Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

door
Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht kon de interland-break inzetten op fraaie wijze. De Brusselaars zorgden immers voor een stunt door zich ten koste van Villarreal te plaatsen voor de kwartfinales van de Conference League en legden beslag op de felbegeerde achtste plaats in de competitie. Maar daags nadien volgde een flinke domper voor Paars-Wit.


Zo zal RSCA het tweede deel van het seizoen behoorlijk gehavend moeten aanvatten. Yari Verschaeren liep afgelopen zondag immers een zwaar kruisbandletsel op en wordt pas begin volgend kalenderjaar terug verwacht. Daarnaast ligt ook Islam Slimani in de lappenmand. De blessure van de Algerijn leek in eerste instantie mee te vallen vermits hij was afgereisd naar de nationale ploeg, maar zou nu toch minstens drie weken uit zijn.

Slimani zal volgens de laatste berichten terug naar Brussel afzakken om zich daar te laten behandelen en verder te revalideren. Anderlecht hoopt hem te recupereren voor de Europese partij tegen AZ Alkmaar, maar de eerstvolgende competitieduels lijken te vroeg te komen voor zijn ploeg. En dus wacht coach Brian Riemer plots een hachelijke opdracht. Hij zal twee sleutelspelers moeten vervangen, zonder dat de dynamiek waarin zijn ploeg verkeert wordt aangetast.

GEEN GELIJKAARDIG TYPE
In het geval van Verschaeren lijkt dat niet zo’n groot probleem vermits Paars-Wit op het middenveld over de nodige alternatieven beschikt. Een vervanger voor Slimani vinden is veel minder evident, een gelijkaardig type ontbreekt immers in de huidige kern. Riemer startte tegen Villarreal telkens wel met Benito Raman, maar dat was om de ruimte te benutten tegen een op papier sterkere tegenstander. Als RSCA zelf het spel moet maken, is Raman met zijn snelheid veel minder effectief. Afwachten dus welke oplossing Riemer uit zijn mouw schudt. De coach zal vooral hopen dat er in de komende dagen niets met zijn internationals gebeurt.

LEES OOK: "Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

Wie zal Anderlecht het meeste missen?

Meest recent

EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

6
6
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

49
49
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

47
47
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

18
18
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

76
76
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

153
153
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

191
191
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

98
98
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

22
22
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

335
335
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

66
66
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

180
180
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

91
91
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

72
72
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

67
67
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

98
98
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

91
91
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

158
158
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

168
168
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

90
90
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

263
263
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

75
75
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

90
90
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

570
570
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

183
183

Meer sportnieuws