Manchester United haalde deze zomer onder meer Guillermo Varela naar Old Trafford. De rechtsback uit Uruguay wordt gezien als een talentvolle speler, maar het is nog maar de vraag of hij komend seizoen regelmatig aan spelen toe komt. Een tijdelijk vertrek is volgens hem een goede optie.
United legde ongeveer 2,8 miljoen euro neer voor Varela, die overkwam van C.A. Peñarol. Het twintigjarige talent vreest weinig speelminuten te krijgen van trainer David Moyes en zou aan de slag kunnen bij Boca Juniors, dat hem voor een seizoen wil huren. Dat ziet hij zelf wel zitten.
"Naar Boca Juniors gaan zou een goede oplossing kunnen zijn. Ik hoop op continuïteit en regelmatig te spelen. En vervolgens terug keren naar Manchester United, de club die altijd het meest in mij geloofd heeft", wordt Varela geciteerd door
TuttoMercatoWeb.
"Hadden Italiaanse clubs interesse in mij alvorens ik naar Manchester United vertrok? Dat weet ik niet. Ik zou wel graag in Italië willen spelen. Maar ik speel nu in de top, aan de beste zijde van de wereld. Wat kan ik nog meer willen?", aldus de jeugdinternational, die vorige maand nog actief was op het
WK onder-20 jaar.
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'