Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

door
Verheyen ziet hét grote probleem bij KRC Genk

KRC Genk boekte een 10 op 24 en zo sluipt de concurrentie steeds dichterbij. De Limburgers speelden een povere partij tegen Cercle Brugge en het punt was het hoogste wat ze konden halen. Gert Verheyen ziet een groot probleem bij de leider uit de Jupiler Pro League. Al zullen ze dat niet graag horen.


Racing Genk raasde tot eind januari door de Belgische competitie. De nieuwe kampioen leek al gekend te zijn, want de voorsprong nam gigantische vormen aan. Maar toen werd Paul Onuachu verkocht aan Southampton. Zijn vervanger Tolu Arokodare opende degelijk met een goal en assist in 123 minuten, maar viel nadien uit met een knieblessure. Ally Samatta is een compleet ander type. Hij is geen kapstok voor zijn team, want in het samenspel liggen niet zijn beste kwaliteiten. Genk mist Onuachu, want die 10 op 24 kwam er na zijn vertrek. Dat is geen toeval. De aanvaller scoorde vaak en zorgde ervoor dat Genk regelmatig snel tot 2-0 of meer uitliep, waardoor de match snel was gespeeld. Die rust is nu toch weg.

ADERLATING

Dat ziet ook Verheyen. "Of ze een probleem hebben? De 6 op 18 die ze nu haalden klinkt niet goed en de anderen komen mogelijk dichterbij. Maar ik blijf erbij, het vertrek van een Onuachu is een grote aderlating. Je mag daar niks over zeggen, maar je kan er niet omheen. Hij had er misschien wel eentje binnen geprikt. Dat is een groot verschil voor Genk", liet de analist weten bij Eleven Sports. Genk moet hopen dat Arokodare snel fit is en meteen een goed niveau haalt. Het is broodnodig.

LEES OOK: Moet KRC Genk vrezen voor een Boussoufa-verhaal?

LEES OOK: ‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Gaat het vertrek van Onuachu Genk de titel kosten?

Meest recent

'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

34
34
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

11
11
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

49
49
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

119
119
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

68
68
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

146
146
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

235
235
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

47
47
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

24
24
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

712
712
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

78
78
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

132
132
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

618
618
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

318
318
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

239
239
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

582
582
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

379
379
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

86
86
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

778
778
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

263
263
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

136
136
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

20
20
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

37
37
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

435
435

Meer sportnieuws