Club-sterkhouders duidelijk over Parker

1421 stemmen
Club-sterkhouders duidelijk over Parker

Scott Parker lijkt er voorlopig in geslaagd om zijn job bij Club Brugge te redden. Indien het zondag tegen AA Gent opnieuw was misgelopen, zou de grond wel erg heet zijn geworden onder de voeten van de Engelse trainer. Maar zijn ploeg kwam op eigen veld met een gepaste reactie: 2-0.


In de vorige duels liet Club een wat uitgebluste indruk achter, zeker tijdens de derby van vorige week tegen Cercle Brugge kwam Blauw-Zwart erg pover voor de dag. Maar in de 'Slag om Vlaanderen' rechtte de titelverdediger de rug met een opvallend gretige prestatie. En ook het tactische plaatje leek dit keer wél te kloppen.

Parker kon eindelijk dus punten scoren. Achteraf oogstte hij ook lof bij zijn spelers. "We begonnen met heel wat vertrouwen aan de partij en probeerden de bezoekers meteen naar de keel te grijpen. We stonden tactisch goed en op die manier konden we Gent in onze greep houden", reageerde Bjorn Meijer op de clubwebstek.

RESULTAAT NODIG
En ook Hans Vanaken zette zijn trainer volledig uit de wind. "We hebben de afgelopen weken zeker ook goede wedstrijden gespeeld, maar zonder een bevredigend resultaat en dan heeft iedereen wel een mening over bijvoorbeeld onze nieuwe coach. We hebben al doelpunten gemaakt op een manier waarop onze trainer ons wil zien opbouwen en scoren. Alleen zoals ik al zei, als je niet wint dan wordt daar aan voorbij gegaan."

LEES OOK: 'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

De kritiek op Parker was terecht in de voorbije dagen ...

Meest recent

Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

9
9
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

29
29
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

20
20
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

52
52
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

46
46
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

269
269
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

582
582
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

297
297
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

301
301
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

278
278
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

36
36
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

223
223
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

231
231
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

39
39
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

87
87
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

193
193
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

873
873
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

195
195
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

231
231
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

222
222
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

314
314

Meer sportnieuws