Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

995
Deze 3 pionnen kunnen Verschaeren vervangen

Dramatisch nieuws voor RSC Anderlecht en Yari Verschaeren. De aanvallende middenvelder is minstens 9 maanden buiten strijd met een zware knieblessure. Brian Riemer gaat dus een oplossing moeten zoeken om de onfortuinlijke Verschaeren te vervangen. Hij heeft wel de nodige mogelijkheden.


Inzake profiel van speler lijkt Lior Refaelov het meest op Verschaeren. Alleen is Refaelov geen speler meer die 90 minuten het hoge tempo aankan. Op zijn 36ste zijn bovendien zijn flitsen ook minder geworden, maar hij heeft wel dat creatieve in zich wat Verschaeren ook heeft. Verschaeren is zeer doelgericht, wat Refaelov ook heeft. Alleen is het loopvermogen van de jonge Belg een heel stuk groter dan dat van Refaelov. Vooral dat laatste aspect speelt in het nadeel voor een basisplaats.

STROEYKENS ALS VERRASSING?

Kristian Arnstad heeft dat wél. De jonge Noor heeft een grote motor en is inzake het defensieve aspect een absolute meerwaarde. Hij scoorde een goede goal tegen OHL en verving Verschaeren eerder al tegen Villarreal. Toch heeft Arnstad minder creatieve kwaliteiten en lijkt zijn toekomst vanwege zijn zeer goede defensieve mogelijkheden toch eerder op de 6 te liggen. Maar met zijn diepgang en loopvermogen kan hij wel bepaalde leemtes opvullen die Verschaeren achterlaat.

Riemer kan ook proberen om Mario Stroeykens uit te testen. De 18-jarige speler werd vooral als spits uitgespeeld, maar hij is geen centrumspits pur sang. Stroeykens, die ook weinig succesvol af en toe op de flank depanneerde wegens een gebrek aan andere opties, heeft alle kwaliteiten om de plaats van Verschaeren in te nemen. Hij heeft loopvermogen, is sterk in duel, heeft technisch vermogen en is een speler die liever met de neus naar de goal speelt. Krijgt hij een uitgelezen kans om helemaal te ontbolsteren?

CR

LEES OOK: Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Wie moet Riemer opstellen in de plaats van Verschaeren?

Meest recent

Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

72
72
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

68
68
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

26
26
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

96
96
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

199
199
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

71
71
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

36
36
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

254
254
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

346
346
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

101
101
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

104
104
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

182
182
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

78
78
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

272
272
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

352
352
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

51
51
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

496
496
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

387
387
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

120
120
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

203
203
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

33
33
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

77
77
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

53
53
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

119
119
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

119
119

Meer sportnieuws