Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

door
Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

Club Brugge knoopte afgelopen weekend aan met een broodnodige overwinning tegen Standard. Maar dat goede resultaat moet zaterdagnamiddag wel bevestigd worden tijdens de verplaatsing naar KV Kortrijk. Coach Rik De Mil zal het dan zonder een aantal geblesseerden moeten doen.


De Mil kreeg woensdag te horen dat hij het seizoen mag afmaken als T1 bij Blauw-Zwart. Hij moet de ploeg zien te verzekeren van een ticket voor de Champions' Play-Offs. Daarvoor kan Club tegen KVK best opnieuw punten rapen. AA Gent ligt immers gevaarlijk op de loer, ook Standard en Westerlo zijn mathematisch nog niet uitgeteld voor de vierde plaats. Maar de Brugse ziekenboeg is wel behoorlijk gevuld voor de match in het Guldensporenstadion.

Op zijn wekelijkse persbabbel maakte De Mil immers bekend dat Jack Hendry en Andreas Skov Olsen nog steeds niet beschikbaar zijn. Club hoopt het duo te recupereren na de komende interland-break. Ook jonkie Lynt Audoor is niet voldoende fit, net zoals Dedryck Boyata. De 32-jarige verdediger ondervindt hinder aan de achillespees. Tot slot komt de match tegen de Kerels nog te vroeg voor Clinton Mata.

MECHELE TERUG
De Angolees viel vorige week geblesseerd uit en moest tegen Standard vroegtijdig vervangen worden. Volgens De Mil herstelt Mata goed, maar is hij er tegen Kortrijk niet bij. De coach zal dus moeten schuiven met zijn defensieve pionnen. Al kan hij achterin wel weer rekenen op Brandon Mechele, die terugkeert uit schorsing. Daarnaast wordt het afwachten of Jorne Spileers mag blijven staan na zijn sterke match tegen de Rouches. Ondertussen maakte De Mil ook zijn wedstrijdselectie. Daarin is evenmin een spoor te bekennen van Antonio Nusa en Kamal Sowah.

LEES OOK: Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

Spileers moet in de basis blijven staan ...

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

63
63
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

42
42
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

16
16
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

85
85
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

74
74
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

247
247
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

129
129
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

82
82
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

257
257
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

56
56
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

552
552
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

143
143
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

194
194
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

354
354
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

127
127
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

173
173
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

239
239
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

364
364
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

129
129
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

472
472
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

557
557
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

112
112
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws