Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

door
Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht kon de interland-break inzetten op fraaie wijze. De Brusselaars zorgden immers voor een stunt door zich ten koste van Villarreal te plaatsen voor de kwartfinales van de Conference League en legden beslag op de felbegeerde achtste plaats in de competitie. Maar daags nadien volgde een flinke domper voor Paars-Wit.


Zo zal RSCA het tweede deel van het seizoen behoorlijk gehavend moeten aanvatten. Yari Verschaeren liep afgelopen zondag immers een zwaar kruisbandletsel op en wordt pas begin volgend kalenderjaar terug verwacht. Daarnaast ligt ook Islam Slimani in de lappenmand. De blessure van de Algerijn leek in eerste instantie mee te vallen vermits hij was afgereisd naar de nationale ploeg, maar zou nu toch minstens drie weken uit zijn.

Slimani zal volgens de laatste berichten terug naar Brussel afzakken om zich daar te laten behandelen en verder te revalideren. Anderlecht hoopt hem te recupereren voor de Europese partij tegen AZ Alkmaar, maar de eerstvolgende competitieduels lijken te vroeg te komen voor zijn ploeg. En dus wacht coach Brian Riemer plots een hachelijke opdracht. Hij zal twee sleutelspelers moeten vervangen, zonder dat de dynamiek waarin zijn ploeg verkeert wordt aangetast.

GEEN GELIJKAARDIG TYPE
In het geval van Verschaeren lijkt dat niet zo’n groot probleem vermits Paars-Wit op het middenveld over de nodige alternatieven beschikt. Een vervanger voor Slimani vinden is veel minder evident, een gelijkaardig type ontbreekt immers in de huidige kern. Riemer startte tegen Villarreal telkens wel met Benito Raman, maar dat was om de ruimte te benutten tegen een op papier sterkere tegenstander. Als RSCA zelf het spel moet maken, is Raman met zijn snelheid veel minder effectief. Afwachten dus welke oplossing Riemer uit zijn mouw schudt. De coach zal vooral hopen dat er in de komende dagen niets met zijn internationals gebeurt.

LEES OOK: ‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Wie zal Anderlecht het meeste missen?

Meest recent

'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

57
57
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

17
17
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

5
5
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

43
43
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

56
56
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

43
43
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

566
566
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

152
152
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

82
82
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

293
293
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

143
143
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

322
322
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

175
175
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

284
284
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

90
90
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

230
230
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

451
451
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

437
437
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

208
208
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

226
226
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

121
121
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

351
351
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

764
764
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

227
227
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

198
198

Meer sportnieuws