Oproep aan Tedesco: "Hij moet zijn kans krijgen"

door
Oproep aan Tedesco:

KRC Genk heeft zondagmiddag zijn derde competitienederlaag van het seizoen geleden. Zo moest de leider zich op eigen veld gewonnen geven tegen kwelduivel Antwerp FC: 0-1. Nochtans speelde de ploeg van coach Wouter Vrancken zeker geen slechte wedstrijd en kon een aantal spelers zich onderscheiden.


Zeker in de eerste helft was Genk veruit de beste ploeg en het kreeg ook de nodige kansen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout. Of er was pech mee gemoeid. Daar kon Bryan Heynen van mee spreken. In het slot van de eerste helft zag de aanvoerder een poging van de lijn gehaald worden door Vincent Janssen. En tegen het einde van de match belandde zijn ultieme kans op de gelijkmaker op de lat.

Desondanks speelde Heynen een puike wedstrijd tegen de Great Old. De Genkse aanvoerder was weer alomtegenwoordig op het middenveld. Defensief stond hij goed zijn mannetje en in aanvallend opzicht had hij dus vooral af te rekenen met een flinke portie pech. Bovendien pakte hij in de eerste helft uit met een erg mooi technisch hoogstandje (zie video onderaan), waar Joseph Paintsil onvoldoende van kon profiteren.

NATIONALE PLOEG
Er wordt dan ook steeds meer geopperd om de middenvelder eindelijk een kans te geven bij de nationale ploeg. "Heynen speelde alweer een sterke wedstrijd. Ik ben benieuwd of de nieuwe bondscoach Tedesco hem in zijn vizier heeft", stelt analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Hij moet ook eens zijn kans krijgen, hij is er ook niet te oud voor. Je mag die jongen niet weggooien", vulde Filip Joos aan bij Extra Time.

LEES OOK: 'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Heynen verdient een plaats in de Duivels-selectie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

0
0
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

53
53
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

373
373
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

33
33
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

20
20
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

139
139
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

139
139
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

105
105
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

47
47
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

167
167
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

131
131
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

555
555
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

326
326
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

289
289
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

255
255
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

248
248
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

474
474
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

308
308
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

111
111
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

143
143

Meer sportnieuws