Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

door
Riemer krijgt hachelijke opdracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht kon de interland-break inzetten op fraaie wijze. De Brusselaars zorgden immers voor een stunt door zich ten koste van Villarreal te plaatsen voor de kwartfinales van de Conference League en legden beslag op de felbegeerde achtste plaats in de competitie. Maar daags nadien volgde een flinke domper voor Paars-Wit.


Zo zal RSCA het tweede deel van het seizoen behoorlijk gehavend moeten aanvatten. Yari Verschaeren liep afgelopen zondag immers een zwaar kruisbandletsel op en wordt pas begin volgend kalenderjaar terug verwacht. Daarnaast ligt ook Islam Slimani in de lappenmand. De blessure van de Algerijn leek in eerste instantie mee te vallen vermits hij was afgereisd naar de nationale ploeg, maar zou nu toch minstens drie weken uit zijn.

Slimani zal volgens de laatste berichten terug naar Brussel afzakken om zich daar te laten behandelen en verder te revalideren. Anderlecht hoopt hem te recupereren voor de Europese partij tegen AZ Alkmaar, maar de eerstvolgende competitieduels lijken te vroeg te komen voor zijn ploeg. En dus wacht coach Brian Riemer plots een hachelijke opdracht. Hij zal twee sleutelspelers moeten vervangen, zonder dat de dynamiek waarin zijn ploeg verkeert wordt aangetast.

GEEN GELIJKAARDIG TYPE
In het geval van Verschaeren lijkt dat niet zo’n groot probleem vermits Paars-Wit op het middenveld over de nodige alternatieven beschikt. Een vervanger voor Slimani vinden is veel minder evident, een gelijkaardig type ontbreekt immers in de huidige kern. Riemer startte tegen Villarreal telkens wel met Benito Raman, maar dat was om de ruimte te benutten tegen een op papier sterkere tegenstander. Als RSCA zelf het spel moet maken, is Raman met zijn snelheid veel minder effectief. Afwachten dus welke oplossing Riemer uit zijn mouw schudt. De coach zal vooral hopen dat er in de komende dagen niets met zijn internationals gebeurt.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

Wie zal Anderlecht het meeste missen?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

90
90
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

300
300
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

50
50
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

140
140
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

127
127
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

82
82
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

142
142
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

62
62
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

402
402
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

30
30
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

211
211
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

768
768
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

367
367
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

117
117
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

186
186
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

256
256
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws