Vercauteren komt met verrassend nieuws over Vermaelen

door
Vercauteren komt met verrassend nieuws over Vermaelen

Frank Vercauteren sprak vandaag de media toe in Tubeke. De technisch directeur van de KBVB sprak over enkele hete hangijzers. Onder meer over de toekomst van Thomas Vermaelen. Daarnaast gaf hij ook zijn mening over de uithaal van KRC Genk.


Vermaelen werd niet opgenomen in de technische staf, maar de bond ging een functie zoeken. Vercauteren laat weten dat dit niet meer aan de orde is. "We hebben met Vermaelen een gesprek gehad en we weten wat zijn visie is. Op dit moment kunnen we niets beloven wat we niet kunnen waarmaken. In de toekomst kan het wel, maar sinds enkele weken is dat niet meer aan de orde. We zijn met andere dingen bezig. Op dit moment zijn we tevreden over de mensen die in het sportieve op de bond werken. We zullen echter op geregelde tijdstippen een evaluatie maken en dan zal er misschien een en ander veranderen." Voor Vermaelen is er voorlopig dus geen toekomst binnen de bond.

GENK

Bij KRC Genk waren ze zéér misnoegd dat Bryan Heynen en Mike Trésor niet werden opgeroepen voor de Rode Duivels. Head of Football Dimitri De Condé was zeer teleurgesteld en haalde meteen zwaar uit. Een overdreven emotionele reactie, die bij weinige in goede aarde viel. Frank Vercauteren sprak er vandaag over op zijn persbabbel.

Vercauteren is sinds enkele weken de technisch directeur van de KBVB. Hij sprak over de uithaal van zijn voormalige werkgever. "Ik ben hier om te discussiëren met de bondscoach, niet om zijn job in te vullen. Ik wil zijn omkadering in orde brengen. Daarom respecteer ik ook de keuze van de trainer in verband met de spelers van Genk. Ik steun hem daar 200 procent in. In zo'n kleine selectie moeten er knopen doorgehakt worden. Maar ik begrijp dat niet iedereen die kern door dezelfde kern bekijkt", vertelde Vercauteren.

LEES OOK: Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Een gemiste kans voor de KBVB omtrent Vermaelen?

Meest recent

‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

23
23
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

148
148
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

20
20
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

198
198
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

18
18
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

238
238
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

29
29
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

259
259
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

269
269
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

91
91
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

153
153
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

564
564
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

321
321
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

121
121
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

415
415
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

102
102
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

33
33
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

136
136
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

598
598
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

91
91
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

236
236
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

227
227
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

130
130
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

342
342
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

127
127

Meer sportnieuws