'Barça maakt prioriteit van WK-smaakmaker'

door
'Barça maakt prioriteit van WK-smaakmaker'

FC Barcelona ligt dit seizoen op koers om Real Madrid te onttronen als kampioen van Spanje. De Blaugrana heeft momenteel acht punten meer dan de aartsrivaal. Om ook op de langere termijn te kunnen wedijveren met de Madrilenen, willen ze bij Barça uitpakken op de transfermarkt.


Zo zouden er volgens Mundo Deportivo voor komende zomer drie prioriteiten op tafel liggen in Camp Nou: onze landgenoot Yannick Carrasco (Atlético Madrid), Vitor Roque (Club Athletico Paranaense) en Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Die laatste was een van de grote uitblinkers op het afgelopen WK in Qatar. De Marokkaan was een van de steunpilaren van Marokko, dat het verrassend tot in de halve finales schopte in het Midden-Oosten.

Barça had de afgelopen mercato al interesse in Amrabat, maar zou komende zomer opnieuw een poging willen wagen voor de middenvelder. Amrabat zelf zou alvast openstaan voor een vertrek naar Catalonië, waar hij het voor het eerst bij een absoute Europese topclub zou gaan mogen proberen. In het verleden speelde de 26-jarige Amrabat ook al voor FC Utrecht, Feyenoord, Club Brugge en Hellas Verona. Mogelijk komt daar nu Barça bij.

TRANSFERSOM

Barcelona zal wel een transfersom op tafel moeten leggen. Amrabat ligt immers nog tot midden 2024 onder contract bij La Viola. Volgens Transfermarkt moet de Marokkaan op dit moment 25 miljoen euro kosten. Barça zal die prijs waarschijnlijk proberen te drukken met het argument dat hij een jaar later gratis de deur kan uitlopen in Toscane.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

🚀

Moet Barça Amrabat halen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

57
57
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

16
16
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

68
68
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

108
108
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

49
49
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

299
299
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

171
171
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

280
280
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

228
228
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

131
131
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

246
246
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

206
206
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

935
935
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

231
231
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

168
168
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

994
994
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

444
444
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

175
175
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

271
271
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1047
1047
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

406
406
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

239
239
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

73
73
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

40
40
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

272
272

Meer sportnieuws