Bossut slaat terug na dure 'blunder'

door
Bossut slaat terug na dure 'blunder'

Zulte Waregem stevent voorlopig nog steeds af op degradatie uit de Jupiler Pro League, want met nog zes speeldagen voor de boeg staat het pas voorlaatste. Essevee moet dringend punten beginnen pakken, maar zondag wacht met het bezoek van AA Gent alweer een lastige opdracht. Vorige week kreeg het bovendien nog een tik met een 4-2-nederlaag in Leuven.


OHL had nochtans al acht wedstrijden niet meer gewonnen, maar Zulte Waregem zakte na een halfuur plots helemaal in elkaar en stond bij de rust al 3-0 achter. Vooral de manier waarop de openingsgoal tot stand kwam, deed pijn. Sammy Bossut gaf de bal zomaar weg aan Nsingi en duwde diens schot daarna ook in de voeten van Schrijvers, die zo de score kon openen.

De 37-jarige doelman was echter woedend dat zijn fout als een 'blunder' omschreven werd. "Ik ben ook maar gewoon een van de elf spelers. Er worden zoveel blunders gemaakt, maar dat woord wordt enkel gebruikt als een doelman in de fout gaat", bijt hij terug in Het Nieuwsblad. "Ik heb het vooral moeilijk met hoe media dit soms verwoorden. Iemand als Geert De Vlieger zal dat anders omschrijven. Hij is ook rechtuit, maar verwoordt het anders."

Blunder of niet, de fout van Bossut brak Zulte Waregem wel duur op. Het heeft momenteel een achterstand van drie punten op een veilige plaats, maar het krijgt een zeer pittig programma de komende weken. Na Gent volgen immers ook nog wedstrijden tegen Standard, Antwerp, Charleroi, Eupen en Cercle.

LEES OOK: Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Moet Bossut gewoon toegeven dat hij blunderde?

Meest recent

Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

5
5
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

312
312
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

27
27
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

41
41
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

100
100
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

48
48
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

93
93
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

512
512
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

133
133
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

87
87
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

267
267
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

277
277
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

221
221
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

251
251
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

659
659
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

405
405
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

343
343
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

341
341
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

247
247
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

357
357
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

296
296
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

611
611
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

687
687
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

462
462

Meer sportnieuws