'Barça maakt prioriteit van WK-smaakmaker'

'Barça maakt prioriteit van WK-smaakmaker'

FC Barcelona ligt dit seizoen op koers om Real Madrid te onttronen als kampioen van Spanje. De Blaugrana heeft momenteel acht punten meer dan de aartsrivaal. Om ook op de langere termijn te kunnen wedijveren met de Madrilenen, willen ze bij Barça uitpakken op de transfermarkt.


Zo zouden er volgens Mundo Deportivo voor komende zomer drie prioriteiten op tafel liggen in Camp Nou: onze landgenoot Yannick Carrasco (Atlético Madrid), Vitor Roque (Club Athletico Paranaense) en Sofyan Amrabat (ACF Fiorentina). Die laatste was een van de grote uitblinkers op het afgelopen WK in Qatar. De Marokkaan was een van de steunpilaren van Marokko, dat het verrassend tot in de halve finales schopte in het Midden-Oosten.

Barça had de afgelopen mercato al interesse in Amrabat, maar zou komende zomer opnieuw een poging willen wagen voor de middenvelder. Amrabat zelf zou alvast openstaan voor een vertrek naar Catalonië, waar hij het voor het eerst bij een absoute Europese topclub zou gaan mogen proberen. In het verleden speelde de 26-jarige Amrabat ook al voor FC Utrecht, Feyenoord, Club Brugge en Hellas Verona. Mogelijk komt daar nu Barça bij.

TRANSFERSOM

Barcelona zal wel een transfersom op tafel moeten leggen. Amrabat ligt immers nog tot midden 2024 onder contract bij La Viola. Volgens Transfermarkt moet de Marokkaan op dit moment 25 miljoen euro kosten. Barça zal die prijs waarschijnlijk proberen te drukken met het argument dat hij een jaar later gratis de deur kan uitlopen in Toscane.

Kijk en wed live op Europees topvoetbal

POLL: Moet Barça Amrabat halen?

Meer sportnieuws

Laatste voetbalnieuws

<strong>Anderlecht gaat voor ‘Slimani-upgrade’</strong>
Anderlecht gaat voor ‘Slimani-upgrade’

Puur sportief gezien, en zeker qua rendement, moet RSC Anderlecht het aflopende contract van Islam ...

4
4
Grote Skov Olsen-domper voor Club Brugge
Grote Skov Olsen-domper voor Club Brugge

Sinds de jaarwisseling kwam Andreas Skov Olsen amper drie keer in actie voor Club Brugge, want een ...

99
99
Verrassende Man van de Match bij Antwerp
Verrassende Man van de Match bij Antwerp

Antwerp FC won vrijdagavond met 0-2 van Zulte Waregem en Toby Alderweireld scoorde twee doelpunten. ...

92
92
<strong>3 topcoaches in de running bij Club Brugge</strong>
3 topcoaches in de running bij Club Brugge

Rik De Mil doet als hoofdcoach ad-interim de huidige jaargang uit bij Club Brugge, maar volgend ...

414
414
De Bruyne vliegt weer: "Hij is een uitzonderlijke speler"
De Bruyne vliegt weer: "Hij is een uitzonderlijke speler"

De Engelse Premier League wordt zaterdagnamiddag weer op gang getrokken met een kraker van formaat. ...

67
67
Alderweireld schiet op VAR na heldenrol
Alderweireld schiet op VAR na heldenrol

Antwerp FC is goed begonnen aan de slotfase van de reguliere competitie. De huidige nummer drie uit ...

228
228
'Transfervuurwerk Union: prijskaartje van 20 miljoen'
'Transfervuurwerk Union: prijskaartje van 20 miljoen'

Union SG is wederom bezig aan een ijzersterk seizoen in eigen land en strijdt nog volop mee voor de ...

197
197
'Comeback Messi: Barça lanceert ongezien voorstel'
'Comeback Messi: Barça lanceert ongezien voorstel'

Paris Saint-Germain zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen en dat blijft mogelijk niet ...

157
157
De Mil schuift met basispionnen in cruciaal duel
De Mil schuift met basispionnen in cruciaal duel

Club Brugge maakt zich op voor een spannend slot van de reguliere competitie. Blauw-Zwart wil er in ...

377
377
'Anderlecht gaat voor terugkeer twee publiekslievelingen'
'Anderlecht gaat voor terugkeer twee publiekslievelingen'

RSC Anderlecht wil zondagnamiddag zijn achtste plaats in het klassement met succes verdedigen op het ...

485
485
Anderlecht krijgt er extra rechtsachter bij
Anderlecht krijgt er extra rechtsachter bij

RSC Anderlecht krijgt er voor komend seizoen alvast een rechtsachter bij. De Brusselaars verhuren ...

268
268
Vrancken verklaart waarom Genk "niet nerveus" moet zijn
Vrancken verklaart waarom Genk "niet nerveus" moet zijn

KRC Genk ontvangt zondag Oud-Heverlee Leuven. Dat is toch een match die ze maar beter kunnen winnen, ...

146
146
Rondje buitenland: Kompany loopt schade op met Burnley
Rondje buitenland: Kompany loopt schade op met Burnley

In het buitenland stonden vanavond ook een aantal duels op het programma. Onder meer Olympique ...

175
175
Alderweireld kent droomavond bij zege van Antwerp
Alderweireld kent droomavond bij zege van Antwerp

Royal Antwerp FC trok vanavond naar de Gaverbeek. Daar gaf het Zulte Waregem partij en de Great Old ...

303
303
"Anderlecht wordt mijn laatste club"
"Anderlecht wordt mijn laatste club"

RSC Anderlecht heeft heel wat jong talent rondlopen, uit binnen- en buitenland. Daarnaast heeft de ...

402
402