Genkse Youth League-held zorgt voor bijzonder beelden

door
Genkse Youth League-held zorgt voor bijzonder beelden

Terwijl KRC Genk de Jupiler Pro League dit seizoen domineert, doet de Limburgse jeugd het ook goed op het Europese toneel. Zo plaatste de U19 zich woensdag voor de volgende ronde van de prestigieuze Youth League. Racing trok na strafschoppen aan het langste einde tegen de leeftijdsgenoten van Juventus.


Nadat de eerste periode redelijk gelijk opgaand was, maakte Juventus het zichzelf moeilijk na de rust. Zo pakte aanvoerder Lorenzo Dellavalle een rode kaart. Dat slechte voorbeeld werd vervolgens overgenomen door de Belgische middenvelder Joseph Nonge Boende. Voor de Italianen zat er met twee mannetjes minder niets anders op dan de schade te beperken.

En daar slaagden ze uiteindelijk ook in. Genk kwam immers niet meer tot scoren, waardoor strafschoppen moesten bepalen welke ploeg zou doorstoten. In die spannende penaltyreeks trokken de Limburgers uiteindelijk aan het langste einde met 4-3. En daarbij was een heldenrol weggelegd voor Vic Chambaere.

BRULLENDE KEEPER
De doelman, die een maand geleden nog zijn 20ste verjaardag vierde en momenteel ook derde keeper is bij de A-ploeg, wist de eerste penalty van Juventus op fraaie wijze te stoppen. Vervolgens trapte hij de laatste penalty van Genk zelf binnen. Toen de Italianen daarna op de paal trapten, was de vreugde dan ook bijzonder groot bij het sluitstuk. En ook tijdens de penaltyreeks zorgde Chambaere voor opvallende beelden. Zo probeerde hij zijn tegenstanders uit concentratie te halen door luid te brullen.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Genk heeft de beste jeugdopleiding in België ...

Meest recent

Noa Lang zorgt voor groot mysterie met korte boodschap

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

2
2
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

36
36
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

18
18
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

82
82
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

88
88
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

117
117
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

54
54
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

73
73
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

194
194
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

299
299
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

151
151
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

87
87
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

34
34
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

407
407
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

62
62
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

169
169
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

483
483
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

328
328
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

115
115
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

101
101
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

287
287
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

435
435
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

199
199
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

409
409

Meer sportnieuws