Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

door
Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

KRC Genk heeft een mooi weekend achter de rug. De Limburgers plaatsten zich zaterdagavond immers als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs na een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Oostende. Bovendien kon de leider op die manier optimaal profiteren van het puntenverlies bij eerste achtervolgers Union SG en Antwerp FC.


Na enkele mindere resultaten kwam de overwinning tegen KVO overigens op een gepast moment voor Racing. De ploeg van coach Wouter Vrancken maakt zich immers op voor een belangrijk tweeluik. Komend weekend volgt de immer geladen derby tegen STVV, vervolgens staat een clash tegen vice-kampioen Union op het programma. Maar in aanloop naar beide duels vreest men in de Cegeka Arena voor twee spelers.

Tegen Oostende liet aanvoerder Bryan Heynen de tweede helft immers aan zich voorbij gaan. De motor op het middenveld ondervond namelijk hinder aan de hamstrings. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij vooral uit voorzorg aan de kant gehouden, voorlopig is er dus nog geen reden om de alarmklokken te luiden. Maar nu de play-offs steeds dichter komen, zal men geen risico's nemen met de steunpilaar.

ZORGEN OM TOLU
Daarnaast viel ook Tolu Arokodare uit. De winteraanwinst startte zaterdag voor de tweede week op rij in de basiself, maar na nog geen kwartier spelen zat zijn match er al op wegens een blessure aan de knie. Vrancken liet achteraf verstaan dat het gelukkig niet om een kruisbandletsel ging. Maar voorlopig is nog koffiedik kijken hoe lang de de opvolger van Paul Onuachu buiten strijd staat. Maandag ondergaat hij alvast een MRI-scan.

LEES OOK: Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

0
0
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

144
144
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

24
24
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

64
64
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

150
150
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

75
75
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

180
180
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

256
256
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

50
50
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

31
31
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

753
753
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

82
82
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

139
139
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

640
640
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

329
329
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

247
247
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

596
596
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

391
391
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

87
87
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

791
791
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

265
265
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

139
139
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

21
21
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

37
37

Meer sportnieuws