'Eén trainer in pole-positie bij ontslag Parker'

2248 stemmen
'Eén trainer in pole-positie bij ontslag Parker'

Club Brugge reist maandag door naar Lissabon, waar een dag later de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Dat zal vooralsnog gebeuren met Scott Parker als hoofdtrainer. Een ontslag is voorlopig niet aan de orde, maar stilaan wordt zijn positie toch echt onhoudbaar.


De balans onder de opvolger van Carl Hoefkens is tot dusver bedroevend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. Bovendien is het geleverde spel ondermaats. Na de zege tegen AA Gent leek de ommekeer nochtans ingezet. Maar vrijdagavond op het veld van degradatiekandidaat (3-0-nederlaag), zakten de Bruggelingen opnieuw pijnlijk door de ondergrens. Hoewel hij zelf anders beweerd, geeft Parker ook niet de indruk dat hij voor een ommekeer kan zorgen.

Desondanks blijft het bestuur voorlopig vasthouden aan de Engelsman. Vlak voor een CL-wedstrijd van trainer wisselen, vindt de clubleiding geen goed idee. Bovendien zou het haast onmogelijk zijn om op zo'n korte termijn een geschikte opvolger te vinden. Maar bij Het Nieuwsblad benadrukt men dat de kans klein is dat Parker volgend seizoen nog op de Brugse bank zal zitten. En als de malaise aanhoudt, is zelfs een ontslag tijdens het seizoen niet uitgesloten. Men zou de trainersmarkt alvast verkennen.

GROTE COMEBACK
Wat dat betreft stuit Club op nog een ander probleem. In eigen land is op dit moment namelijk geen geschikte kandidaat beschikbaar. En opnieuw een buitenlander aanstellen die de club/competitie niet kent, is gezien de huidige situatie geen verstandige optie. Bij Het Laatste Nieuws ziet men dan ook slechts één alternatief: een terugkeer van Alfred Schreuder. Die is momenteel vrij na zijn bliksemvertrek bij Ajax.

Hij kent de club en spelers uitstekend, is vertrouwd met het Belgische voetbal en bewees vorig seizoen dat hij op korte termijn iets kan neerzetten. Op dit moment is een comeback van Schreuder en een ontslag van Parker nog niet echt aan de orde. Maar als het volgende week foutloopt tegen Benfica en Standard, zou het wel eens snel kunnen gaan.

LEES OOK: Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Schreuder zou momenteel een ideale optie zijn voor Club ...

Meest recent

Nilis twijfelt over Rode Duivel: "Groot vraagteken voor mij"

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

0
0
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

74
74
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

57
57
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

21
21
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

37
37
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

227
227
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

33
33
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

106
106
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

133
133
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

49
49
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

123
123
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

204
204
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

35
35
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

52
52
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

63
63
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

116
116
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

91
91
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

36
36
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

191
191
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

215
215
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

482
482
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

237
237
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

358
358
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

35
35
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

50
50

Meer sportnieuws