'Neymar-clausule doet bestuur PSG gruwen'

door
'Neymar-clausule doet bestuur PSG gruwen'

In de Champions League staat woensdagavond de clash tussen Bayern München en Paris Saint-Germain op het programma. De Fransen zullen dan vol aan de bak moeten na de 0-1-nederlaag van in de heenwedstrijd. Maar ze zullen in de Allianz Arena geen beroep kunnen doen op Neymar.


De Braziliaan liep eind vorige maand een kwetsuur op aan de enkel in het competitieduel tegen Lille OSC. Maandag maakte PSG dan weer bekend dat Neymar bijgevolg onder het mes zal moeten gaan, de blessure aan zijn enkel zou hem anders blijven achtervolgen. Hierdoor zou hij drie à vier maanden buiten strijd staan, waardoor zijn seizoen nu al zo goed als voorbij is.

Wederom dus een seizoen in mineur voor de dribbelaar. Neymar begon nochtans uitstekend aan de huidige jaargang, maar kon zijn beste vorm niet doortrekken. En nu krijgt hij te maken met een zoveelste blessure. Zijn megatransfer naar de Franse hoofdstad leverde tot dusver niet de gewenste successen op. Maar PSG is nog lang niet van hem verlost.

DODELIJKE CLAUSULE
In zijn contract stond naar verluidt een clausule, waardoor zijn overeenkomst afgelopen zomer automatisch tot medio 2027 verlengd werd. In principe zal de grootverdiener dus nog een tijdje op de Parijse loonlijst staan, terwijl hij daar veel te weinig tegenover zet. Volgens het Spaanse SPORT gruwt de clubleiding dan ook over deze clausule. Men zou een transfer dan ook niet uitsluiten, maar dan zouden beide partijen heel wat water bij de wijn moeten doen. En dat lijkt het kamp Neymar vooralsnog niet van plan.

LEES OOK: Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

De transfer van Neymar is een mislukking voor PSG ...

Meest recent

Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

28
28
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

17
17
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

72
72
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

33
33
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

429
429
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

109
109
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

176
176
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

198
198
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

202
202
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

148
148
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

83
83
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

61
61
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

99
99
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

407
407
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

217
217
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

321
321
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

153
153
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

225
225
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

278
278
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

654
654
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

245
245
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

277
277
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

125
125
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

446
446

Meer sportnieuws