Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

door
Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

KRC Genk heeft een mooi weekend achter de rug. De Limburgers plaatsten zich zaterdagavond immers als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs na een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Oostende. Bovendien kon de leider op die manier optimaal profiteren van het puntenverlies bij eerste achtervolgers Union SG en Antwerp FC.


Na enkele mindere resultaten kwam de overwinning tegen KVO overigens op een gepast moment voor Racing. De ploeg van coach Wouter Vrancken maakt zich immers op voor een belangrijk tweeluik. Komend weekend volgt de immer geladen derby tegen STVV, vervolgens staat een clash tegen vice-kampioen Union op het programma. Maar in aanloop naar beide duels vreest men in de Cegeka Arena voor twee spelers.

Tegen Oostende liet aanvoerder Bryan Heynen de tweede helft immers aan zich voorbij gaan. De motor op het middenveld ondervond namelijk hinder aan de hamstrings. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij vooral uit voorzorg aan de kant gehouden, voorlopig is er dus nog geen reden om de alarmklokken te luiden. Maar nu de play-offs steeds dichter komen, zal men geen risico's nemen met de steunpilaar.

ZORGEN OM TOLU
Daarnaast viel ook Tolu Arokodare uit. De winteraanwinst startte zaterdag voor de tweede week op rij in de basiself, maar na nog geen kwartier spelen zat zijn match er al op wegens een blessure aan de knie. Vrancken liet achteraf verstaan dat het gelukkig niet om een kruisbandletsel ging. Maar voorlopig is nog koffiedik kijken hoe lang de de opvolger van Paul Onuachu buiten strijd staat. Maandag ondergaat hij alvast een MRI-scan.

LEES OOK: Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

21
21
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

11
11
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

31
31
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

181
181
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

68
68
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

87
87
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

138
138
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

214
214
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

177
177
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

467
467
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

335
335
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

210
210
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

50
50
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

291
291
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

159
159
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

791
791
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

654
654
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

668
668
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

123
123
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

599
599
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

69
69
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

531
531
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

372
372
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

299
299
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

184
184

Meer sportnieuws