Union krijgt klappen: "Dat haat onze ploeg echt"

door
Union krijgt klappen:

Union liet afgelopen weekend voor de tweede keer op rij punten liggen. De Brusselaars krijgen een 2-4 pandoering van Standard in eigen huis. Het was ondertussen al van 11 september geleden dat de ploeg van Karel Geraerts nog eens verloor in de Belgische competitie, en dat doet pijn. 


18 wedstrijden lang bleef Union ongeslagen, en dat maakt de overwinning van Standard in het Dudenpark des te indrukwekkender. Genk loopt zo een puntje uit op de Brusselse traditieploeg nadat de Limburgers niet verder geraakten dan een 2-2 gelijkspel op het veld van KV Mechelen. Senny Lynen (24), die aan de basis lag van het eerste Brusselse tegendoelpunt, stak zijn frustratie na afloop niet onder stoelen of banken. 

“We verloren heel wat duels, dat is niet van onze gewoonte. Normaal winnen we die wel. Zelf ben ik ook echt niet tevreden met mijn match, ik leed te veel balverlies. Maar goed, verliezen hoort nu eenmaal bij het voetbal, het is zake om ons zo snel mogelijk te herpakken", klinkt het in Het Nieuwsblad. “Het is heel teleurstellend, maar we mogen niet vergeten dat verliezen bij het voetbal hoort. We moeten hier goed mee omgaan en mogen vooral het positieve dat we dit seizoen al getoond hebben niet vergeten."

CHAMPIONS' PLAY-OFFS
Union telt momenteel zeven punten achterstand op leider KRC Genk, maar met de play-offs in het verschiet is dat geen verloren zaak. De ploeg van coach Geraerts heeft dit seizoen al laten zien dat het een enorme mentale veerkracht heeft, dus van een negatieve reeks is er momenteel nog geen sprake. “We zijn een ploeg die het echt haat om te verliezen. De volgende wedstrijd zien we steeds als een kans om onze nederlaag recht te zetten, daarom dat we die match dan ook vaak winnen. Maar het zal niet makkelijk zijn, Westerlo is een erg sterke ploeg dus we moeten op onze hoede zijn. Maar we willen zeker een reactie tonen.”

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Houdt Union zijn tweede plek vast?

Meest recent

Rudi Garcia jubelt over De Cat: WK met Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de oefenwedstrijden tegen de ...

4
4
'Cercle kiest voor Deen als opvolger Cinel'

Cercle Brugge werd deze week al de twaalfde eersteklasser die dit seizoen minstens één ...

19
19
Fans steigeren over deze afwezige bij Duivels: "Crimineel!"

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK met een stage in de Verenigde ...

65
65
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert 3 nieuwkomers uit hoed

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag zijn selectie bekendgemaakt voor de aankomende stage van de Rode ...

177
177
'Man Utd slikt: flop van 85 miljoen gratis de deur uit'

Manchester United heeft zich de laatste maanden herpakt en lijkt zich als derde in het klassement in ...

47
47
'Vanderhaeghe volgend seizoen coach bij deze club'

Yves Vanderhaeghe kende vorig seizoen een ultrakorte passage bij KV Kortrijk, waar hij na amper twee ...

58
58
Garcia wrijft zich in handen met De Bruyne-nieuws

Om 13u maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels bekend voor de stage in de Verenigde ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

129
129
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

125
125
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

230
230
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

70
70
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

193
193
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

27
27
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

216
216
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

328
328
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

78
78
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

237
237
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

223
223
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

186
186
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

366
366
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

118
118
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

296
296
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

122
122
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

174
174

Meer sportnieuws