Oproep aan Tedesco: "Hij moet zijn kans krijgen"

233 stemmen
Oproep aan Tedesco:

KRC Genk heeft zondagmiddag zijn derde competitienederlaag van het seizoen geleden. Zo moest de leider zich op eigen veld gewonnen geven tegen kwelduivel Antwerp FC: 0-1. Nochtans speelde de ploeg van coach Wouter Vrancken zeker geen slechte wedstrijd en kon een aantal spelers zich onderscheiden.


Zeker in de eerste helft was Genk veruit de beste ploeg en het kreeg ook de nodige kansen. Maar in de afwerking liep er telkens wel iets fout. Of er was pech mee gemoeid. Daar kon Bryan Heynen van mee spreken. In het slot van de eerste helft zag de aanvoerder een poging van de lijn gehaald worden door Vincent Janssen. En tegen het einde van de match belandde zijn ultieme kans op de gelijkmaker op de lat.

Desondanks speelde Heynen een puike wedstrijd tegen de Great Old. De Genkse aanvoerder was weer alomtegenwoordig op het middenveld. Defensief stond hij goed zijn mannetje en in aanvallend opzicht had hij dus vooral af te rekenen met een flinke portie pech. Bovendien pakte hij in de eerste helft uit met een erg mooi technisch hoogstandje (zie video onderaan), waar Joseph Paintsil onvoldoende van kon profiteren.

NATIONALE PLOEG
Er wordt dan ook steeds meer geopperd om de middenvelder eindelijk een kans te geven bij de nationale ploeg. "Heynen speelde alweer een sterke wedstrijd. Ik ben benieuwd of de nieuwe bondscoach Tedesco hem in zijn vizier heeft", stelt analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Hij moet ook eens zijn kans krijgen, hij is er ook niet te oud voor. Je mag die jongen niet weggooien", vulde Filip Joos aan bij Extra Time.

LEES OOK: 'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

Heynen verdient een plaats in de Duivels-selectie ...

Meest recent

Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

14
14
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

77
77
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

95
95
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

67
67
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

31
31
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

152
152
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

144
144
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

464
464
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

82
82
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

82
82
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

656
656
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

157
157
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

65
65
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

132
132
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

340
340
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

572
572
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

322
322
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

675
675
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

255
255
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

40
40
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

347
347
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

122
122
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

94
94
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

494
494

Meer sportnieuws