Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

520 stemmen
Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht kon de interland-break inzetten op fraaie wijze. De Brusselaars zorgden immers voor een stunt door zich ten koste van Villarreal te plaatsen voor de kwartfinales van de Conference League en legden beslag op de felbegeerde achtste plaats in de competitie. Maar daags nadien volgde een flinke domper voor Paars-Wit.


Zo zal RSCA het tweede deel van het seizoen behoorlijk gehavend moeten aanvatten. Yari Verschaeren liep afgelopen zondag immers een zwaar kruisbandletsel op en wordt pas begin volgend kalenderjaar terug verwacht. Daarnaast ligt ook Islam Slimani in de lappenmand. De blessure van de Algerijn leek in eerste instantie mee te vallen vermits hij was afgereisd naar de nationale ploeg, maar zou nu toch minstens drie weken uit zijn.

Slimani zal volgens de laatste berichten terug naar Brussel afzakken om zich daar te laten behandelen en verder te revalideren. Anderlecht hoopt hem te recupereren voor de Europese partij tegen AZ Alkmaar, maar de eerstvolgende competitieduels lijken te vroeg te komen voor zijn ploeg. En dus wacht coach Brian Riemer plots een hachelijke opdracht. Hij zal twee sleutelspelers moeten vervangen, zonder dat de dynamiek waarin zijn ploeg verkeert wordt aangetast.

GEEN GELIJKAARDIG TYPE
In het geval van Verschaeren lijkt dat niet zo’n groot probleem vermits Paars-Wit op het middenveld over de nodige alternatieven beschikt. Een vervanger voor Slimani vinden is veel minder evident, een gelijkaardig type ontbreekt immers in de huidige kern. Riemer startte tegen Villarreal telkens wel met Benito Raman, maar dat was om de ruimte te benutten tegen een op papier sterkere tegenstander. Als RSCA zelf het spel moet maken, is Raman met zijn snelheid veel minder effectief. Afwachten dus welke oplossing Riemer uit zijn mouw schudt. De coach zal vooral hopen dat er in de komende dagen niets met zijn internationals gebeurt.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Wie zal Anderlecht het meeste missen?

Meest recent

Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

155
155
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

236
236
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

178
178
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

61
61
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

111
111
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

128
128
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

522
522
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

243
243
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

74
74
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

189
189
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

102
102
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

80
80
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

40
40
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

592
592
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

650
650
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

122
122
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

296
296
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

196
196
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

110
110
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

179
179
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

349
349
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

324
324

Meer sportnieuws