Parker vol lof: "Hij was de beste man op het veld"

1432 stemmen
Parker vol lof:

Coach Scott Parker zal nog minstens een weekje moeten wachten op zijn tweede overwinning als hoofdcoach van Club Brugge. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 0-0-gelijkspel tegen Antwerp FC. Desondanks was de Engelsman behoorlijk tevreden na de match.


Door de blessures van onder meer Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla, was Parker andermaal genoodzaakt om te schuiven met zijn aanvallende pionnen. Zo startte hij onder meer met Kamal Sowah en kreeg Noa Lang een meer centrale rol. Maar veel succes leverde dat niet op: Club kreeg amper een bal tussen de palen. Defensief gezien stond Blauw-Zwart dan weer wel goed. Zo werd voor het eerst sinds lange tijd nog eens de nul gehouden.

Dat laatste stemde Parker dan ook tevreden. "Een clean sheet op een moeilijk terrein, dat is gewoon goed", klonk het op de clubwebstek. "We spelen hier niet in de makkelijkste omstandigheden, maar blijven 90 minuten lang kalm. Achterin stond het heel erg goed, maar dat is niet enkel de verdienste van de verdedigers. We hebben hier gevochten als een team en dit resultaat samen behaald."

STERKE LANG
Daarnaast zwaaide Parker ook met lof naar Lang. De Nederlander slaagde er niet in om beslissend te zijn, maar werkte wel bijzonder hard in zijn nieuwe rol. "Lang vond ik de beste op het veld. Hij was echt goed vandaag. Hij kan dingen laten gebeuren, zelfs in de positie waar ik hem vroeg om te spelen. We moeten dit vasthouden en hierop verder werken, dan gaan we hem nóg zien verbeteren."

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Lang was de beste man aan Brugse zijde ...

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

0
0
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

51
51
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

223
223
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

345
345
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

206
206
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

394
394
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

130
130
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

409
409
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

364
364
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

188
188
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

951
951
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

366
366

Meer sportnieuws