Genkse Youth League-held zorgt voor bijzonder beelden

door
Genkse Youth League-held zorgt voor bijzonder beelden

Terwijl KRC Genk de Jupiler Pro League dit seizoen domineert, doet de Limburgse jeugd het ook goed op het Europese toneel. Zo plaatste de U19 zich woensdag voor de volgende ronde van de prestigieuze Youth League. Racing trok na strafschoppen aan het langste einde tegen de leeftijdsgenoten van Juventus.


Nadat de eerste periode redelijk gelijk opgaand was, maakte Juventus het zichzelf moeilijk na de rust. Zo pakte aanvoerder Lorenzo Dellavalle een rode kaart. Dat slechte voorbeeld werd vervolgens overgenomen door de Belgische middenvelder Joseph Nonge Boende. Voor de Italianen zat er met twee mannetjes minder niets anders op dan de schade te beperken.

En daar slaagden ze uiteindelijk ook in. Genk kwam immers niet meer tot scoren, waardoor strafschoppen moesten bepalen welke ploeg zou doorstoten. In die spannende penaltyreeks trokken de Limburgers uiteindelijk aan het langste einde met 4-3. En daarbij was een heldenrol weggelegd voor Vic Chambaere.

BRULLENDE KEEPER
De doelman, die een maand geleden nog zijn 20ste verjaardag vierde en momenteel ook derde keeper is bij de A-ploeg, wist de eerste penalty van Juventus op fraaie wijze te stoppen. Vervolgens trapte hij de laatste penalty van Genk zelf binnen. Toen de Italianen daarna op de paal trapten, was de vreugde dan ook bijzonder groot bij het sluitstuk. En ook tijdens de penaltyreeks zorgde Chambaere voor opvallende beelden. Zo probeerde hij zijn tegenstanders uit concentratie te halen door luid te brullen.

LEES OOK: 'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Genk heeft de beste jeugdopleiding in België ...

Meest recent

'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

61
61
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

24
24
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

83
83
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

154
154
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

212
212
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

97
97
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

111
111
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

164
164
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

272
272
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

69
69
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

392
392
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

259
259
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

395
395
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

480
480
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

375
375
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

115
115
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

516
516
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

258
258
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

756
756
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

441
441
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

155
155
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

656
656
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

72
72
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

177
177
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

883
883

Meer sportnieuws