Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

door
Zorgen De Mil: Club flink gehavend naar Kortrijk

Club Brugge knoopte afgelopen weekend aan met een broodnodige overwinning tegen Standard. Maar dat goede resultaat moet zaterdagnamiddag wel bevestigd worden tijdens de verplaatsing naar KV Kortrijk. Coach Rik De Mil zal het dan zonder een aantal geblesseerden moeten doen.


De Mil kreeg woensdag te horen dat hij het seizoen mag afmaken als T1 bij Blauw-Zwart. Hij moet de ploeg zien te verzekeren van een ticket voor de Champions' Play-Offs. Daarvoor kan Club tegen KVK best opnieuw punten rapen. AA Gent ligt immers gevaarlijk op de loer, ook Standard en Westerlo zijn mathematisch nog niet uitgeteld voor de vierde plaats. Maar de Brugse ziekenboeg is wel behoorlijk gevuld voor de match in het Guldensporenstadion.

Op zijn wekelijkse persbabbel maakte De Mil immers bekend dat Jack Hendry en Andreas Skov Olsen nog steeds niet beschikbaar zijn. Club hoopt het duo te recupereren na de komende interland-break. Ook jonkie Lynt Audoor is niet voldoende fit, net zoals Dedryck Boyata. De 32-jarige verdediger ondervindt hinder aan de achillespees. Tot slot komt de match tegen de Kerels nog te vroeg voor Clinton Mata.

MECHELE TERUG
De Angolees viel vorige week geblesseerd uit en moest tegen Standard vroegtijdig vervangen worden. Volgens De Mil herstelt Mata goed, maar is hij er tegen Kortrijk niet bij. De coach zal dus moeten schuiven met zijn defensieve pionnen. Al kan hij achterin wel weer rekenen op Brandon Mechele, die terugkeert uit schorsing. Daarnaast wordt het afwachten of Jorne Spileers mag blijven staan na zijn sterke match tegen de Rouches. Ondertussen maakte De Mil ook zijn wedstrijdselectie. Daarin is evenmin een spoor te bekennen van Antonio Nusa en Kamal Sowah.

LEES OOK: De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

Spileers moet in de basis blijven staan ...

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

9
9
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

7
7
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

103
103
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

198
198
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

485
485
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

47
47
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

16
16
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

92
92
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

94
94
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

538
538
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

314
314
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

361
361
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

150
150
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

399
399
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

258
258
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1110
1110
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

279
279
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

100
100
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

193
193
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws