Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

door
Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

KRC Genk boekte een 10 op 24 en zo sluipt de concurrentie steeds dichterbij. De Limburgers speelden een povere partij tegen Cercle Brugge en het punt was het hoogste wat ze konden halen. Gert Verheyen ziet een groot probleem bij de leider uit de Jupiler Pro League. Al zullen ze dat niet graag horen.


Racing Genk raasde tot eind januari door de Belgische competitie. De nieuwe kampioen leek al gekend te zijn, want de voorsprong nam gigantische vormen aan. Maar toen werd Paul Onuachu verkocht aan Southampton. Zijn vervanger Tolu Arokodare opende degelijk met een goal en assist in 123 minuten, maar viel nadien uit met een knieblessure. Ally Samatta is een compleet ander type. Hij is geen kapstok voor zijn team, want in het samenspel liggen niet zijn beste kwaliteiten. Genk mist Onuachu, want die 10 op 24 kwam er na zijn vertrek. Dat is geen toeval. De aanvaller scoorde vaak en zorgde ervoor dat Genk regelmatig snel tot 2-0 of meer uitliep, waardoor de match snel was gespeeld. Die rust is nu toch weg.

ADERLATING

Dat ziet ook Verheyen. "Of ze een probleem hebben? De 6 op 18 die ze nu haalden klinkt niet goed en de anderen komen mogelijk dichterbij. Maar ik blijf erbij, het vertrek van een Onuachu is een grote aderlating. Je mag daar niks over zeggen, maar je kan er niet omheen. Hij had er misschien wel eentje binnen geprikt. Dat is een groot verschil voor Genk", liet de analist weten bij Eleven Sports. Genk moet hopen dat Arokodare snel fit is en meteen een goed niveau haalt. Het is broodnodig.

LEES OOK: Moet KRC Genk vrezen voor een Boussoufa-verhaal?

LEES OOK: ‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

Gaat het vertrek van Onuachu Genk de titel kosten?

Meest recent

'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

5
5
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

77
77
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

186
186
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

34
34
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

330
330
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

25
25
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

9
9
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

98
98
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

260
260
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

166
166
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

715
715
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

133
133
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

182
182
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

417
417
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

70
70
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

589
589
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

433
433
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

667
667
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

522
522
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

282
282
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1321
1321
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

382
382
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

401
401
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

167
167
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

333
333

Meer sportnieuws