Parker vol lof: "Hij was de beste man op het veld"

1432 stemmen
Parker vol lof:

Coach Scott Parker zal nog minstens een weekje moeten wachten op zijn tweede overwinning als hoofdcoach van Club Brugge. Zijn ploeg geraakte zondagmiddag niet verder dan een 0-0-gelijkspel tegen Antwerp FC. Desondanks was de Engelsman behoorlijk tevreden na de match.


Door de blessures van onder meer Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla, was Parker andermaal genoodzaakt om te schuiven met zijn aanvallende pionnen. Zo startte hij onder meer met Kamal Sowah en kreeg Noa Lang een meer centrale rol. Maar veel succes leverde dat niet op: Club kreeg amper een bal tussen de palen. Defensief gezien stond Blauw-Zwart dan weer wel goed. Zo werd voor het eerst sinds lange tijd nog eens de nul gehouden.

Dat laatste stemde Parker dan ook tevreden. "Een clean sheet op een moeilijk terrein, dat is gewoon goed", klonk het op de clubwebstek. "We spelen hier niet in de makkelijkste omstandigheden, maar blijven 90 minuten lang kalm. Achterin stond het heel erg goed, maar dat is niet enkel de verdienste van de verdedigers. We hebben hier gevochten als een team en dit resultaat samen behaald."

STERKE LANG
Daarnaast zwaaide Parker ook met lof naar Lang. De Nederlander slaagde er niet in om beslissend te zijn, maar werkte wel bijzonder hard in zijn nieuwe rol. "Lang vond ik de beste op het veld. Hij was echt goed vandaag. Hij kan dingen laten gebeuren, zelfs in de positie waar ik hem vroeg om te spelen. We moeten dit vasthouden en hierop verder werken, dan gaan we hem nóg zien verbeteren."

LEES OOK: 'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Lang was de beste man aan Brugse zijde ...

Meest recent

Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

0
0
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

4
4
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

21
21
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

121
121
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

22
22
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

57
57
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

171
171
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

115
115
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

97
97
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

66
66
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

139
139
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

391
391
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

75
75
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

445
445
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

98
98
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

304
304
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

496
496
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

137
137
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

461
461
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

541
541
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

912
912
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

219
219
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

383
383
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127

Meer sportnieuws