Acties Parker roepen vragen op: "Verontrustend"

door
Acties Parker roepen vragen op:

Club Brugge slaagde er zondagmiddag niet in om een gepast vervolg te breien aan de zege tegen Zulte Waregem. Op het veld van Antwerp FC (0-0) boekte Blauw-Zwart voor het eerst in maanden nog eens een clean-sheet, maar daarmee is ook al het positieve gezegd. Aanvallend gezien was de landskampioen ronduit ondermaats.


De defensieve prestatie was bemoedigend, centraal achterin maakte het nieuwe duo Brandon Mechele/Jack Hendry een goede beurt. Heeft Scott Parker dan eindelijk zijn succesrecept gevonden? Het is te hopen voor hem, want zijn elftal snakt naar de nodige stabiliteit. Dat geldt ook in de aanvalslinie. Aan de blessures van Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla kan Parker uiteraard niet veel doen, maar om tactische redenen startte hij met Roman Yaremchuk op de bank ten voordele van het trio Buchanan-Lang-Sowah. Dat drietal werkte hard, maar toonde zich tandeloos. Het eerste Brugse schot tussen de palen volgde pas in minuut 95. Nota bene dankzij rechtsback Denis Odoi.

Ondermaats voor een ploeg met zoveel intrinsieke kwaliteiten. Voor Parker raken de excuses dan ook stilaan op. Inmiddels is hij ruim een maand aan de slag en staat hij een zestal wedstrijden aan het roer. De sterktes en zwaktes van zijn selectie zou hij dus al moeten kennen. Toch lijkt de zoektocht naar een goede formule te blijven duren. Bovendien maakt de Engelsman niet bepaald indruk met zijn tactische ingrepen tijdens de match. "Ik vond het heel bizar dat Parker tot de 80ste minuut wachtte voor hij Nielsen bracht en tot de 87ste voor Yaremchuk. Als je zo lang wacht, dan lijkt het alsof je als trainer tevreden bent. Na zo'n offensieve prestatie vind ik dat verontrustend. Daar stel ik me echt wel vragen bij", is analist Marc Degryse kritisch in zijn column voor Het Laatste Nieuws.

CRUCIALE DUELS
Blauw-Zwart zal zijn niveau in ieder geval dringend moeten opkrikken. Aanstaande vrijdag komt vice-kampioen Union op bezoek, vervolgens wacht de heenmatch tegen SL Benfica in de Champions League. En Club wil ten alle tijden voorkomen dat het straks in het kampioenenbal sneuvelt als het kneusje in de 1/8ste finales. Bovendien is ook de deelname aan de Champions' Play-Offs nog lang geen zekerheid. Aan Parker dus om zo snel mogelijk orde op zaken te stellen. Zijn wittebroodsweken zijn inmiddels voorbij.

LEES OOK: AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

Vindt u dat Club erop vooruit gegaan is sinds de trainerswissel?

Meest recent

Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

0
0
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

10
10
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

27
27
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

27
27
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

18
18
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

56
56
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

130
130
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

35
35
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

140
140
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

80
80
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

61
61
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

340
340
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

59
59
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

112
112
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

50
50
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

137
137
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

139
139
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

85
85
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

217
217
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

230
230
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

667
667
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

119
119
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

187
187

Meer sportnieuws