Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

door
Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

KRC Genk heeft een mooi weekend achter de rug. De Limburgers plaatsten zich zaterdagavond immers als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs na een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Oostende. Bovendien kon de leider op die manier optimaal profiteren van het puntenverlies bij eerste achtervolgers Union SG en Antwerp FC.


Na enkele mindere resultaten kwam de overwinning tegen KVO overigens op een gepast moment voor Racing. De ploeg van coach Wouter Vrancken maakt zich immers op voor een belangrijk tweeluik. Komend weekend volgt de immer geladen derby tegen STVV, vervolgens staat een clash tegen vice-kampioen Union op het programma. Maar in aanloop naar beide duels vreest men in de Cegeka Arena voor twee spelers.

Tegen Oostende liet aanvoerder Bryan Heynen de tweede helft immers aan zich voorbij gaan. De motor op het middenveld ondervond namelijk hinder aan de hamstrings. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij vooral uit voorzorg aan de kant gehouden, voorlopig is er dus nog geen reden om de alarmklokken te luiden. Maar nu de play-offs steeds dichter komen, zal men geen risico's nemen met de steunpilaar.

ZORGEN OM TOLU
Daarnaast viel ook Tolu Arokodare uit. De winteraanwinst startte zaterdag voor de tweede week op rij in de basiself, maar na nog geen kwartier spelen zat zijn match er al op wegens een blessure aan de knie. Vrancken liet achteraf verstaan dat het gelukkig niet om een kruisbandletsel ging. Maar voorlopig is nog koffiedik kijken hoe lang de de opvolger van Paul Onuachu buiten strijd staat. Maandag ondergaat hij alvast een MRI-scan.

LEES OOK: Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

17
17
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

19
19
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

110
110
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

16
16
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

62
62
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

101
101
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

112
112
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

51
51
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

57
57
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

96
96
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

119
119
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

303
303
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

52
52
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

326
326
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1070
1070
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

71
71
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

156
156
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

233
233
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

660
660
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

679
679
Stoelendans in JPL: AA Gent vist assistent Club Brugge op

De trainerscarrousel draait op volle toeren in de Jupiler Pro League, waar een heuse stoelendans aan ...

423
423
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, ...

578
578
'Overmars op dreef: Antwerp all-in voor oude bekende?'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

174
174
Rampscenario in Anderlecht: Hasi met handen in het haar

De pijnlijke uitschuiver in Westerlo bleek voorlopig slechts een accident de parcours voor RSC ...

581
581

Meer sportnieuws