Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

door
Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

Club Brugge knoopte afgelopen weekend aan met een broodnodige overwinning tegen Standard. Maar dat goede resultaat moet zaterdagnamiddag wel bevestigd worden tijdens de verplaatsing naar KV Kortrijk. Coach Rik De Mil zal het dan zonder een aantal geblesseerden moeten doen.


De Mil kreeg woensdag te horen dat hij het seizoen mag afmaken als T1 bij Blauw-Zwart. Hij moet de ploeg zien te verzekeren van een ticket voor de Champions' Play-Offs. Daarvoor kan Club tegen KVK best opnieuw punten rapen. AA Gent ligt immers gevaarlijk op de loer, ook Standard en Westerlo zijn mathematisch nog niet uitgeteld voor de vierde plaats. Maar de Brugse ziekenboeg is wel behoorlijk gevuld voor de match in het Guldensporenstadion.

Op zijn wekelijkse persbabbel maakte De Mil immers bekend dat Jack Hendry en Andreas Skov Olsen nog steeds niet beschikbaar zijn. Club hoopt het duo te recupereren na de komende interland-break. Ook jonkie Lynt Audoor is niet voldoende fit, net zoals Dedryck Boyata. De 32-jarige verdediger ondervindt hinder aan de achillespees. Tot slot komt de match tegen de Kerels nog te vroeg voor Clinton Mata.

MECHELE TERUG
De Angolees viel vorige week geblesseerd uit en moest tegen Standard vroegtijdig vervangen worden. Volgens De Mil herstelt Mata goed, maar is hij er tegen Kortrijk niet bij. De coach zal dus moeten schuiven met zijn defensieve pionnen. Al kan hij achterin wel weer rekenen op Brandon Mechele, die terugkeert uit schorsing. Daarnaast wordt het afwachten of Jorne Spileers mag blijven staan na zijn sterke match tegen de Rouches. Ondertussen maakte De Mil ook zijn wedstrijdselectie. Daarin is evenmin een spoor te bekennen van Antonio Nusa en Kamal Sowah.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Spileers moet in de basis blijven staan ...

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

7
7
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

10
10
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

20
20
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

38
38
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

38
38
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

72
72
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

81
81
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

239
239
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

259
259
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

389
389
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

85
85
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

276
276
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws