Parker vol lof: "Hij was de beste man op het veld"

1432 stemmen
Parker vol lof:

Coach Scott Parker zal nog minstens een weekje moeten wachten op zijn tweede overwinning als hoofdcoach van Club Brugge. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 0-0-gelijkspel tegen Antwerp FC. Desondanks was de Engelsman behoorlijk tevreden na de match.


Door de blessures van onder meer Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla, was Parker andermaal genoodzaakt om te schuiven met zijn aanvallende pionnen. Zo startte hij onder meer met Kamal Sowah en kreeg Noa Lang een meer centrale rol. Maar veel succes leverde dat niet op: Club kreeg amper een bal tussen de palen. Defensief gezien stond Blauw-Zwart dan weer wel goed. Zo werd voor het eerst sinds lange tijd nog eens de nul gehouden.

Dat laatste stemde Parker dan ook tevreden. "Een clean sheet op een moeilijk terrein, dat is gewoon goed", klonk het op de clubwebstek. "We spelen hier niet in de makkelijkste omstandigheden, maar blijven 90 minuten lang kalm. Achterin stond het heel erg goed, maar dat is niet enkel de verdienste van de verdedigers. We hebben hier gevochten als een team en dit resultaat samen behaald."

STERKE LANG
Daarnaast zwaaide Parker ook met lof naar Lang. De Nederlander slaagde er niet in om beslissend te zijn, maar werkte wel bijzonder hard in zijn nieuwe rol. "Lang vond ik de beste op het veld. Hij was echt goed vandaag. Hij kan dingen laten gebeuren, zelfs in de positie waar ik hem vroeg om te spelen. We moeten dit vasthouden en hierop verder werken, dan gaan we hem nóg zien verbeteren."

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Lang was de beste man aan Brugse zijde ...

Meest recent

Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

88
88
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

29
29
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

63
63
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

54
54
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

56
56
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

93
93
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

147
147
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

262
262
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

268
268
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

188
188
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

346
346
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

128
128
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

595
595
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

87
87
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

341
341
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

60
60
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

142
142
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

37
37
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

98
98
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

183
183
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

226
226
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

557
557

Meer sportnieuws