Vercauteren komt met verrassend nieuws over Vermaelen

door
Vercauteren komt met verrassend nieuws over Vermaelen

Frank Vercauteren sprak vandaag de media toe in Tubeke. De technisch directeur van de KBVB sprak over enkele hete hangijzers. Onder meer over de toekomst van Thomas Vermaelen. Daarnaast gaf hij ook zijn mening over de uithaal van KRC Genk.


Vermaelen werd niet opgenomen in de technische staf, maar de bond ging een functie zoeken. Vercauteren laat weten dat dit niet meer aan de orde is. "We hebben met Vermaelen een gesprek gehad en we weten wat zijn visie is. Op dit moment kunnen we niets beloven wat we niet kunnen waarmaken. In de toekomst kan het wel, maar sinds enkele weken is dat niet meer aan de orde. We zijn met andere dingen bezig. Op dit moment zijn we tevreden over de mensen die in het sportieve op de bond werken. We zullen echter op geregelde tijdstippen een evaluatie maken en dan zal er misschien een en ander veranderen." Voor Vermaelen is er voorlopig dus geen toekomst binnen de bond.

GENK

Bij KRC Genk waren ze zéér misnoegd dat Bryan Heynen en Mike Trésor niet werden opgeroepen voor de Rode Duivels. Head of Football Dimitri De Condé was zeer teleurgesteld en haalde meteen zwaar uit. Een overdreven emotionele reactie, die bij weinige in goede aarde viel. Frank Vercauteren sprak er vandaag over op zijn persbabbel.

Vercauteren is sinds enkele weken de technisch directeur van de KBVB. Hij sprak over de uithaal van zijn voormalige werkgever. "Ik ben hier om te discussiëren met de bondscoach, niet om zijn job in te vullen. Ik wil zijn omkadering in orde brengen. Daarom respecteer ik ook de keuze van de trainer in verband met de spelers van Genk. Ik steun hem daar 200 procent in. In zo'n kleine selectie moeten er knopen doorgehakt worden. Maar ik begrijp dat niet iedereen die kern door dezelfde kern bekijkt", vertelde Vercauteren.

LEES OOK: Trekt Genk-fan Luca Brecel dartswereld in? "Bijna klaar"

Een gemiste kans voor de KBVB omtrent Vermaelen?

Meest recent

Hasi klopt op tafel bij Renard: "Dat heeft geen enkele zin"

RSC Anderlecht heeft zijn oefenkamp in Spanje met een flinke domper moeten afsluiten. In de ...

84
84
Domper Hayen: meubelstuk per direct weg bij KRC Genk

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

92
92
Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

24
24
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

171
171
Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

27
27
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

44
44
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

253
253
Vertrek met Gouden Schoen? Nieuwe transferwending Tzolis

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

624
624
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

180
180
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

304
304
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

114
114
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

498
498
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

65
65
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

157
157
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

234
234
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

128
128
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

61
61
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

223
223
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

428
428
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

451
451
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

197
197
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

112
112
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

521
521
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

601
601
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

158
158

Meer sportnieuws