'Standard laat nog een speler vertrekken'

door
'Standard laat nog een speler vertrekken'

Voor Standard was de laatste dag van de transferperiode nog bijzonder druk. De Rouches vonden eindelijk nog een oplossing voor Nicolas Raskin en Selim Amallah, die verkocht werden aan Rangers en Real Valladolid. Daarnaast streek er met Ibe Hautekiet (Club Brugge) ook nog een versterking neer. Daar bleef het echter bij, want Standard slaagde er niet meer in de beoogde spits nog binnen te halen.


Daardoor blijven de opties voor Ronny Deila in de voorhoede de komende maanden zeer beperkt. Het blijft wachten tot Renaud Emond eindelijk terugkeert uit blessure, tot dan zal de Noor het moeten zien te redden met Stipe Perica en Noah Ohio. Momenteel loopt ook Abdoul Fessa Tapsoba nog op Sclessin rond, maar La Dernière Heure weet dat de Burkinees ook nog zal vertrekken.

Hij heeft een voorstel op zak van Sheriff Tiraspol, maar had aanvankelijk weinig trekt om daarop in te gaan. Nu de markt in de meeste landen gesloten is, lijkt hij alsnog op weg om in Moldavië te tekenen. Het zou gaan om een uitleenbeurt waarin ook een aankoopoptie opgenomen zou worden. Het zou dus goed kunnen dat hij niet meer op Sclessin terugkeert.

Vorig weekend mocht Tapsoba nog invallen tegen AS Eupen, maar Deila rekent niet op de 21-jarige. Die werd in het begin van het seizoen al teruggezet naar SL16, maar werd enkele weken geleden terug bij de A-kern gehaald. Toch betekende dat niet dat hij een nieuwe kans zou krijgen, want al snel werd hem duidelijk gemaakt dat hij een andere club moest zoeken.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Zou Standard hem moeten houden?

Meest recent

Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

3
3
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

3
3
'Standard gooit roer om en breekt met vervelende traditie'

Bij Standard is er de voorbije maanden heel veel veranderd. Er kwam een nieuwe bestuursploeg met ...

34
34
CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

60
60
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

80
80
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

126
126
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

83
83
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

210
210
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

69
69
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

135
135
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

111
111
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

69
69
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

199
199
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

206
206
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

170
170
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

549
549
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

162
162
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

222
222
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

585
585
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

59
59
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

234
234
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

143
143
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

176
176
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

78
78
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

378
378

Meer sportnieuws