'Vervanger Verschaeren gezocht: één kandidaat in pole-positie'

door
'Vervanger Verschaeren gezocht: één kandidaat in pole-positie'

Enkele dagen na de Europese triomf in Villarreal, kon RSC Anderlecht in de competitie beslag leggen op de felbegeerde achtste plaats. Een mooie manier dus om de interland-break in te zetten. Maar maandag kreeg de recordkampioen een mokerslag te verwerken: zo zit het seizoen van Yari Verschaeren er al op.


Paars-Wit zag zijn sterkhouder zondag in de wedstrijd op OH Leuven al snel geblesseerd uitvallen. De middenvelder misstapte zich en greep meteen naar de knie. Hij moest met de hulp van de clubdokters van het veld gedragen worden. Maandag werden de nodige onderzoeken uitgevoerd en die brachten een noodscenario aan het licht. Verschaeren heeft immers een zwaar kruisbandletsel opgelopen.

RSCA bevestigde het droeve nieuws via de eigen clubkanalen en legde meteen een lange revalidatietermijn op. Zo wordt Verschaeren pas begin 2024 terug verwacht. Hierdoor mist hij het EK voor beloften van komende zomer. En ook de drukke periode die eraan zit te komen op clubniveau zal hij aan zich voorbij moeten laten gaan. Een flinke aderlating voor Anderlecht, Verschaeren was de afgelopen maanden opnieuw uitgegroeid tot een onbetwiste steunpilaar.

ÉÉN GROTE KANDIDAAT
Voor de eerste helft van komend seizoen zal tijdens de zomermercato een oplossing gezocht kunnen worden, maar op korte termijn moet coach Brian Riemer intern een vervanger aanduiden. Volgens SudPresse beschikt Kristian Arnstad over de beste papieren. De Noor lijkt zich te herpakken na een moeizame periode, zondag viel hij alvast sterk in. Lior Refaelov is een ander alternatief, maar er heersen twijfels of hij de hoge intensiteit en snelle opeenvolging van matchen nog aankan. Mario Stroeykens en Théo Leoni zouden ook van de situatie kunnen profiteren om meer minuten te maken. Een vaste basisplaats lijkt voor hun echter wat te vroeg.

LEES OOK: 'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

Anderlecht moet in de zomer een directe vervanger voor Verschaeren halen ...

Meest recent

KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

9
9
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

6
6
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

9
9
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

177
177
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

144
144
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

63
63
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

14
14
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

115
115
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

88
88
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

60
60
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

93
93
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

175
175
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

398
398
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

383
383
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

645
645
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

353
353
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

87
87
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

114
114
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

229
229
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

661
661
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

79
79
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

304
304
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

118
118
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

118
118
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

539
539

Meer sportnieuws