'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

2170
'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

Club Brugge likt momenteel zijn wonden na de pijnlijke blamage van vrijdagavond in Oostende. Maar veel tijd om bij die nederlaag stil te staan is er niet, dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica. En behoudens nieuwe wendingen, zal die afgewerkt worden met Scott Parker als hoofdcoach.


De Engelsman leek zijn hachje te hebben gered na de belangrijke thuiszege van vorig weekend tegen AA Gent. Maar vrijdagavond zakte zijn ploeg dus opnieuw door de ondergrens. Achteraf werd dan ook weer volop gespeculeerd over een mogelijk ontslag. Ook Parker zelf tastte in het duister wat zijn toekomst betrof. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de trainer op de vraag of hij dinsdag nog op de bank zou zitten.

Maar dat lijkt dus wel het geval te gaan worden. Zaterdag zakten de spelers af naar het Belfius Basecamp en daar werden de trainingen gewoon geleid door Parker. Hoewel zijn positie onder gigantische druk staat, lijkt hij voorlopig dus op post te blijven. Volgens Het Nieuwsblad zijn er momenteel geen indicaties dat het Brugse bestuur dit weekend nog overgaat tot een ontslagprocedure.

GEBREK AAN ALTERNATIEVEN
Dat zou vooral te maken hebben met het gebrek aan alternatieven. Maandag al reist Blauw-Zwart door naar Lissabon en het is onmogelijk om tegen dan een geschikte vervanger te strikken. Bovendien zou in navolging van Parker ook een groot deel van de huidige staff vertrekken. Maar dat wil niet zeggen dat de Engelsman buiten schot staat. Als het tegen Benfica opnieuw faliekant afloopt, lijkt het doek onvermijdelijk te vallen. En sowieso is het vrij onwaarschijnlijk dat Parker volgend seizoen op de Brugse bank zal blijven zitten.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Club kan hem beter meteen laten gaan ...

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

9
9
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

26
26
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

27
27
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

77
77
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

7
7
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

61
61
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

151
151
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

75
75
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

72
72
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

663
663
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

132
132
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

79
79
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

358
358
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

390
390
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

374
374
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

357
357
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

348
348
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

48
48

Meer sportnieuws