Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

1207 stemmen
Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

KRC Genk boekte een 10 op 24 en zo sluipt de concurrentie steeds dichterbij. De Limburgers speelden een povere partij tegen Cercle Brugge en het punt was het hoogste wat ze konden halen. Gert Verheyen ziet een groot probleem bij de leider uit de Jupiler Pro League. Al zullen ze dat niet graag horen.


Racing Genk raasde tot eind januari door de Belgische competitie. De nieuwe kampioen leek al gekend te zijn, want de voorsprong nam gigantische vormen aan. Maar toen werd Paul Onuachu verkocht aan Southampton. Zijn vervanger Tolu Arokodare opende degelijk met een goal en assist in 123 minuten, maar viel nadien uit met een knieblessure. Ally Samatta is een compleet ander type. Hij is geen kapstok voor zijn team, want in het samenspel liggen niet zijn beste kwaliteiten. Genk mist Onuachu, want die 10 op 24 kwam er na zijn vertrek. Dat is geen toeval. De aanvaller scoorde vaak en zorgde ervoor dat Genk regelmatig snel tot 2-0 of meer uitliep, waardoor de match snel was gespeeld. Die rust is nu toch weg.

ADERLATING

Dat ziet ook Verheyen. "Of ze een probleem hebben? De 6 op 18 die ze nu haalden klinkt niet goed en de anderen komen mogelijk dichterbij. Maar ik blijf erbij, het vertrek van een Onuachu is een grote aderlating. Je mag daar niks over zeggen, maar je kan er niet omheen. Hij had er misschien wel eentje binnen geprikt. Dat is een groot verschil voor Genk", liet de analist weten bij Eleven Sports. Genk moet hopen dat Arokodare snel fit is en meteen een goed niveau haalt. Het is broodnodig.

LEES OOK: Moet KRC Genk vrezen voor een Boussoufa-verhaal?

Gaat het vertrek van Onuachu Genk de titel kosten?

Meest recent

'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

18
18
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

119
119
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

267
267
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

366
366
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

192
192
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

105
105
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

208
208
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

360
360
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

340
340
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

157
157
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

97
97
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

369
369
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

245
245
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

258
258
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

439
439
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

180
180
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

136
136
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

462
462
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

150
150
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

168
168
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

565
565
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

908
908
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

94
94
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

233
233
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

286
286

Meer sportnieuws