'Standard laat nog een speler vertrekken'

305 stemmen
'Standard laat nog een speler vertrekken'

Voor Standard was de laatste dag van de transferperiode nog bijzonder druk. De Rouches vonden eindelijk nog een oplossing voor Nicolas Raskin en Selim Amallah, die verkocht werden aan Rangers en Real Valladolid. Daarnaast streek er met Ibe Hautekiet (Club Brugge) ook nog een versterking neer. Daar bleef het echter bij, want Standard slaagde er niet meer in de beoogde spits nog binnen te halen.


Daardoor blijven de opties voor Ronny Deila in de voorhoede de komende maanden zeer beperkt. Het blijft wachten tot Renaud Emond eindelijk terugkeert uit blessure, tot dan zal de Noor het moeten zien te redden met Stipe Perica en Noah Ohio. Momenteel loopt ook Abdoul Fessa Tapsoba nog op Sclessin rond, maar La Dernière Heure weet dat de Burkinees ook nog zal vertrekken.

Hij heeft een voorstel op zak van Sheriff Tiraspol, maar had aanvankelijk weinig trekt om daarop in te gaan. Nu de markt in de meeste landen gesloten is, lijkt hij alsnog op weg om in Moldavië te tekenen. Het zou gaan om een uitleenbeurt waarin ook een aankoopoptie opgenomen zou worden. Het zou dus goed kunnen dat hij niet meer op Sclessin terugkeert.

Vorig weekend mocht Tapsoba nog invallen tegen AS Eupen, maar Deila rekent niet op de 21-jarige. Die werd in het begin van het seizoen al teruggezet naar SL16, maar werd enkele weken geleden terug bij de A-kern gehaald. Toch betekende dat niet dat hij een nieuwe kans zou krijgen, want al snel werd hem duidelijk gemaakt dat hij een andere club moest zoeken.

LEES OOK: 'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord
93

Zou Standard hem moeten houden?

Meest recent

Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

189
189
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

48
48
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

32
32
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

39
39
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

80
80
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

46
46
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

69
69
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

308
308
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

28
28
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

157
157
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

282
282
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

139
139
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

725
725
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

121
121
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

139
139
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

564
564
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

145
145
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

212
212
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

266
266
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

283
283

Meer sportnieuws