Oproep aan Tedesco: "Hij moet zijn kans krijgen"

door
Oproep aan Tedesco:

KRC Genk heeft zondagmiddag zijn derde competitienederlaag van het seizoen geleden. Zo moest de leider zich op eigen veld gewonnen geven tegen kwelduivel Antwerp FC: 0-1. Nochtans speelde de ploeg van coach Wouter Vrancken zeker geen slechte wedstrijd en kon een aantal spelers zich onderscheiden.


Zeker in de eerste helft was Genk veruit de beste ploeg en het kreeg ook de nodige kansen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout. Of er was pech mee gemoeid. Daar kon Bryan Heynen van mee spreken. In het slot van de eerste helft zag de aanvoerder een poging van de lijn gehaald worden door Vincent Janssen. En tegen het einde van de match belandde zijn ultieme kans op de gelijkmaker op de lat.

Desondanks speelde Heynen een puike wedstrijd tegen de Great Old. De Genkse aanvoerder was weer alomtegenwoordig op het middenveld. Defensief stond hij goed zijn mannetje en in aanvallend opzicht had hij dus vooral af te rekenen met een flinke portie pech. Bovendien pakte hij in de eerste helft uit met een erg mooi technisch hoogstandje (zie video onderaan), waar Joseph Paintsil onvoldoende van kon profiteren.

NATIONALE PLOEG
Er wordt dan ook steeds meer geopperd om de middenvelder eindelijk een kans te geven bij de nationale ploeg. "Heynen speelde alweer een sterke wedstrijd. Ik ben benieuwd of de nieuwe bondscoach Tedesco hem in zijn vizier heeft", stelt analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Hij moet ook eens zijn kans krijgen, hij is er ook niet te oud voor. Je mag die jongen niet weggooien", vulde Filip Joos aan bij Extra Time.

LEES OOK: Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

Heynen verdient een plaats in de Duivels-selectie ...

Meest recent

Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

5
5
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

22
22
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

61
61
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

167
167
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

375
375
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

400
400
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

244
244
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

121
121
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

89
89
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

308
308
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

174
174
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

252
252
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

304
304
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

46
46
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

115
115
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

165
165
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

615
615
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

164
164
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

224
224
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

431
431
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

100
100
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

232
232
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

225
225
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

112
112
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

86
86

Meer sportnieuws