Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

459 stemmen
Genk houdt hart vast voor belangrijk tweetal

KRC Genk heeft een mooi weekend achter de rug. De Limburgers plaatsten zich zaterdagavond immers als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs na een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Oostende. Bovendien kon de leider op die manier optimaal profiteren van het puntenverlies bij eerste achtervolgers Union SG en Antwerp FC.


Na enkele mindere resultaten kwam de overwinning tegen KVO overigens op een gepast moment voor Racing. De ploeg van coach Wouter Vrancken maakt zich immers op voor een belangrijk tweeluik. Komend weekend volgt de immer geladen derby tegen STVV, vervolgens staat een clash tegen vice-kampioen Union op het programma. Maar in aanloop naar beide duels vreest men in de Cegeka Arena voor twee spelers.

Tegen Oostende liet aanvoerder Bryan Heynen de tweede helft immers aan zich voorbij gaan. De motor op het middenveld ondervond namelijk hinder aan de hamstrings. Volgens Het Laatste Nieuws werd hij vooral uit voorzorg aan de kant gehouden, voorlopig is er dus nog geen reden om de alarmklokken te luiden. Maar nu de play-offs steeds dichter komen, zal men geen risico's nemen met de steunpilaar.

ZORGEN OM TOLU
Daarnaast viel ook Tolu Arokodare uit. De winteraanwinst startte zaterdag voor de tweede week op rij in de basiself, maar na nog geen kwartier spelen zat zijn match er al op wegens een blessure aan de knie. Vrancken liet achteraf verstaan dat het gelukkig niet om een kruisbandletsel ging. Maar voorlopig is nog koffiedik kijken hoe lang de de opvolger van Paul Onuachu buiten strijd staat. Maandag ondergaat hij alvast een MRI-scan.

LEES OOK: Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Genk heeft te weinig alternatieven voor Heynen in de huidige kern ...

Meest recent

Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

7
7
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

108
108
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

75
75
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

215
215
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

67
67
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

101
101
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

147
147
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

353
353
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

494
494
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

176
176
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

357
357
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

285
285
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

68
68
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

276
276
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

118
118
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

133
133
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

578
578
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

151
151
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

197
197
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

747
747
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

302
302
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

451
451
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1599
1599
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

677
677

Meer sportnieuws