan dat van Refaelov. Vooral dat laatste aspect speelt in het nadeel voor een basisplaats.

STROEYKENS ALS VERRASSING?

Kristian Arnstad heeft dat wél. De jonge Noor heeft een grote motor en is inzake het defensieve aspect een absolute meerwaarde. Hij scoorde een goede goal tegen OHL en verving Verschaeren eerder al tegen Villarreal. Toch heeft Arnstad minder creatieve kwaliteiten en lijkt zijn toekomst vanwege zijn zeer goede defensieve mogelijkheden toch eerder op de 6 te liggen. Maar met zijn diepgang en loopvermogen kan hij wel bepaalde leemtes opvullen die Verschaeren achterlaat.

Riemer kan ook proberen om Mario Stroeykens uit te testen. De 18-jarige speler werd vooral als spits uitgespeeld, maar hij is geen centrumspits pur sang. Stroeykens, die ook weinig succesvol af en toe op de flank depanneerde wegens een gebrek aan andere opties, heeft alle kwaliteiten om de plaats van Verschaeren in te nemen. Hij heeft loopvermogen, is sterk in duel, heeft technisch vermogen en is een speler die liever met de neus naar de goal speelt. Krijgt hij een uitgelezen kans om helemaal te ontbolsteren?

CR

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Wie moet Riemer opstellen in de plaats van Verschaeren?

Meest recent

KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

65
65
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

30
30
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

48
48
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

40
40
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

38
38
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

228
228
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

271
271
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

189
189
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

50
50
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

53
53
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

49
49
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

246
246
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

417
417
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

167
167
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

109
109
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

241
241
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

522
522
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

411
411
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

116
116
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

409
409
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

482
482
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

126
126
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

28
28
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

96
96

Meer sportnieuws