'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

2170 stemmen
'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

Club Brugge likt momenteel zijn wonden na de pijnlijke blamage van vrijdagavond in Oostende. Maar veel tijd om bij die nederlaag stil te staan is er niet, dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica. En behoudens nieuwe wendingen, zal die afgewerkt worden met Scott Parker als hoofdcoach.


De Engelsman leek zijn hachje te hebben gered na de belangrijke thuiszege van vorig weekend tegen AA Gent. Maar vrijdagavond zakte zijn ploeg dus opnieuw door de ondergrens. Achteraf werd dan ook weer volop gespeculeerd over een mogelijk ontslag. Ook Parker zelf tastte in het duister wat zijn toekomst betrof. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de trainer op de vraag of hij dinsdag nog op de bank zou zitten.

Maar dat lijkt dus wel het geval te gaan worden. Zaterdag zakten de spelers af naar het Belfius Basecamp en daar werden de trainingen gewoon geleid door Parker. Hoewel zijn positie onder gigantische druk staat, lijkt hij voorlopig dus op post te blijven. Volgens Het Nieuwsblad zijn er momenteel geen indicaties dat het Brugse bestuur dit weekend nog overgaat tot een ontslagprocedure.

GEBREK AAN ALTERNATIEVEN
Dat zou vooral te maken hebben met het gebrek aan alternatieven. Maandag al reist Blauw-Zwart door naar Lissabon en het is onmogelijk om tegen dan een geschikte vervanger te strikken. Bovendien zou in navolging van Parker ook een groot deel van de huidige staff vertrekken. Maar dat wil niet zeggen dat de Engelsman buiten schot staat. Als het tegen Benfica opnieuw faliekant afloopt, lijkt het doek onvermijdelijk te vallen. En sowieso is het vrij onwaarschijnlijk dat Parker volgend seizoen op de Brugse bank zal blijven zitten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Club kan hem beter meteen laten gaan ...

Meest recent

Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

80
80
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

186
186
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

17
17
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

28
28
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

35
35
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

79
79
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

83
83
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

116
116
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

459
459
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

285
285
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

79
79
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

394
394
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

137
137
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

797
797
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

126
126
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

93
93
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

217
217
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

407
407
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

366
366
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

613
613
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935

Meer sportnieuws