'Europese topclub mengt zich in strijd om Carrasco'

173 stemmen
'Europese topclub mengt zich in strijd om Carrasco'

Yannick Carrasco (29) is momenteel nog een speler van Atlético Madrid, maar voor hoelang nog? Onze landgenoot lijkt zelf aan te sturen op een vertrek uit de Spaanse hoofdstad, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024.


Verschillende clubs zouden interesse hebben. Vanuit Spanje is het FC Barcelona dat lonkt naar de Rode Duivel, die samen met Sofyan Amrabat een van de Catalaanse prioriteiten zou zijn komende zomer. Barça liet in de deal van Memphis Depay naar Atlético naar verluidt zelfs een niet-verplichte aankoopoptie opnemen op Carrasco ter waarde van 20 miljoen euro.

Maar er liggen kapers vanuit Engeland op de kust, als we The Sun mogen geloven. Volgens de krant is ook Manchester United namelijk geïnteresseerd in de diensten van Carrasco. De Red Devils zouden indien mogelijk zelfs denken aan een bod op de international. Het is niet duidelijk hoeveel Erik ten Hag en co overhebben voor de diensten van Carrasco. Atlético hoopt ongetwijfeld dat United veel meer biedt dan Barça en dat Carrasco dan Engelse eieren voor zijn geld kiest.

PREMIER LEAGUE
Voor Carrasco zou het zijn eerste avontuur zijn in de Premier League. De Rode Duivel brak ooit door bij AS Monaco, waar Atlético hem in 2015 wegplukte voor 15 miljoen euro. Daarna ging onze landgenoot in China voor Dalian Professional voetballen, waarna hij terugkeerde naar Madrid. Daar blijft een verhoopte loonsverhoging nu uit, waardoor de speler aanstuurt op een vertrek. Of dat hem naar Barcelona of Manchester zal leiden, zal mogelijk in de nabije toekomst duidelijk worden.

LEES OOK: 'Anderlecht polst bij Atlético Madrid'

Naar welke club moet hij gaan?

Meest recent

Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

29
29
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

143
143
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

125
125
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

76
76
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

43
43
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

81
81
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

96
96
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

40
40
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

267
267
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

78
78
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

206
206
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

154
154
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

291
291
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

112
112
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

205
205
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

747
747
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

260
260
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1301
1301
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

239
239
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

88
88
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

237
237
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

375
375
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

355
355
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

95
95

Meer sportnieuws