'Man United berooft Dortmund van sterkhouder'

door
'Man United berooft Dortmund van sterkhouder'

Manchester United lijkt zo stilaan opnieuw aan te sluiten bij de top in Engeland. De Red Devils staan derde in de Premier League en kunnen na het gelijkspel van City tegen Nottingham Forrest wat dichter komen bij de tweede plaats.


Ook de Europese clash tegen FC Barcelona van eerder deze week toonde aan dat de Mancunians op de goede weg zijn onder Erik ten Hag. In een fraai duel hielden de twee grootmachten elkaar in een evenwicht: 2-2. Ondertussen blijft de club uit Manchester ook bezig met een overname en transfers voor de toekomst. Voor volgend seizoen zouden ze in Manchester denken aan niemand minder dan Marco Reus. Dat schrijft Fichajes, dat zich baseert op info van The Sun. De Engelse krant schrijft dat United een bod zal uitbrengen op de speler. Ook zou Erik ten Hag Reus al persoonlijk ontmoet hebben.

De 33-jarige Duitser is al jaar en dag een van de sterkhouders van Borussia Dortmund, waar hij ondertussen al sinds 2012 zijn brood verdient. De Borussen haalden Reus toen bij reeksgenoot Borussia Mönchengladbach voor iets meer dan 17 miljoen euro. Volgt nu een transfer naar Engeland? United zou alvast heel erg geïnteresseerd zijn in de diensten van Reus.

BLESSURES
Reus is zonder twijfel een topspeler, maar blessures hielden hem tegen om misschien wel zijn volle potentieel te benutten in zijn carrière tot nu toe. Ook dit seizoen stond hij een tijdje aan de kant met een letsel. Daardoor zit hij over alle competities heen aan 16 duels, waarin hij goed was voor 4 goals en 5 assists.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Moet United Reus halen?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

24
24
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

71
71
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

129
129
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

177
177
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

159
159
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

54
54
Anderlecht haalt verse kracht in huis: Taravel reageert

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

281
281
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

139
139
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

374
374
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

233
233
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

32
32
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

218
218
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

424
424
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

181
181
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

381
381
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

95
95
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

75
75
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

554
554
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

835
835
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

107
107
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

89
89
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

171
171
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1642
1642
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

173
173
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

240
240

Meer sportnieuws