Oproep aan Tedesco: "Hij moet zijn kans krijgen"

233 stemmen
Oproep aan Tedesco:

KRC Genk heeft zondagmiddag zijn derde competitienederlaag van het seizoen geleden. Zo moest de leider zich op eigen veld gewonnen geven tegen kwelduivel Antwerp FC: 0-1. Nochtans speelde de ploeg van coach Wouter Vrancken zeker geen slechte wedstrijd en kon een aantal spelers zich onderscheiden.


Zeker in de eerste helft was Genk veruit de beste ploeg en het kreeg ook de nodige kansen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout. Of er was pech mee gemoeid. Daar kon Bryan Heynen van mee spreken. In het slot van de eerste helft zag de aanvoerder een poging van de lijn gehaald worden door Vincent Janssen. En tegen het einde van de match belandde zijn ultieme kans op de gelijkmaker op de lat.

Desondanks speelde Heynen een puike wedstrijd tegen de Great Old. De Genkse aanvoerder was weer alomtegenwoordig op het middenveld. Defensief stond hij goed zijn mannetje en in aanvallend opzicht had hij dus vooral af te rekenen met een flinke portie pech. Bovendien pakte hij in de eerste helft uit met een erg mooi technisch hoogstandje (zie video onderaan), waar Joseph Paintsil onvoldoende van kon profiteren.

NATIONALE PLOEG
Er wordt dan ook steeds meer geopperd om de middenvelder eindelijk een kans te geven bij de nationale ploeg. "Heynen speelde alweer een sterke wedstrijd. Ik ben benieuwd of de nieuwe bondscoach Tedesco hem in zijn vizier heeft", stelt analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Hij moet ook eens zijn kans krijgen, hij is er ook niet te oud voor. Je mag die jongen niet weggooien", vulde Filip Joos aan bij Extra Time.

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Heynen verdient een plaats in de Duivels-selectie ...

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

0
0
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2386
2386
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

23
23
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

37
37
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

116
116
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

42
42
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

124
124
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

41
41
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

15
15
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

143
143
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

159
159
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

155
155
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

93
93
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

31
31
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

106
106
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

113
113
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

107
107
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

228
228
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

45
45
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

167
167
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

351
351
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

403
403
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

385
385
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

71
71

Meer sportnieuws