Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

door
Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

KRC Genk heeft een mooi weekend achter de rug. De Limburgers plaatsten zich zaterdagavond immers als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs na een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Oostende. Bovendien kon de leider op die manier optimaal profiteren van het puntenverlies bij eerste achtervolgers Union SG en Antwerp FC.


Na enkele mindere resultaten kwam de overwinning tegen KVO overigens op een gepast moment voor Racing. De ploeg van coach Wouter Vrancken maakt zich immers op voor een belangrijk tweeluik. Komend weekend volgt de immer geladen derby tegen STVV, vervolgens staat een clash tegen vice-kampioen Union op het programma. Maar in aanloop naar beide duels vreest men in de Cegeka Arena voor twee spelers.

Tegen Oostende liet aanvoerder Bryan Heynen de tweede helft immers aan zich voorbij gaan. De motor op het middenveld ondervond namelijk hinder aan de hamstrings. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij vooral uit voorzorg aan de kant gehouden, voorlopig is er dus nog geen reden om de alarmklokken te luiden. Maar nu de play-offs steeds dichter komen, zal men geen risico's nemen met de steunpilaar.

ZORGEN OM TOLU
Daarnaast viel ook Tolu Arokodare uit. De winteraanwinst startte zaterdag voor de tweede week op rij in de basiself, maar na nog geen kwartier spelen zat zijn match er al op wegens een blessure aan de knie. Vrancken liet achteraf verstaan dat het gelukkig niet om een kruisbandletsel ging. Maar voorlopig is nog koffiedik kijken hoe lang de de opvolger van Paul Onuachu buiten strijd staat. Maandag ondergaat hij alvast een MRI-scan.

LEES OOK: Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

2
2
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

94
94
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

70
70
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

128
128
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

558
558
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

297
297
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

277
277
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

245
245
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

479
479
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

142
142
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

52
52
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

78
78
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

355
355
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

48
48
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

483
483
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

424
424
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

83
83
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

265
265
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

215
215
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

41
41
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

308
308
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

160
160

Meer sportnieuws