'Eén trainer in pole-positie bij ontslag Parker'

2248 stemmen
'Eén trainer in pole-positie bij ontslag Parker'

Club Brugge reist maandag door naar Lissabon, waar een dag later de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica wordt afgewerkt. Dat zal vooralsnog gebeuren met Scott Parker als hoofdtrainer. Een ontslag is voorlopig niet aan de orde, maar stilaan wordt zijn positie toch echt onhoudbaar.


De balans onder de opvolger van Carl Hoefkens is tot dusver bedroevend. In de competitie pakte Club een povere 12 op 30, terwijl in de Champions League vrij kansloos van Benfica werd verloren. Bovendien is het geleverde spel ondermaats. Na de zege tegen AA Gent leek de ommekeer nochtans ingezet. Maar vrijdagavond op het veld van degradatiekandidaat (3-0-nederlaag), zakten de Bruggelingen opnieuw pijnlijk door de ondergrens. Hoewel hij zelf anders beweerd, geeft Parker ook niet de indruk dat hij voor een ommekeer kan zorgen.

Desondanks blijft het bestuur voorlopig vasthouden aan de Engelsman. Vlak voor een CL-wedstrijd van trainer wisselen, vindt de clubleiding geen goed idee. Bovendien zou het haast onmogelijk zijn om op zo'n korte termijn een geschikte opvolger te vinden. Maar bij Het Nieuwsblad benadrukt men dat de kans klein is dat Parker volgend seizoen nog op de Brugse bank zal zitten. En als de malaise aanhoudt, is zelfs een ontslag tijdens het seizoen niet uitgesloten. Men zou de trainersmarkt alvast verkennen.

GROTE COMEBACK
Wat dat betreft stuit Club op nog een ander probleem. In eigen land is op dit moment namelijk geen geschikte kandidaat beschikbaar. En opnieuw een buitenlander aanstellen die de club/competitie niet kent, is gezien de huidige situatie geen verstandige optie. Bij Het Laatste Nieuws ziet men dan ook slechts één alternatief: een terugkeer van Alfred Schreuder. Die is momenteel vrij na zijn bliksemvertrek bij Ajax.

Hij kent de club en spelers uitstekend, is vertrouwd met het Belgische voetbal en bewees vorig seizoen dat hij op korte termijn iets kan neerzetten. Op dit moment is een comeback van Schreuder en een ontslag van Parker nog niet echt aan de orde. Maar als het volgende week foutloopt tegen Benfica en Standard, zou het wel eens snel kunnen gaan.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Schreuder zou momenteel een ideale optie zijn voor Club ...

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

10
10
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

310
310
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

85
85
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

243
243
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

133
133
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

221
221
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

167
167
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1002
1002
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

76
76
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

406
406
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

232
232
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

627
627
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

721
721
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

161
161
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

792
792
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

71
71
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

69
69
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws