'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

door
'Game over: Riemer zet ervaren pion uit de selectie'

Brian Riemer staat voor cruciale weken bij RSC Anderlecht. De Conference League kan RSCA zonder druk aanvatten, want daar is Villarreal de grote favoriet. In de competitie moet Paars-Wit een reeks neerzetten. Eén speler zal dit seizoen niet meer in actie komen voor Anderlecht.


Het Laatste Nieuws weet dat Adrien Trebel geen minuten meer zal maken voor Anderlecht. De 31-jarige Fransman zit al enkele wedstrijden op rij niet meer in de selectie en gisteren gaf Riemer nog aan dat de middenvelder niet in de kern zit tegen Villarreal omwille van een lichte blessure. De realiteit is echter helemaal anders. 

GEEN SUCCES

Volgens de krant was er een discussie tussen Trebel en Riemer. De Deense coach rekent niet meer op hem en Trebel zal dus ook niet meer voor Anderlecht uitkomen. Eerder werd al beslist dat hij geen nieuw contract kreeg bij de Brusselaars. Trebel heeft een aflopend contract en is de bestbetaalde speler bij Anderlecht. Hij strijkt er jaarlijks 2,7 miljoen euro bruto op.

Trebel begon degelijk aan het seizoen onder Felice Mazzu, maar hij viel ook snel geblesseerd uit. Na het vertrek van Mazzu was er geen toekomst voor hem in Anderlecht. Riemer liet hem aanvankelijk nog regelmatig spelen, maar vooral zijn laatste invalbeurten net na Nieuwjaar waren bijzonder pover. Trebel was ook onder Vincent Kompany op een zijspoor geraakt, nu weer onder Riemer. In ruim 6 jaar Anderlecht was de bijdrage van Trebel op sportief vlak beperkt. Bij Anderlecht is Marco Kana ondertussen weer bijna fit en Riemer liet al enkele keren verstaan dat hij heel erg rekent op de jonge middenvelder. 

LEES OOK: Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

Een goede keuze van Riemer?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

157
157
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

134
134
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

155
155
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

254
254
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

355
355
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

226
226
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

542
542
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

187
187
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

512
512
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1294
1294
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

431
431
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

407
407
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

387
387
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

512
512
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

206
206
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

363
363
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3103
3103
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

786
786
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

478
478
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

361
361

Meer sportnieuws