'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

door
'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

Club Brugge likt momenteel zijn wonden na de pijnlijke blamage van vrijdagavond in Oostende. Maar veel tijd om bij die nederlaag stil te staan is er niet, dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica. En behoudens nieuwe wendingen, zal die afgewerkt worden met Scott Parker als hoofdcoach.


De Engelsman leek zijn hachje te hebben gered na de belangrijke thuiszege van vorig weekend tegen AA Gent. Maar vrijdagavond zakte zijn ploeg dus opnieuw door de ondergrens. Achteraf werd dan ook weer volop gespeculeerd over een mogelijk ontslag. Ook Parker zelf tastte in het duister wat zijn toekomst betrof. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de trainer op de vraag of hij dinsdag nog op de bank zou zitten.

Maar dat lijkt dus wel het geval te gaan worden. Zaterdag zakten de spelers af naar het Belfius Basecamp en daar werden de trainingen gewoon geleid door Parker. Hoewel zijn positie onder gigantische druk staat, lijkt hij voorlopig dus op post te blijven. Volgens Het Nieuwsblad zijn er momenteel geen indicaties dat het Brugse bestuur dit weekend nog overgaat tot een ontslagprocedure.

GEBREK AAN ALTERNATIEVEN
Dat zou vooral te maken hebben met het gebrek aan alternatieven. Maandag al reist Blauw-Zwart door naar Lissabon en het is onmogelijk om tegen dan een geschikte vervanger te strikken. Bovendien zou in navolging van Parker ook een groot deel van de huidige staff vertrekken. Maar dat wil niet zeggen dat de Engelsman buiten schot staat. Als het tegen Benfica opnieuw faliekant afloopt, lijkt het doek onvermijdelijk te vallen. En sowieso is het vrij onwaarschijnlijk dat Parker volgend seizoen op de Brugse bank zal blijven zitten.

LEES OOK: 'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

Club kan hem beter meteen laten gaan ...

Meest recent

Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

1
1
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

19
19
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

72
72
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

157
157
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

111
111
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

63
63
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

32
32
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

212
212
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

62
62
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

158
158
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

271
271
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

85
85
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

145
145
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

66
66
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

109
109
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

199
199
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

172
172
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

638
638
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

141
141
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

83
83
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

66
66
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

110
110

Meer sportnieuws