'Europese topclub mengt zich in strijd om Carrasco'

173 stemmen
'Europese topclub mengt zich in strijd om Carrasco'

Yannick Carrasco (29) is momenteel nog een speler van Atlético Madrid, maar voor hoelang nog? Onze landgenoot lijkt zelf aan te sturen op een vertrek uit de Spaanse hoofdstad, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024.


Verschillende clubs zouden interesse hebben. Vanuit Spanje is het FC Barcelona dat lonkt naar de Rode Duivel, die samen met Sofyan Amrabat een van de Catalaanse prioriteiten zou zijn komende zomer. Barça liet in de deal van Memphis Depay naar Atlético naar verluidt zelfs een niet-verplichte aankoopoptie opnemen op Carrasco ter waarde van 20 miljoen euro.

Maar er liggen kapers vanuit Engeland op de kust, als we The Sun mogen geloven. Volgens de krant is ook Manchester United namelijk geïnteresseerd in de diensten van Carrasco. De Red Devils zouden indien mogelijk zelfs denken aan een bod op de international. Het is niet duidelijk hoeveel Erik ten Hag en co overhebben voor de diensten van Carrasco. Atlético hoopt ongetwijfeld dat United veel meer biedt dan Barça en dat Carrasco dan Engelse eieren voor zijn geld kiest.

PREMIER LEAGUE
Voor Carrasco zou het zijn eerste avontuur zijn in de Premier League. De Rode Duivel brak ooit door bij AS Monaco, waar Atlético hem in 2015 wegplukte voor 15 miljoen euro. Daarna ging onze landgenoot in China voor Dalian Professional voetballen, waarna hij terugkeerde naar Madrid. Daar blijft een verhoopte loonsverhoging nu uit, waardoor de speler aanstuurt op een vertrek. Of dat hem naar Barcelona of Manchester zal leiden, zal mogelijk in de nabije toekomst duidelijk worden.

LEES OOK: ‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Naar welke club moet hij gaan?

Meest recent

KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

0
0
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

16
16
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

103
103
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

50
50
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

95
95
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

286
286
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

85
85
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

240
240
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

360
360
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

233
233
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

705
705
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

347
347
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

265
265
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

279
279
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

542
542
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

93
93
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

288
288
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

269
269
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

329
329
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1259
1259
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

573
573
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

263
263

Meer sportnieuws