'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

2170 stemmen
'Club-bestuur hakt Parker-knoop (voorlopig) door'

Club Brugge likt momenteel zijn wonden na de pijnlijke blamage van vrijdagavond in Oostende. Maar veel tijd om bij die nederlaag stil te staan is er niet, dinsdag wacht immers al de Champions League-terugmatch tegen SL Benfica. En behoudens nieuwe wendingen, zal die afgewerkt worden met Scott Parker als hoofdcoach.


De Engelsman leek zijn hachje te hebben gered na de belangrijke thuiszege van vorig weekend tegen AA Gent. Maar vrijdagavond zakte zijn ploeg dus opnieuw door de ondergrens. Achteraf werd dan ook weer volop gespeculeerd over een mogelijk ontslag. Ook Parker zelf tastte in het duister wat zijn toekomst betrof. "Daar ben ik niet zeker van, het is een vraag waar ik niet op kan antwoorden", reageerde de trainer op de vraag of hij dinsdag nog op de bank zou zitten.

Maar dat lijkt dus wel het geval te gaan worden. Zaterdag zakten de spelers af naar het Belfius Basecamp en daar werden de trainingen gewoon geleid door Parker. Hoewel zijn positie onder gigantische druk staat, lijkt hij voorlopig dus op post te blijven. Volgens Het Nieuwsblad zijn er momenteel geen indicaties dat het Brugse bestuur dit weekend nog overgaat tot een ontslagprocedure.

GEBREK AAN ALTERNATIEVEN
Dat zou vooral te maken hebben met het gebrek aan alternatieven. Maandag al reist Blauw-Zwart door naar Lissabon en het is onmogelijk om tegen dan een geschikte vervanger te strikken. Bovendien zou in navolging van Parker ook een groot deel van de huidige staff vertrekken. Maar dat wil niet zeggen dat de Engelsman buiten schot staat. Als het tegen Benfica opnieuw faliekant afloopt, lijkt het doek onvermijdelijk te vallen. En sowieso is het vrij onwaarschijnlijk dat Parker volgend seizoen op de Brugse bank zal blijven zitten.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Club kan hem beter meteen laten gaan ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

90
90
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

219
219
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

869
869
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

100
100
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

67
67
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

193
193
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

385
385
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

858
858
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws