'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

door
'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

Club Brugge likt momenteel zijn wonden na de pijnlijke blamage van vrijdagavond in Oostende. Maar veel tijd om bij die nederlaag stil te staan is er niet, dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica. En behoudens nieuwe wendingen, zal die afgewerkt worden met Scott Parker als hoofdcoach.


De Engelsman leek zijn hachje te hebben gered na de belangrijke thuiszege van vorig weekend tegen AA Gent. Maar vrijdagavond zakte zijn ploeg dus opnieuw door de ondergrens. Achteraf werd dan ook weer volop gespeculeerd over een mogelijk ontslag. Ook Parker zelf tastte in het duister wat zijn toekomst betrof. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de trainer op de vraag of hij dinsdag nog op de bank zou zitten.

Maar dat lijkt dus wel het geval te gaan worden. Zaterdag zakten de spelers af naar het Belfius Basecamp en daar werden de trainingen gewoon geleid door Parker. Hoewel zijn positie onder gigantische druk staat, lijkt hij voorlopig dus op post te blijven. Volgens Het Nieuwsblad zijn er momenteel geen indicaties dat het Brugse bestuur dit weekend nog overgaat tot een ontslagprocedure.

GEBREK AAN ALTERNATIEVEN
Dat zou vooral te maken hebben met het gebrek aan alternatieven. Maandag al reist Blauw-Zwart door naar Lissabon en het is onmogelijk om tegen dan een geschikte vervanger te strikken. Bovendien zou in navolging van Parker ook een groot deel van de huidige staff vertrekken. Maar dat wil niet zeggen dat de Engelsman buiten schot staat. Als het tegen Benfica opnieuw faliekant afloopt, lijkt het doek onvermijdelijk te vallen. En sowieso is het vrij onwaarschijnlijk dat Parker volgend seizoen op de Brugse bank zal blijven zitten.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Club kan hem beter meteen laten gaan ...

Meest recent

Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

65
65
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

88
88
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

195
195
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

39
39
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

227
227
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

299
299
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

74
74
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

504
504
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

338
338
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

154
154
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

304
304
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

388
388
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

171
171
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

256
256
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

103
103
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

478
478
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

337
337
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

140
140
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

210
210
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

853
853
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

304
304
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

170
170
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

320
320
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

375
375
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

438
438

Meer sportnieuws