Bossut slaat terug na dure 'blunder'

door
Bossut slaat terug na dure 'blunder'

Zulte Waregem stevent voorlopig nog steeds af op degradatie uit de Jupiler Pro League, want met nog zes speeldagen voor de boeg staat het pas voorlaatste. Essevee moet dringend punten beginnen pakken, maar zondag wacht met het bezoek van AA Gent alweer een lastige opdracht. Vorige week kreeg het bovendien nog een tik met een 4-2-nederlaag in Leuven.


OHL had nochtans al acht wedstrijden niet meer gewonnen, maar Zulte Waregem zakte na een halfuur plots helemaal in elkaar en stond bij de rust al 3-0 achter. Vooral de manier waarop de openingsgoal tot stand kwam, deed pijn. Sammy Bossut gaf de bal zomaar weg aan Nsingi en duwde diens schot daarna ook in de voeten van Schrijvers, die zo de score kon openen.

De 37-jarige doelman was echter woedend dat zijn fout als een 'blunder' omschreven werd. "Ik ben ook maar gewoon een van de elf spelers. Er worden zoveel blunders gemaakt, maar dat woord wordt enkel gebruikt als een doelman in de fout gaat", bijt hij terug in Het Nieuwsblad. "Ik heb het vooral moeilijk met hoe media dit soms verwoorden. Iemand als Geert De Vlieger zal dat anders omschrijven. Hij is ook rechtuit, maar verwoordt het anders."

Blunder of niet, de fout van Bossut brak Zulte Waregem wel duur op. Het heeft momenteel een achterstand van drie punten op een veilige plaats, maar het krijgt een zeer pittig programma de komende weken. Na Gent volgen immers ook nog wedstrijden tegen Standard, Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle.

LEES OOK: KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

Moet Bossut gewoon toegeven dat hij blunderde?

Meest recent

KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

0
0
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

35
35
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

89
89
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

59
59
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

65
65
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

78
78
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

122
122
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

98
98
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

74
74
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

186
186
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

174
174
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

279
279
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

53
53
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

76
76
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

49
49
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

206
206
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

63
63
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

93
93
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

249
249
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

246
246
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

53
53
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

191
191
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

508
508
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

103
103
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

82
82

Meer sportnieuws